Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z fragmentu tego artykułu wynika, że tego programu wiosną już by nie było.

Serwis poinformował, że rozmowy z gwiazdami, które mają pojawić się na parkiecie, trwają już od września ub.r. (ich lista nie jeszcze znana), a w jury programu może zasiąść m.in. Michał Malitowski, dotąd juror talent-show Polsatu “Tylko taniec. Got to dance” (najprawdopodobniej tego programu nie będzie wiosną na antenie stacji).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN wyssał i wydoił program do cna i wyrzucił jak padlinę, a teraz Polsat to podnosi i chce doprowadzić do porządku? Powodzenia.

 

O tym samym pomyślałem :lol2:

 

Zresztą moda na taniec w Polsce już powoli przemija.

 

Był bum na programy rozrywkowe, seriale obyczajowe, a nawet filmy fabularne o tematyce tanecznej, ale to już na szczęście za nami.

 

Już chyba nawet nasi śmieszni celebryci zdali sobie sprawę, że taniec na dłuższą metę jest nieopłacalny. Pamiętam, że niektórzy z nich wzięli udział w kilku turniejach tanecznych. Niektórzy odnieśli sukcesy - ale poza satysfakcją, przygodą, rekreacją nic im te triumfy nie dały.

 

Zauważcie, że kilku zatrudnionych przez TVN tancerek, tancerzy po sukcesie "Tańca z gwiazdami" po jakimś czasie zrezygnowało z uprawiania zawodu lub nie poświęcało się już tańcu tak całkowicie jak kiedyś. Kilka przykładów z rękawa:

 

Żora Koroliow - bawi się w piłkarskiego agenta

Edyta Herbuś - bawi się w aktorstwo

Stefano Terrazzino - bawi się w aktorstwo

Anna Głogowska - ostatnio widziałem ją w roli prowadzącej

 

Ale mogli się bardziej postarać... Może odkupić Milionerów i ich reaktywować? :P

 

Dobry pomysł.

 

Jak dla mnie to nawet Ibisz mógłby robić za prowadzącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Milionerzy się już moim zdaniem wypalili na dobre. Nie ma sensu ponownie wracać do tego. To już lepiej reaktywować Idź na całość. Miała to ponoć zrobić TV Puls, ale chyba to jakieś plotki jedynie były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, że to się sprawdzi. Ludzie czekają na kolejną edycją TzG, media jeszcze tylko podkręcą całą sprawę, znowu będą się zastanawiac kto wystąpi. Ludzie będą oglądac choćby z czystej ciekawości aby sprawdzić jak program zrobi Polsat. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Format biorą z BBC, a nie od konkurencji. Dlaczego mają nie korzystać z czegoś co się sprawdziło jeśli TVN nie jest zainteresowany już formatem?

 

 

Kolega nie rozumie - nie napisałem, że chodzi o ich autorski format bo takich w telewizji w Polsce w kwestii SHOW NIE MA

 

TVN był zainteresowany formatem ale to firma Rochstar przejęła powołując się na luke prawną ( prawdop. miała wyłączność na realizację formatu, ale trwało to za długo a dla nich liczy się kasa) format na siebie i szukała partnera. Oczywiście musiało być to ustalone z właścicielem praw do formatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie uważam,że to się nie uda. Będą porównania do tego co było i raczej podejrzewam,że będą głosy,że w TVN-ie lepiej, bo tak jest,że porównywanie lepiej wypada na rzecz oryginału,a tym oryginałem w Polsce był TVN TZG. Zresztą moda minęła, zresztą mieliśmy już przykład z Big Brotherem, który jednak nie nawiązywał do świetności jaką miał w TVN-ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Polsat robi źle reaktywując TzG. Ja tego oglądał nie będę, bo to show lata świetności ma już dawno za sobą i chcą na siłę go ciągnąć dalej, podobnie jak Kiepskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...