Jump to content
Emil.1603

Ultra HD (4K) w nc+ – oferta programowa

Recommended Posts

Będzie Canal+4K prawdopodobnie będą mecze Mistrzostw Swiata w 4K na NC+

Pierwsze słyszę, żeby Canal+ był zainteresowany mundialem w 4K.

Było już o tym na forum. Jeden z userów twierdził, że to pewniak.

Mundialem to TVP się wymienia ale z NC+.

Edited by vigoo

@wilos z całym szacunkiem , ale różne rzeczy już twierdziłeś włącznie z tym , że NC+ z okazji urodzin w marcu uruchomi Canal+ 4K co było kompletnie nie możliwe bo nie mieli jeszcze koncesji, a mimo to twardo się przy tym upierałeś. Więc to pewnie kolejna bajeczka dla napisania postu. 

Będzie Canal+4K prawdopodobnie będą mecze Mistrzostw Swiata w 4K na NC+

Jak wychodzisz na dwór to ubierz czapeczkę bo chyba ci słoneczko główkę za mocno nagrzało.

Kilka miesięcy temu też o tym słyszałem, a teraz już drugi user to potwierdza - podejrzane... :>

@roberttosat pisał o tym na forum w marcu a On raczej nie należy do grona forumowych fantastów, więc zobaczymy kto tutaj będzie musiał ubierać czapeczkę. ;)

A ja słyszałem o tej rzekomej sublicencji pod koniec zeszłego roku... :)

W Niemczech ARD/ZDF sprzedali sublicencje na mecze MŚ w UHD telewizji Sky DE (jeden mecz dziennie) to czemu nie TVP ma podzielić się prawami.

Nie wiem czy jest sens, bo pewnie tanio tego 4K nie dostaną, a abonentów z dekoderem 4K/modułem niewielu. Chyba, że to miałby być wabik, żeby ludzie powymieniali dekodery i płacili im po 15zł/mies. dodatkowo. :)

Fajnie by było zobaczyć MŚ w 4K. W biznesie wszystko jest możliwe. Poczekamy, zobaczymy :)

Chociaż na logikę to TVP pewnie bliżej do wymiany z CP na zasadzie: "My wam MŚ, a Wy nam LM". :P

Edited by shevchenko1987

Ale CP nie ma 4K wiec nie ma sensu wymiany.. z Canal+ na 99%tak się stanie bo to dla nich będzie ogromne medialne widowisko.

No a jaki inny deal ma sens?

Edited by umek

Normalnie, wymiana praw na pokazywanie naszych orłów. CP potrafi liczyć i wie, że na fali sukcesu na reprezentacji można nieźle zarobić. Tym bardziej, że przez ostatnie kilka lat mieli ich pod własnymi skrzydłami i wiedzą jak to wygląda. Mówił o tym Kmita oraz Borek, że takie rozmowy będą prowadzone :P

Edited by shevchenko1987

Jak to nie? A sublicencja na pokazywanie LM? nc+ nie jest w stanie im nic zaproponować.

oczysiscie ze nie.Polsat na to nie pójdzie.Kilka meczów za LM?W życiu Edited by umek

Szczerze w to wątpię.Tu raczej się TVP patriotyzmem uniesie poza tym nc+ już im dało LM wiec kto wie za co:)

Kilka meczów za LM?

Kilka meczów mundialu za kilka meczów LM. Nie takie deale już robili ;)

Śmiech będzie, jak niektóre mecze będzie można oglądać w TVP, w Polsacie Sport i w C+ :D

Edited by mingo

NC+ dało nieodpłatnie LM TVP za mistrzostwa świata, to było wiadomo już z rok temu. Ale na jakiej zasadzie- niewiadomo, jak w 4K to tylko  w NC+ bo Orange odpada :) oby

No z kimś muszą się podzielić kanałem. Chyba nie stworzą kanału widmo dla samych siebie. A jak wiadomo, relację po obu stronach nc+ - TVP są dobre.