Skocz do zawartości

Ultra HD (4K) platformy CANAL+ – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.01.2019 o 22:00, krajes napisał:

Co do ligi i wyboru znam takich, którzy na rzecz ekstraklasy w 4K zrezygnowaliby w ogóle z ligi angielskiej :) To są gusta i guściki.

Dokładnie. Ja mam canal plus tylko dla ekstraklasy. Oczywiście obejrzę czasami coś innego. Jednak nie te emocje co nasza liga i klub którego jest się kibicem. Mam nadzieję że jak najwięcej transmisji z ligi będzie w 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje z filmami które miały być w 4K? Z tego co pamiętam były nawet reklamy przedświąteczne, które zapowiadały niektóre hity filmowe w 4k - święta dawno minęły, filmy wyemitowali tylko w hd. Ofreta 4k to praktycznie same powtórki i jedynie mecze na żywo. Ogólnie dosyć marnie ta oferta wygląda - nie wspominając, że nie dają dostępu do kanałów fta, które są też w 4k.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
13 minut temu, guzik12345 napisał:

Czy ktoś się orientuje z filmami które miały być w 4K?

Filmy mają być. Jeden z nich już był. Na kolejne przyjdzie nam pewnie czekać do wiosny. ;)

Obecnie 4K w NC+ to sport, choć mamy sporo materiałów od BBC w kolekcji Net VOD 4K.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna korzystam z oferty 4K, ale przyznam, że mam problem rozgryźć HDR... Otóż zarówno na Canal+ UH, jak i na materiałach VOD, obraz w telewizorze po przełączeniu na opcję HDR, staje się ciemniejszy, lekko szary. Czy u was też tak występuje? Czy może to wina kabla hdmi? Obecnie mam "High speed hdmi with Ethernet" i zastanawiam się nad kablem premium 2.0 bo 2.0a nigdzie nie ma. Dodam jeszcze tylko, że kiedy włączę HDR na zwykłych kanałach, barwy są żywsze, więc opcja działa super. Bardzo proszę o pomoc :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że to jest tam gdzie pokazuje wyjścia HDMI na którym masz podłączony dekoder .Czyli ustawienia Video 

 

https://forums.geforce.com/default/topic/1010480/which-color-space-for-sony-xe9305-/

 

https://community.sony.de/t5/android-tv/hdr-ist-verblasst-und-hell-kd-65s8505c-4k-ps4-pro-bin-am/td-p/2352124

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2019 o 19:38, jakub3522@poczta.onet.pl napisał:

Zdaję sobie sprawę, że HDR działa poza kanałami 4K, moje pytanie dotyczy źródła HDR i rozbieżności w jakości obrazu. Telewizor Sony Bravia 49xf7077

Kolego to wina tv wszyscy posiadacze Sony mają ten problem, sam się z nim borykam, niestety firma nie robi nic żeby to naprawić i zwala winę na innych. Poczytaj sobie forum na stronie Sony jest o tym długi wątek. 

Edytowane przez lukaszP39
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to że nc+ nie chce dodać kanałów 4K FTA. 

 

Przeczytałem artykuł SK i do oferty BEZ ŻADNYCH OPŁAT można dodać:

- FTV UHD

- NASA TV UHD

- Hot Bird 4k1

 

No ale po co... Lepiej dalej wałkować to samo na C+4K. Najbardziej boli brak NASA TV UHD.

 

Może redakcja SatKuriera zapyta w nc+ dlaczego tak ciężko dodać te kanały NIEKODOWANE? ;)

Edytowane przez SatZnawca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo będziesz oglądał inny "nieprawilny" wg. nc+ kanał częściej niż ich powtórki powtórek na C+ 4K ;) 

 

A C+ 4K można podsumować tak: https://api.culture.pl/sites/default/files/images/culture.pl/mis_fn_23.jpg

"...To jest miś na miarę naszych możliwości..." Tyle ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, SatExpert napisał:

Myślę, że będzie tak jak z 3D, czyli eksperyment z jednym kanałem i jak się sprawdzi, to będą kolejne, jak nie to OUT. :)

Pewnie tak. Z 4k będzie podobnie. Będzie dostępne  online. Trochę inaczej niż 3D, które jest głównie na płytach BR. W sumie 3D ma się dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo te kanały nie posiadają języka polskiego (lektora lub napisów) 

36 minut temu, SatZnawca napisał:

Wkurza mnie to że nc+ nie chce dodać kanałów 4K FTA. 

 

Przeczytałem artykuł SK i do oferty BEZ ŻADNYCH OPŁAT można dodać:

- FTV UHD

- NASA TV UHD

- Hot Bird 4k1

 

No ale po co... Lepiej dalej wałkować to samo na C+4K. Najbardziej boli brak NASA TV UHD.

 

Może redakcja SatKuriera zapyta w nc+ dlaczego tak ciężko dodać te kanały NIEKODOWANE? ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...