Jump to content

Jarasso

Users
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Jarasso

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

118 profile views
 1. Witam Proszę o radę co można ugrac przy przedłużeniu.Umowę mam do 22.12.2019 r i posiadam obecnie: Pakiet Familijny Max HD za 39,99 zł Pakiet Cinemax HD,Pakiet Sport HD,Pakiet Film HD,Opcja ON THE GO razem za 30 zł Usługa Multiroom HD za 5 zł Pakiet Eleven Sports HD za 0 zł za kwotę 74,99 zł. Miałem juz pare telofonów z ofertą ale porażka za każdym razem drożej i w żadnym niema elevenów za 0 zł jak mam od 2 lat. Oczywiście chcę tylko a może AŻ za kwotę niższą niż teraz płacę ale oni twierdzą że niema takiej opcji.
 2. Dobrze że jest to forum.Przed chwilą po konsultacji na czacie aktywowali mi canal+ 4k do końca umowy za darmo a dodam że najmu za dekoder 4k nie płacę.
 3. Chyba sobie jaja robią. Na moje, żeby to było coś warte to premiery filmowe, co są w Canal+, powinny być równolegle w 4K, a nie ciągle ten "Kruk". No, to już przesadzają....
 4. Przełącz sobie na Canal+ Sport 2 i zobacz jaka pikseloza jest, jak stoisz przy TV.
 5. Wygląda to lepiej niż mecz na Canal+ Sport 2.
 6. Też mam ten pasek na górze i nie idzie go zlikwidować.
 7. Na moje to porażka. Obraz zbliżony, a może gorszy jak jest ze studia Canal+ lub nSport. Ale to Cyfrowy Polsat i ich Super HD. Zobaczymy transmisję to może będzie lepiej.
 8. Wie ktoś, jak ramówka będzie wyglądać od września ,C+ 4K jak kanał ma być dodatkowo płatny? W MOJE NC+ jest opcja za 10 zł na 12 miesięcy, a na czacie nie wiedzą nawet, jaka ramówka będzie. Śmiech na sali.
×
×
 • Create New...