Jump to content
Emil.1603

Ultra HD (4K) Platformy CANAL+ – oferta programowa

Recommended Posts

witam, tak z grubsza jesli posiadam dekoder 4K nie ten dedykowany od NC+, to co poza netflixem mozna ogladac teraz w 4K ? jest cos konkretnego polskojezycznego na hotbirdzie czy innych satelitach ?

Są ludzie, którym i na takich kolekcjach dokumentalno-przyrodniczych zależy, mnie nie interesują, ale co mi szkodzi, że sobie będą? :D

Edited by Mr. Orbita
Wycięta zaczepka, proszę trzymać się tematu.

Niektórym to i gwiazdka z nieba by przeszkadzała, bo za mała , bo za słabo świeci, bo inni mają lepsze itp. faktycznie jesteśmy mistrzami w narzekaniu.Może warto przenieść się do Japonii , tam już mają nawet 8k - i może to poniektórych zadowoli , chociaż wątpię.

Dokładnie.Biorac pod uwagę ze ludzie walczą o abonament w wysokości 10€ to szok ze w ogóle 4K jest..

Canal+ Now zmieni nazwę na Canal+4k i tyle radości bedzie waszej :-D . A dlaczego? Bo co będą puszczać na 2 kanałach? Zaraz LM w CP będzie. Brak miejsca na satelicie itd...itp... ;-)

Edited by ircios

Canal+ Now jest kanałem okazjonalnym. Dlatego zmieni nazwę na Canal+ 4k.

Edited by ircios

Po pierwszy była już o tym mowa tydzień temu, a po drugie czy każdy ruch NC+ wymaga krytyki na forum? :)

Moim zdaniem po prostu niema za co ich też chwalić. Wprowadzili nie do końca dopracowany dekoder (chodzi mi o problem HDCP - u mnie odtwarzając nagrania z dysku z biblioteki C+ dalej mam problem) za który płacimy dodatkowo 15 zł i co za to dostajemy? Parę meczy w miesiącu, jeden serial i dostęp do jakiejś kolekcji - za którą planują już pobierać kasę. Ani nie dodano dostępu do żadnego kanału UHD ani tym bardziej dostępu do filmów w 4K. Inną sprawą jest też upychanie tych kolekcji i seriali na dysku tego dekodera co znacząco zmniejsza miejsce na nim - z tego co pamiętam miał być dostęp do materiałów 4k przez internet.

Widząc jak się stara konkurencja (Orange) w tym temacie to niestety wypada lepiej w tym momencie.

spoko, nie po to wystąpili o koncesję aby nie rozszerzyć oferty 4k. Poza tym muszą iść w tą stronę aby przykryć stratę LM. Tym bardziej, że Polsat na pewno ruszy z potężną reklamą, a im zostanie reklamować nowe technologie i ewentualnie rozbudują ofertę filmową/ co zresztą za ostatni miesiąc widać-o ile ten trend się utrzyma/. 

A co koncesja zmieni? Tylko tyle, że Canal+ Now, zmieni się w Canal+ 4k.

Będzie Canal+4K prawdopodobnie będą mecze Mistrzostw Swiata w 4K na NC+

Edited by wilos

Będzie Canal+4K prawdopodobnie będą mecze Mistrzostw Swiata w 4K na NC+

Pierwsze słyszę, żeby Canal+ był zainteresowany mundialem w 4K.

Było już o tym na forum. Jeden z userów twierdził, że to pewniak.

Mundialem to TVP się wymienia ale z NC+.

Edited by vigoo