Jump to content
Emil.1603

Ultra HD (4K) Platformy CANAL+ – oferta programowa

Recommended Posts

Z informacji nieoficjalnych przekazanych przez jednego użytkownika podkreślam to tylko jego informacja bez potwierdzenia.

5 Września NC+ ma dołączyć 2 kanały 4K,odpowiednio Eleven 4K i Eurosport 4K do pakietu 4K za 10pln.

Sam nie wnikam czy to pewne na 100%,musimy uzbroić się w cierpliwość do 5 Wrzesnia.

Taaa jasne i Polsat może jeszcze pozwoli na wyłączność Eleven 4K w nc+? :lol2:

Dokładnie j.w.

Jestem w stanie uwierzyć w Eurosport 4K w NC+ ale nie Eleven, dominującym akcjonariuszem Eleven jest Polsat.

Na tp. 10892, SID 4845 - tutaj coś się świeci w kodeku HEVC, albo coś przegapiłem, a wcześniej miało już miejsce.

Czyżby Eurosport w 4K?

to ze tylko nc+ ma możliwość nadawać w UHD nie znaczy ze będzie to wyłączność...

Kolejna sprawa to jakie prawa nabył co kupując udziały w Eleven..

Edited by umek

O ludzie... Polsat ma też 100 % w Polsatach Sport Premium i przecież pisałeś ponad rok temu, że w życiu ich nie zobacze w NC+. I co? Te 50,01 % czy ile tam mają nie znaczy, że Eleven 4K nie będzie w NC+.

Tylko sytuacja jest taka,że w tym momencie Polsat nie jest gotowy na wprowadzenie UHD i nie da przewagi technologicznej zw swojego portfolio największej konkurencji.

Wydaje mi się, że gdyby mieli dodać te kanały to na satelicie już dawno by testowały. Miejsca nie mają poza tym, no chyba że aktywuja tamten transponder który wyczyścili kiedyś. Ale muszą też znaleźć miejsce na te dwa nowe Canal+ Sport.

Odnośnie Eleven 4K - Eleven Sports 4 jakoś CP nie spieszy się dodać, a wyłączności nc+ nie ma już. To nawet jeśli to z Eleven 4K okazałoby się prawdą to w czym problem?

Przykład z E4 bardzo dobry, a co do przewagi to szkoda gadać bo mieli LM i mieli przewagę a oddali kanały do NC+ także teorie, że Polsat nie odda Eleven 4K są dla mnie wyssane z palca bo wszystko temu przeczy.

Guest kingofsouth

Zaoszczędziłem na opłacie za Canal+4K to teraz te 10 zł mógłbym wydać na Eleven 4K. ;)

Edited by kingofsouth

Nie od dziś wiadomo, że ludzie z platform śledzą te forum. Więc włodarze nc+ będą zadowoleni z tego typu postów, że "mogę dopłacić". Każdy kolejny kanał będą Wam włączać po "dychu" z takim podejściem. :D

Guest kingofsouth

Ty chyba nie sądzisz , że kolejny kanał 4K będzie za 0zł?

To nie jest firma charytatywna. Bądźmy realistami.

Widzę, że to trochę za daleko idzie. Wszystko za darmo, dobrze wiesz, że tak to nie działa. Nie w NC+.

Edited by kingofsouth

Guest kingofsouth

Rozumiem, jakby dali jakiś pakiet kilku kanałów za 10-20 zł, ale nie za jeden kanał. Bez przesady.

Widziałeś na ile wycenili Canal+4K?

10/20 zł więc nie spodziewam się, że kolejna nowość będzie tańsza.

Eleven 4K do tego Eurosport 4K. Pakiecik marzeń w NC+. Cena 10 zł.

Kto wie , może to się kiedyś spełni.  ;)

Edited by kingofsouth

Guest kingofsouth

Masz rację, ale dobrze wiesz, że tak nie będzie.

Oczywiście mam nadzieję, że się mylę.

Edited by kingofsouth

Ale po co snuć teorie jak to mało prawdopodobne jest żeby te kanały się pojawiły już za 3 dni na satelicie. Eurosport w ogóle ogłaszał uruchomienie kanału w Polsce?

Jeśli ten Eleven 4K ma wyglądać jak Super HD to ja dziękuję. Eleven swoim HD nie rozpieszcza także na prawdę musieliby się postarać aby dopłacać do 4K.

Guest kingofsouth

Koniec oglądania - kanał wycięto z satelity. Jeśli leci w Orange, to tylko animacja, ale raczej wątpię.

https://satkurier.pl/news/173501/koniec-tvp-4k-tym-razem-juz-ostateczny.html

Na wszelki wypadek ostrzegam, że sytuacja może być dynamiczna, ale przynajmniej teraz nie ma :)

To teraz czas by na tym miejscu zameldował się Eleven 4K. ;) Jest możliwy taki scenariusz od strony technicznej ? Edited by kingofsouth

Guest kingofsouth

To nic tylko czekać, jak nam Eleven 4K dojdzie do oferty. ;)

Oby stało się to jak najszybciej.