Jump to content

Ultra HD (4K) Platformy CANAL+ – oferta programowa

Recommended Posts

Fajnie że nabywają coraz więcej materiałów w 4K, ale miło by też było jakby zdecydowali się dodać jakiś kanał 4K np. FunBox 4K albo Travelxp 4K. Może ten pierwszy dodadzą jak odnowią umowę na Filmboxy?

Byłoby porównanie jakości względem obecnych transmisji piłki nożnej. Dla tych co pamiętają jeszcze transmisje z nie obecnego już kanału C+ Now 4K - mnie osobiście podobały się transmisje piłki ręcznej (liga mistrzów) w 4K, obraz z hali był mega żyleta.

Guest kingofsouth
9 godzin temu, shark napisał:

Dla tych co pamiętają jeszcze transmisje z nie obecnego już kanału C+ Now 4K - mnie osobiście podobały się transmisje piłki ręcznej (liga mistrzów) w 4K, obraz z hali był mega żyleta.

To było zanim HDR nam na stałe włączyli. Teraz to może być zupełnie inna bajka.

Edited by kingofsouth

Witam
Mecze Lotto Ekstraklasy od przyszłej kolejki w 4 K
https://satkurier.pl/news/175779/mecze-lotto-ekstraklasy-w-4k-hdr-w-nc.html
Już w sobotę pierwsza transmisja meczu w 4 K  o 18:00pomiędzy Lechem Poznań a Wisłą Płock
W ramówce programu Canal+4k w sobotę o 18:30 jest mecz Ligi angielskiej pomiędzy Tottenham Hotspur - Chelsea FC
https://satkurier.pl/news/175706/tottenham-chelsea-fc-w-canal-4k-ultra-hd.html
Jak widac transmisje się na siebie nakładają, więc moje pytanie jak Waszym zdaniem rozwiążą problem?
Czy zrezygnują z transmisji z 4K z meczu z Anglii czy może na czas pokrywania się meczów jeden z nich będzie dostępny na Canal+now po podkręceniu odpowiednio bitrate do 4K ? 

• Upvote 1

Ciekawie się zapowiada, chociaż bardziej skupiam uwagę jak im wyjdzie premiera przekazu UHD w lidze polskiej, a niżeli sama relacja ze spotkania.

Tutaj liga angielska rozkłada Naszą na łopatki.

Guest kingofsouth
2 godziny temu, Wodzu napisał:

...... czy może na czas pokrywania się meczów jeden z nich będzie dostępny na Canal+now po podkręceniu odpowiednio bitrate do 4K ? 

Tylko, czy technicznie jest to możliwe oraz czy  jakość obrazu się nie pogorszy?

Edited by kingofsouth
22 godziny temu, kingofsouth napisał:

Tylko, czy technicznie jest to możliwe oraz czy  jakość obrazu się nie pogorszy?

Myślę,że jest to do ogarnięcia techniczne, ponieważ podczas mundialu był na transporterze nc+ TVP 4K i Canal+ 4K.

22 godziny temu, SatZnawca napisał:

Nie będzie transmisji z meczu Chelsea w 4K...

Przez chwilę się nacieszyłem, że ekstraklasa będzie w 4K, ale teraz wiedząc, że ma to być "kosztem" transmisji ligi angielskiej, czy transmisji z innych lig to wolałbym, żeby zostało jak dotychczas, czyli ekstraklasa w HD.
Oczywiste przecież jest, że dla postronnych widzów, mając do wyboru hit z Anglii w 4K,a mecz z ligi polskiej w 4K, wybrałoby Premier League.

• Upvote 1
  • 1 month later...

A kiedy reklamowane nowe filmy 4K, głośne tytuły po 2 latach od premiery? Gdy będą historyczne?

Edited by Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania. Poprawiono post.
  • Upvote 1
  • Mr. Orbita changed the title to Ultra HD (4K) Platformy CANAL+ – oferta programowa