Skocz do zawartości

Ultra HD (4K) platformy CANAL+ – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Łe, myślałem że uruchomili swój kanał, a to jakaś kolekcyjka. Rozczarowali mnie bardzo :(

A z czym Cię rozczarowali. Jeden z najlepszych cykli programów przyrodniczych w 4k  i to mało jak na początek. ?? Co byś chciał wiadomości tvp w 4k. Pewnie,że to nie pełnowymiarowy kanał ale jest parę godzin świetnego przyrodniczego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim działa ta kolekcja BBC 4K? Bo u mnie dalej wyświetla że mogę zamówić. Mam pakiet Superpremium i nie wiem czy to zależy od pakietu.

Aktualizacja: zadzwoniłam na infolinię i wystarczyło ze przesłali mi ponowne uprawnienia. Teraz wszystko śmiga.

Edytowane przez Mr. Orbita
Połączone dwa posty, bo wyleciało co było pomiędzy nimi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem od dechy do dechy ten 1 odcinek i oceniam go w skali 1-5 na 4,5.

Szkoda, że nie puścili dwóch odcinków jeden za drugim, te 50 minut szybko zleciało.

Film się rozkręca, fajna fabuła, jakość w 4K rewelacja - tego się oczekuje od telewizji XXI wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam odwrotnie. Póki co strasznie przewidywalny. Jak o nim nie zapomnę pewnie będę oglądał. Jak zapomnę większej straty nie będzie.

Od telewizji XXI wieku, oprócz jakości, raczej oczekuje tego abym oglądał wtedy gdy mam ja na to czas a nie kiedy oni mi karzą. Serwisy vod naprawdę mnie pod tym względem zepsuły :)

Edytowane przez myk6414
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To potwierdza ze są daleko za całym światem.Serial powinien w vod wyładować zdecydowanie przed premiera tv.Obejrzalem polowe mnie przekonał mnie do siebie to raz a dwa to tv ma dopasować się do mnie a nie ja do tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. ja natomiast stwierdzam, że owszem widać było różnicę ale szału nie było. Na zbliżeniach nieźle, natomiast ogólnie jakiś taki obraz jakby lekko przymglony. na meczach żyleta, na trailerach filmowych /you tube/ także.Tutaj wydawał mi się nierówny co nie znaczy słaby, ale dużej różnicy pomiędzy hd nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na TV (55 cali SHARP premium UHD) obraz był bardzo ostry i wyrażny - niesamowite szczegóły było widać, takie jak np pajęczyna na lampie w korytarzu hotelowym, na HD nie widac jej. Masakra jakość

Edytowane przez Mr. Orbita
To nie jest wątek o Netflix - proszę się trzymać tematu i nie generować niepotrzebnych zaczepek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 4K ten serial ogląda się rewelacyjnie. Seriale w NETFLIX w 4K nawet nie mają startu pod względem jakości obrazu

 

Różne tutaj już pisałeś herezje, ale nie odpływaj ;). Przy soczystości i szczegółowości "The Crown" z Netflixa czy "Grand Tour" z Amazona, to "Kruk" wygląda jak dobre HD.

To, że jest to kolejna polska produkcja, która powinna mieć napisy, żeby w niektórych momentach zrozumieć co mówią bohaterowie to pominę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne tutaj już pisałeś herezje, ale nie odpływaj ;). Przy soczystości i szczegółowości "The Crown" z Netflixa czy "Grand Tour" z Amazona, to "Kruk" wygląda jak dobre HD.

To, że jest to kolejna polska produkcja, która powinna mieć napisy, żeby w niektórych momentach zrozumieć co mówią bohaterowie to pominę...

 

Z tym dźwiękiem to słyszałem już od kilku osób (oglądały w HD), że miały problemy z rozszyfrowaniem co mówią aktorzy. Ja natomiast problemów nie miałem i nie zauważyłem jakiejś znaczącej różnicy w dźwięku no ale ja to oglądałem z podłączonym kinem domowym...może dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie miałem żadnych problemów z usłyszeniem dialogów mimo, że dźwięk miałem prosto z TV. Te same zarzuty były przy Belfrze. Fakt dźwięk jest gorszy niż w zagranicznych produkcjach, ale da się bez problemu wszystko zrozumieć. Polecam tym osobom wizytę u laryngologa ,albo umyć uszy raz dziennie. Chociaż to tak pół żartem pół serio , bo różni ludzie mogą mieć różne nagłośnienia. Piszę tylko za siebie, że ja tam żadnych problemów ze zrozumieniem dialogów nie miałem. A co do samego serialu jako oferty programowej to pierwszy odcinek wciągający z niecierpliwością czekam na kolejne...mam nadzieję , że jest na co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam niezłej klasy soundbar z dodatkowym subwooferem, z słuchem nie mam problemów, ba dźwiękiem sporo się zajmuje na codzień, ale w przypadku Belfra, Paktu i teraz Kruka niestety, są momenty, że muszę cofnąć i skupić się, żeby zrozumieć co oni tam pod nosem bełkoczą, zresztą temat jest poruszony nawet dzisiaj w dziale kultura Gazeta.pl: http://kultura.gazeta.pl/kultura/7,127222,23159255,komentarze-po-premierze-serialu-kruk-szepty-slychac-po-zmroku.html więc chyba jest to dość powszechne ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...