Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

 

 

 

P.S. Ale już na pewno masz zaniki obrazu na MU7 i PRO jak wszyscy :twisted:

Tutaj cię zmartwię ;) Raz miałem taką sytuację w pierwszy dzień jak podłączyłem konsolę pod TV .

Nie zanika mi obraz a gram gry pod HDR "Injustice 2" , "Horizon Zero Dawn" , "Gran Turismo Sport"

Nie ma panie problemów. :D

Wracając do dekodera to problemów z HDCP nigdy nie uświadczyłem.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo problemy z HDCP to raczej zależały od konkretnego TV i kabla. Z Samsungami to współgrało a przynajmniej z modelami od serii K. Sam nie mam ale pożyczyłem na weekendzie od kolegi ów dekoder (ciekawość :P) i z modelem Samsung QEQ8CNA to istna bajka. Zresztą na starym i już trochę wysłużonym Samsungi B650 też obraz odżył względem turbo. Z tym, że mnie 15zł nie przekonuje. Dla mnie dek ma być za darmo - czytaj w cenie abonamentu. Dla tego ja sobie spokojnie poczekam jak dekoder będzie za 0zł no i przede wszystkim materiałów będzie więcej. Piłka mnie nie interesuje ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że po Mistrzostwach Świata tak się pewnie stanie że będzie za 0zł bo trochę spadnie zainteresowanie tym dekoderem :)

 

Co do Q8 z 2018 bo taki widziałem jak odbiera na dekoderze od NC+ 4k i masz rację bardzo dobra jakość :)

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 4k...ehhh

 

A tak na jakiej zasadzie działa MR 4k i wifibox+ cayman jak ja rozumiem musza być połączone razem dekodery albo przewodowo albo wifi ale ja np nie skonfigurowałem ani przewodowo ani wifi tylko na infolini puściła uprawnienia na 2 dekodery i działa tak jak za czsow cameleonow, czy z czasem będą jakieś problemy przykładowo??

 

Mając 4K nie możesz mieć cameleona. Coś tu jest nie tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Raczej jest to niemożliwe. Miałem turbodekoder za 0 zł.

Na początku jak wszedł dekoder 4k dawali najlepsze warunki.  Teraz jest różnie. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andrzejgratis opłata nie jest stała bo jak weźmiesz superpremium za 129,99zł, a za tyle także wciskają stałym abonamentów, to dekoder masz "bez opłaty" za najem. Dodatkowo w pakietach VIP też jest za darmo - informacja z naszego forum :).

 

A co do aktywacji to też chyba na zasadzie jak się uda bo, były tu różne przypadki. Oczywiście chodzi mi o cenę 49zł lub 99zł. Bo zero za aktywację to już przypadki liczone na ręce o ile w ogóle prawdziwe ;).

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@andrzejgratis opłata nie jest stała bo jak weźmiesz superpremium za 129,99zł, a za tyle także wciskają stałym abonamentów, to dekoder masz "bez opłaty" za najem.

To jest jedna wielka sciema. ;)

Mam Superpremium za 99 zł + dekoder 15 zł.

Czym się to różni od Superpremium za 129 zł  bez opłaty za dekoder?

Tym ze mój wychodzi taniej :cool:

Oczywiście nie wliczam w to opcji dodatkowych.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Wymieniłem dekoder na 4K posiadam a jakże telewizor 4K Kabel HDMI atestowany 2.0b

Jedno pytanie. W tv mam trzy złącza HDMI. Jedno z nich jest oznaczone jako HDMI ACR. Kiedy podłączę dekoder do tego gniazda występuje migotanie obrazu i zaniki dźwięku. W innych gniazdach jest wszystko OK

Nie wiecie jaka może być przyczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andrzejgratis opłata nie jest stała bo jak weźmiesz superpremium za 129,99zł, a za tyle także wciskają stałym abonamentów, to dekoder masz "bez opłaty" za najem. Dodatkowo w pakietach VIP też jest za darmo - informacja z naszego forum :).

 

Mam pakiet Vip+ i płaciłem 99 zł aktywację oraz 15 zł najem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrek83 ja tych info nie wymyślam :), tylko powtarzam co tu było pisane. Po za tym te ceny, to raczej przy przedłużaniu umowy a nie w czasie jej trwania. Ty brałeś w czasie jej trwania dekoder?

 

@swistak57 z tego co wiem to hdmi ARC służy przede wszystkim do podłączenia z ampli, soundbarem bo zajmuje się przekazywaniem zwrotnym dźwięku. Być może twój telewizor ma problem z hdmi ARC, nie w pełni go obsługuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Wymieniłem dekoder na 4K posiadam a jakże telewizor 4K Kabel HDMI atestowany 2.0b

Jedno pytanie. W tv mam trzy złącza HDMI. Jedno z nich jest oznaczone jako HDMI ACR. Kiedy podłączę dekoder do tego gniazda występuje migotanie obrazu i zaniki dźwięku. W innych gniazdach jest wszystko OK

Nie wiecie jaka może być przyczyna.

 

Jaki masz model TV jeśli można wiedzieć ??? Sprawdzałeś które wejścia HDMI wspierają UHD 4K ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andrzejgratis opłata nie jest stała bo jak weźmiesz superpremium za 129,99zł, a za tyle także wciskają stałym abonamentów, to dekoder masz "bez opłaty" za najem. Dodatkowo w pakietach VIP też jest za darmo - informacja z naszego forum :).

 

A co do aktywacji to też chyba na zasadzie jak się uda bo, były tu różne przypadki. Oczywiście chodzi mi o cenę 49zł lub 99zł. Bo zero za aktywację to już przypadki liczone na ręce o ile w ogóle prawdziwe ;).

Jak najbardziej prawdziwe.

https://zapodaj.net/2e543272975c9.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też od wczoraj mam 4K Ultrabox+ ten dekoder to wspaniała maszyna mam do Muliroom Sagemcom DSI 83 jest dobry również ja nie narzekam 

 

za aktywację 4K Ultrabox+ zapłaciłem 99 złotych + 15 do rachunku czyli teraz mam pełną ofertę TV + Dodatki oraz Ipla Sport wszystko razem 208,88 złotych miesięcznie ale warto telewizory mam LG 43UJ6307 (4K ) i Sharpa 32 cale (720p) i nie ma żadnych błędów w pracy dekoder do Multiroom wymiana 0 złotych reklamacja 

 

Teraz tylko czekam na MUNDIAL W 4K :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...