Jump to content

Donsego

Users
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Donsego

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Dzięki, ale już klepnąłem przedłużenie. Może faktycznie miałbym coś taniej, ale nie chciało mi się więcej tracić na to czas, a te 15 zł nie robią dla mnie różnicy. Byłem nieco zdziwiony klikając w akceptację oferty, bo pojawiła się informacja, że oferta została już zaakceptowana telefonicznie. Do tej pory, z tego co pamiętam, umowa wchodziła w życie po akceptacji mailowej.
 2. Witajcie, Co sądzicie o tej ofercie? Uprzednio miałem Superpremium + HBO Go + Eleveny wraz z dekoderem Ultrabox za 141,89zł, bez multiroomu na którym mi zależy. DUK oczywiście zapewnia że jestem szczęściarzem i taniej się nie da Wypowiedzenia jeszcze nie zdążyłem złożyć. Chciałem zrobić to dziś, ale była kolejka do punktu. WYBRANE USŁUGI: Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Adventure TV HD, CANAL+4K ULTRA HD, CINEMAX, Eleven Sports, Filmbox Pack, H2, HBO GO, HISTORY HD, MISTRZOWSKA PIŁKA, Sportklub, Opłata najem 4K UltraBox+ Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, Cinemax 0 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, History, H2, Adventure i Sportklub za 5zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ w cenie 15 zł/m dla Abonentów Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 131,89 zł Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl
 3. Witajcie, Zastanawiam się nad pakietem Vip+Max. Za ile go można dostać wzbogaconego o Eleveny, multiroom oraz dekoder Ultrabox? Mam ofertę w ICA za 225 zł. Zakładam, że jest sporo do stargowania. Obecnie mam Superpremium, HBO GO, Eleveny + Ultrabox za 141,89. Umowa do końca marca 2019.
 4. Witam, Obecnie posiadam: Superpremium HBO GO Eleveny Mistrzowska Piłka Płacę 141,89, przy czym ta cena zawiera opłatę za dekoder Ultrabox. Umowa do końca marca 2019 a mimo to już dzwonią i proponują to samo na 2 lata za 10 zł więcej. Ta różnica wynika z faktu ze kanały Polsat Sport Premium mam za 0 zł do końca roku, potem pewnie będę musiał coś dopłacać. Jaka jest realna cena za to co mam + dodatkowo multiroom? Raczej skłaniam się ku czekaniu bliżej końca umowy, gdyż do tego czasu powinny rozstrzygnąć się prawa do ligi polskiej i angielskiej na których oprócz ligi mistrzów najbardziej mi zależy.
 5. Donsego

  nc+ – opcje dodatkowe

  Zdzierają gdzie się da... Ta dodatkowa opłata (jeśli się na nią zdecyduję) spowoduje, że przekroczę psychologiczną barierę (jak dla mnie) 150zł miesięcznej opłaty za telewizję. A pomyśleć, że w 2014 roku za prawie to samo (bez HBO) płaciłem 59-69zł... Dobrze że się umowa za pół roku kończy. We Wrocławiu jest wiele alternatyw dla NC+.
 6. Donsego

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  Ja nic nie płaciłem za aktywację, ale to pewnie dlatego że przeskoczyłem na Superpremium.
 7. Donsego

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  Życzę aby się udało. Różnie bywa z dostępnością dekoderów 4K. Warto wcześniej zadzwonić do punktu czy mają na stanie.
 8. Donsego

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  Ja tam się cieszę. Tv Sony z Androidem są aż tak wypasione że o apce HBO GO można pomarzyć Do tej pory ratowałem się PS4 Pro. Alternatywa z dekoderem będzie wygodniejsza - im jestem starszy tym więcej oglądam niż gram.
×