Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby kogoś interesowało. Tak jak pisałem, żadne restarty ani odpinanie od prądy zarówno z jak i bez sieci nie rozwiązały problemu, natomiast problem rozwiązało przywrócenie dekodera do ustawień domyślnych bez usuwania nagrań. Dziękuję za wszystkie podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2022 o 19:41, Dr.STech napisał:

W trybie internetowym nawet jak zrobisz ustawienia fabryczne to lista ulubionych jest zachowana.

Może i głupie pytanie ale jak wejść w tryb internetowy.Tzn chodzi mi o to czy moZna oglądać w trybie internetowym programy tv w sytuacji np: burzy gdzie czasami szatkuje obraz z talerza.

Edytowane przez pawcho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jeden z userów wspominał o możliwościach dekodera od Canal+ we Francji.

W przypadku braku sygnału sat, dekoder sam przełacza sie w tryb internetowy i kanał można dalej oglądać.

Byłoby świetnie, gdyby kiedyś u nas była podobna usługa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba można jedynie pomarzyć aby w aktualizacji dodali:

- EPG - możliwość zmiany widoku aby było jak wcześniej ( podział na kategorie )

- Nagrania - zmiana widoku aby było jak wcześniej czyli zwykła lista z nagraniami.

 

Utworzyłem własną listę kanałów bez kanałów muzycznych. Aby obejrzeć np MTV trzeba przełączyć listę na wszystkie kanały i szukać jak ktoś nie pamięta numeru kanału i tak ze wszystkim innym.

Baterie w pilocie padną 2x szybciej od tego ciągłego klikania i szukania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Bunio Bunio napisał:

No i co tam panowie znalazł już ktoś te kategorię w EPG? Bo według mnie to co opisali do nowego oprogramowaniach że zmiana kategorii na nowe to się mija z prawdą bo po wejsciu w EPG niema ich tam wogole...

Kategorie są jak wybierzesz daną pozycję z EPG.Klawisz w lewo i możesz przeszukiwać wg kategorii, aktorów itd.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2022 o 21:20, lakiman napisał:

Kiedyś jeden z userów wspominał o możliwościach dekodera od Canal+ we Francji.

W przypadku braku sygnału sat, dekoder sam przełacza sie w tryb internetowy i kanał można dalej oglądać.

Byłoby świetnie, gdyby kiedyś u nas była podobna usługa.

Myśle, że będzie w przyszłości…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, PawelTSW napisał:

No tak, przecież napisałem że masz źle ustawiony dekoder - pod instalację 2 kablową. Najpierw sprawdź, potem pytaj. 

 

2 godziny temu, aro napisał:

Taki problem wczoraj mi się pojawił na dekoderze.Dodam, że dzień wcześniej tego nie było.

https://zapodaj.net/765f4e5f82a97.jpg.html

Też tak wczoraj miałem, ale przyczyną była zła pogoda i bardzo ulewne opady deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PawelTSW napisał:

A ustawiłeś w dekoderze instalację jednokablową? Bo wygląda, że nie. 

Stąd napis że brak kabla /sygnału w gnieździe SAT2 

Sytuacja w tym przypadku była taka, że wymieniłem dekodery 4K w punkcie i dostałem nowy.Nowy został podpięty tak samo jak poprzedni i w pierwszym dniu wszystko było dobrze, żaden napis się nie pojawił.Dopiero wczoraj się pojawił ten napis podczas meczu.Nikt nic w ustawieniach nie zmieniał i nagle pojawiają się ustawienia pod instalacje 2 kablową.To jest zastanawiające, dlaczego tak się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...