Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...Co do samego konwertera i tematu to tak jak ktoś napisał wcześniej, na tym konwerterze będzie to działało z ograniczeniami do 4 nośnych. Lepiej zakupić konwerter z Unicablem II (nie jest to już taka duża różnica cenowa) i mieć pełną funkcjonalność dekodera.

 

Minus jest taki, że na runku nie znalazłem konwerterów Unicable II, które mają dodatkowe wyjście legacy, a czasami takowe jest potrzebne w multiroom do innych sprzętów jak np. WifiBOX, który nie obsługuje tej technologi. Mamy zatem dylemat kupić Unicable z legacy i mieć pewne ograniczenia na dekoderze 4K, lub Unicable II i nie mieć możliwości podłączenia innych dekoderów (bez unicable).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zatem zainteresuje cię coś takiego:

 

Inverto Unicable II IDLU-UWT110-CUO1O-32P

 

lub

 

Multiswitch Unicable II 5/2 Johansson 9734PL

 

Osobiście używam tego Johanssona w trybie WideBand z konwerterami inverto 5277 dla HB i Astra.

 

Na jednym z dostępnych tu filmików widziałem tego Johanssona do wyboru z listy dostępnych w procesie konfiguracyjnym dekodera.

Edytowane przez andgoldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy takie coś będzie odpowiednie oraz rozumiem podłączenie takie samo jak przy zwykłym Unicable 1 i jak to ustawić w Ultraboxie 4K ? :) 

ten konwerter to:. 

LNB Unicable II SCR Inverto 32UL40 Edytowane przez ADUSIEK XPS 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie ulotek? Pracujący w punktach? ;) Dziwne, że oferta startuje zanim przygotowane są na to punkty.  :mrgreen: Chętnie bym zobaczył ile sobie liczy aktywacji NC+ za nowiutki dekoder i najmu... :) Jeśli zażyczą sobie więcej niż za WifiPremiumBox'a, to nie będę to dla nich bogate święta.

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zażyczą sobie więcej niż za WifiPremiumBox'a, to nie będę to dla nich bogate święta.

 

Czy ty serio myślisz, że ludzie od razu rzucą się na dekoder 4K? :D

Forum SK to nie cały świat, a przeciętny Polak to nie odróżnia HD od SD, a co dopiero 4K.

A po drugie wiadomo, że na początku będą "ściągać kasę" od tych, których stać na nowe technologie. Stać się na telewizor 4K, to i na treści 4K. Taka zasada :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mantę w auchanie za 1500zł 49 cali z androidem kupisz w tych pieniądzach bo widziałem :D

 

Już widzę ten odbiór w 4k za tą kasę. Ludzie kupują za taką kasę lub lekko większa i myślą że to wystarczy żeby mięć swoje te 4k upragnione a tu nic tylko lipa. Sam rozglądam się nad tym tematem 4k i żeby to wszystko miało sens niestety trzeba wydać powyżej 6,5 tyś, dla przykładu Panasonic DX780 który spełnia normy Ultra HD Premium i od tego czegoś takiego można zaczynać.

 

 

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega kupił Samsunga 40-42'' Curved ,jakość  4k. super na filmikach Youtube.

Nawet mecz  na HD wygląda lepiej-wyrazniej u niego niż na moim LG 42'' zwykłym HD.

Nie ma porównania  :curious:

 

 

Edit;

Zapłacił około roku temu 2400zł.

Niedawno podobny na Allxxx widziałem za 1800coś

Edytowane przez 72adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co jak wiem żeby była różnica między full hd a 4k to musi by tv minimum 55 cali w górę bo inaczej nie widać różnicy. Za taką kasę na pewno to nie jest tv premium 4k ,raczej przypominające 4k i jak znam życie ma 60hz  ale każdy kupuje co uważa jak tylko mu z tym dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co jak wiem żeby była różnica między full hd a 4k to musi by tv minimum 55 cali w górę bo inaczej nie widać różnicy. Za taką kasę na pewno to nie jest tv premium 4k ,raczej przypominające 4k i jak znam życie ma 60hz  ale każdy kupuje co uważa jak tylko mu z tym dobrze :)

Ja Ci napisałem co moje oczy zauważyły ,nic więcej.

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Na moim koncie jest możliwość zmiany na ten nowy super/hiper/ekstra 4Kdekoder z opłatą 15zł miesięcznie. Może ktoś z was się skusi, na pewno nie będę to ja. Zostaje z moim starym wysłużonym, ale dobrze działającym Turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ekranach małych zawsze będzie ładnie odbierać i tej różnicy nie będzie widać dlatego jak robią testy to tylko na dużych ekranach np 65 cali. Nie ma co się sprzeczac każdy ma być zadowolony z zakupu TV i jak mówią tylko skąpiec nie zobaczy różnicy

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...