Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie oprogramowania to bardzo dobrze, że standard jest jeden. Fakt, mogliby już zmienić, ale równocześnie we wszystkich dekoderach lub chociaż w większości. Z drugiej strony, nie tak dawno było zmieniane. Taki Cyfrowy Polsat lata miał soft wizualnie taki sam, żeby pewnie abonentom nie mieszać przyzwyczajeń, dopiero Evobox to zmienił po roku, czy dwóch od wprowadzenia go na rynek.

Wyświetlacz? Dla mnie osobiście minus tylko dlatego, że mi się wizualnie podoba bardziej "z", niż "bez", ale nie jest on niezbędny.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne ogólne zaczepki innych Użytkowników forum. Usunięto również off-topic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Random1989

Nie wiem jak jest w Evo ale już od Turbo można planować nagrywanie odcinków.

 

@Damio

Najlepiej Unicable II lub Wide-band, to obsłuży wszystkie 8 tunerów (o 2 więcej niż ma Evo).

Wtedy masz pewność działania fast zappingu i multi recordingu.

W przypadku dodania sygnału z Astry tracisz po części te funkcje.

Edytowane przez POS
Evobox także ma 8 tunerów, nie 6, to powielana błędna informacja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do dekodera 4K ciągne 1 czy 2 kable?

 

Muszę mieć min 1 wyjście do drugiego pokoju

 

 

unicable-pvr.png

 

schemat-unicable-na-5.png

 

Jeśli dekoder w drugim pokoju obsługuje technologię Unicable to może od konwentera iść jeden kabel a następnie sobie rozdzielisz w domu jak chcesz.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4K UltraBOX+ i karta Cameleon. BCM 7252S, 12000 DMIPS 2 GB RAM 8 GB eMMC

 

 

To jest ciekawe:

 

 

Czyli "ten sam" procesor, jak VU+ Ultimo 4K, więcej pamięci Flash, mniej RAM-u. :)

 

 

Podobnie jak w Vu+ Uno 4K albo w Vu+ Uno 4K SE. Mniej ramu ale więcej pamięci Flash.

Dodatkowo dekodery Vu+ mają możliwość montażu dysku oraz wejście na moduł CI+/CI

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Random1989

Nie wiem jak jest w Evo ale już od Turbo można planować nagrywanie odcinków.

Odcinków tak, ale czy sezonów? Na wifpremiumboxie chyba nie ma takiej opcji, że chcę żeby nagrywał dany sezon np. Belfra, muszę nagrywać pojedyncze odcinki. Na evoboxie są opcje "nagraj sezon", "nagraj odcinek" i "nagraj serię odcinków" czy "nagraj według czasu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wifipremium, mediabox, turbobox oraz 2849/50/51 (mydelniczki) i tutaj potrzebne są rozgałęźniki.

 

Co do dekodera 4K to zapewne będzie to rozwiązanie inne takie jak obecnie na evobox bez rozgałęźnika ale to się okaże niedługo. W sumie to dekodery niektórzy mają - możecie to sprawdzić jak to wygląda z unicablem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinków tak, ale czy sezonów? Na wifpremiumboxie chyba nie ma takiej opcji, że chcę żeby nagrywał dany sezon np. Belfra, muszę nagrywać pojedyncze odcinki. Na evoboxie są opcje "nagraj sezon", "nagraj odcinek" i "nagraj serię odcinków" czy "nagraj według czasu".

Jeśli serial jest emitowany o stałej porze to ustawiasz w opcji nagrywania "co tydzień",liczbę odcinków i masz nagrany sezon. Koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...