Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak będzie pracować, jak za parę lat będzie parę kanałów w UHD i będziemy chcieli nagrywać jednocześnie 3 kanały UHD, a czwarty oglądać.

 

No, ja bym się też zastanawiał, czy ten dysk będzie wstanie zapisywać tyle danych na raz. Gorzej dla nas, jeśli to 4K będzie tylko trochę lepsze od FHD.

 

Na dysku w środku by mi nie zależało, gdyby pod USB dało się podpiąć zewnętrzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery, czy wszystkie osiem nośnych można w MENU dekodera konfigurować? Unicabel tylko pod SAT1? I czy tak jak w Evobox, Ultrabox nie "podzieli się" sygnałem z Unicable I z innym dekoderem?

 

Możesz podzielić się nośnymi z innymi dekoderami. Poniżej przykład wykorzystania dwóch kanałów, a pozostałe zwolnione, aby inny dekoder z nich korzystał. Częstotliwości nośnych można edytować. Podłączasz tylko jeden kabel do wejścia 1.

 

Edytowane przez POS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą edycją, to widzę tylko można wskazać nośne, które chcemy wykorzystać. ;)

Druga sprawa, że dla klientów nc+ i CP rodzi się problem. Nośne są różne, więc będzie problem z jedną instalacją dla obu platform. Od pierwszej do czwartej jest zgodne i ewentualnie tylko przydzielając 4 pierwsze nośne dla Ultrabox, a od piątej do dwunastej dla Evobox przy zaprogramowanym konwerterze Unicable II pod Evobox da się to pogodzić, ale jednocześnie ograniczając funkcjonalność Ultrabox.

W tym układzie Multiroom odpada z wykorzystaniem Unicable w obu platformach.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z tego, co mi powiedziano na tym forum, jak obecnie mam dwa kable przy Monoblock Twin to do Unicable wystarczy jeden kabel i mogę 3 audycje nagrywać, a jedną oglądać i to z różnych transponderów jednocześnie. Jeśli dobrze rozumiem proszę o potwierdzenie. :) Jeszcze jedno: jakie są wymiary Ultrabox-a 4K? Mam półkę pod TV, na której Mediabox+ ledwo się mieści. :)  

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo. I takie rozwiązanie mi się podoba, gdzie można zdefiniować z których nośnych się chce korzystać, a nie przypisywać jedynie słuszne dla nie wiadomo kogo. Daje to większe możliwości konfiguracji istniejących już instalacji. Mam nadzieję, że można będzie zmieniać częstotliwości kanałów.

 

W Wifipremiumboxie, o ile mnie pamięć nie myli, początkowo też nie można było zmieniać parametrów kanałów, teraz można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei uważam, że nie macie co się "nakręcać", tylko spokojnie zaczekać, aż nc+ oficjalnie poinformuje, co i jak w tym zakresie.

Do tego czasu proszę tutaj o spokój i o nie wprowadzanie zamętu w wątku poprzez zamieszczanie wymyślanych, niczym niepotwierdzonych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...