Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio (1-2 tygodnie temu) też była taka sytuacja, że w poniedziałek o 19:30 widniała pozycja "PL 1930" a w powtórkach właśnie "program muzyczny". Okazało się później, że to było Puk puk to my. I prawdopodobnie teraz też właśnie to bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chyba VIVA PL poszła śladem VIVY GER i zaczęła często zmieniać identy, tak ok. co miesiąc.

W listopadzie mieliśmy identy do piosenki "Holidays in Rome" Makowieckiego, a w grudniu Showtek - Booyah. To dobrze, bo wcześniej mieliśmy identy nawet na pół roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakie to źródło? http://media2.pl/media/108911-Nowe-prog ... olska.html szkoda, że po za "Enjoy the view <3 Natalia" i nowego sezonu "Miłości na bogato" we wiosennej ramówce nie będzie nic nowego. Najbardziej szkoda In&out. Miejmy nadzieje że jeszcze powróci. Mogli by w jakieś nowe reality show zainwestować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mógł prowadzić program na VIVIE, ale podobno sam pomysł na program i umiejętność prowadzenia podobno nie wystarczy, bo trzeba mieć jeszcze wykształcenie... Z resztą dajcie jakieś namiary na zarządców VIVY. Mam pomysł na fajny serial komediowy, sensacyjny (w sensie, że akcji), oraz na program publicystyczny. Napiszę im te pomysły, może któryś przyjmą, i oczywiśćie ultimatum, że np. serial ja będę pisał (etat scenarzysty, ew. reżysera), a program publicystyczny, że ja poprowadzę. Jeszcze mam pomysł na małę notowanko z moją twarzą. Viacomowi by się to opłacało, ja drogi nie jestem, ew. projekt, który wymyśłę mógłby być drogi w utrzymaniu, ale to jeszcze zależy jaki.

Znacie może jakieś e-maile do MTV Networks Polska w tej sprawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jackie :|, to tzw głośne myślenie. :P

Musisz mieć licencje zagraniczną inaczej nic z tego

Tylko takie są teraz reality show na modzie w Polsce

:crazy:

No właśnie, czemu nie można czeogś swego wymyśleć i wszystko na licencji lecieć? Ah ta dzisiejsza telewizja... Chociaż... Miłość na bogato, to chyba produkcja wlasna, z resztą jak nie tak dawno VIVA Mjuziik Kłiiz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...