Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nagrywanie w chmurze staje się już modnym i wygodnym narzędziem coraz częściej stosowanym , dla mnie fajna sprawa , bawię się i testuje @GONET.TV z opcja dla dwóch urządzeń i  wygląda to " przyzwoicie " 

W rodzinie też mam część osób które korzystają z INEA i ich tv , tam tez jest nagrywanie w chmurę i też to jest wygodne , jedynym minusem są limity ilości godzin nagrań i czas ich przechowywania w chmurze , ale za dodatkową opłatą to można ominąć i mieć taki " no limit " , więc myślę że to przyszłościowe 

@jacekgothic też o tym wspominałem że nie ma PVR na stronie internetowej do zamówienia - jest do zamówienia przez telefon wraz z pakietami tv itp

@Specjalista Cyfrowy Polsat może się wypowie dlaczego wycofano możliwość wyboru evobox PVR podczas zamawiania tv sat na stronie internetowej i wciskany jest ten zabytek PVR niższej klasy i gorszy w użytkowniu

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, patryszq napisał:

Ale nagrywanie w chmurze staje się już modnym i wygodnym narzędziem coraz częściej stosowanym ,

Tak, ale jak internetowa tv działa podobnie do kanałów w Polsat Go, to ja dziękuję. Często wygląda to tak, jakby im serwery padały i jest sieka nie TV...

Natomiast gdyby ich stream kanałów TV działał przynajmniej w takiej jakości na Netflix, to OK. Tylko co z tego jak polsatowska internetowa TV jest  droga w porównaniu z sat.

Edytowane przez jacekgothic
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym z planów CP jest klasyczny dekoder z serii EVO ale podłączony do sat , do Internetu obowiązkowo i wówczas każdy abonent ma " chmure " w którą idą nagrania , oczywiście są limity godzin i czasu nagrań ale za dodatkowy hajs limity znikają , ponadto jeśli mamy multiroom łączony WI-FI lub LAN każdy dekoder  w sieci ma dostęp do nagrań itp. udogodnień . Ale pandemia pokrzyżowała plany , stąd promowane są do umów evobox ( bez pvr ale z Timeshift, reStart i CatchUP ) a do multiroom evobox LITE . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, patryszq napisał:

Ale nagrywanie w chmurze staje się już modnym i wygodnym narzędziem coraz częściej stosowanym , dla mnie fajna sprawa , bawię się i testuje @GONET.TV z opcja dla dwóch urządzeń i  wygląda to " przyzwoicie " 

W rodzinie też mam część osób które korzystają z INEA i ich tv , tam tez jest nagrywanie w chmurę i też to jest wygodne , jedynym minusem są limity ilości godzin nagrań i czas ich przechowywania w chmurze , ale za dodatkową opłatą to można ominąć i mieć taki " no limit " , więc myślę że to przyszłościowe 

@jacekgothic też o tym wspominałem że nie ma PVR na stronie internetowej do zamówienia - jest do zamówienia przez telefon wraz z pakietami tv itp

@Specjalista Cyfrowy Polsat może się wypowie dlaczego wycofano możliwość wyboru evobox PVR podczas zamawiania tv sat na stronie internetowej i wciskany jest ten zabytek PVR niższej klasy i gorszy w użytkowniu

W ofercie na stronie dostępne są aktualnie wybrane modele. Czy jesteś zainteresowany dekoderem Evobox PVR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, apj napisał:

Ale jak widzisz oferta jest "tylko " w pakiecie z internetem , zakładka tv sat po wybraniu interesujących nas pakiet-ów dostępny jest pvr złom , a nie evobox pvr 

Edytowane przez patryszq
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ramzi84 napisał:

Już prawie nigdzie nie ma opcji nagraj sezon. Też tak macie?

Może nie "prawie nigdzie", ale często brakuje tej opcji pomimo tego, że chce się nagrać "serial"

Odtwarzacz w evo, to coraz gorsza padlina (już nawet nie zapamiętuje, gdzie się skończyło oglądać, więc brak opcji wznów) dlatego coraz rzadziej z tego korzystam.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jacekgothic napisał:

Może nie "prawie nigdzie", ale często brakuje tej opcji pomimo tego, że chce się nagrać "serial"

Odtwarzacz w evo, to coraz gorsza padlina (już nawet nie zapamiętuje, gdzie się skończyło oglądać, więc brak opcji wznów) dlatego coraz rzadziej z tego korzystam.

 

Ja juz nie wiem o co chodzi.Bo u mnie wszystko dziala a dekoder *evo* mam 2 lata.

  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2021 o 11:37, Mati06 napisał:

 

Odpuszczę już to, co napisał Mati06, bo to dawno. Ale ludzie, wbijcie sobie wreszcie do głów, że są różne konfiguracje sprzętowe dekodera. W związku z tym błędy na jednych dekoderach się pojawiają, na innych nie. I nie bijcie już piany wpisami typu: u mnie tak nie jest, bo połowa tego tematu to właśnie takie, nic nie wnoszące i niemerytoryczne wpisy. Proszę... 

 

Edytowane przez martinelka
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2021 o 17:03, martinelka napisał:

Odpuszczę już to, co napisał Mati06, bo to dawno. Ale ludzie, wbijcie sobie wreszcie do głów, że są różne konfiguracje sprzętowe dekodera. W związku z tym błędy na jednych dekoderach się pojawiają, na innych nie. I nie bijcie już piany wpisami typu: u mnie tak nie jest, bo połowa tego tematu to właśnie takie, nic nie wnoszące i niemerytoryczne wpisy. Proszę... 

 

Wiec merytorycznie . Przyjelem do wiadomosci.Prosze

 

Edytowane przez jaro64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem podłączyć dekoder Evobox PVR przez Switch HDMI i nie działa i to samo jak podłączam go 5m kablem hdmi do TV piętro niżej. Rejestrator od kamer działa bez problemu przez ten kabel jak i switch. Co jest nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, patryszq napisał:

https://ibb.co/7Gfnb2C

 

https://ibb.co/9wCtwZQ

 

https://ibb.co/N15TvBs

 

Takie kwiatki dziś po uruchomieniu evo PVR , " coś " padło i sypie błędami :) dziękuje CP 

@support458 @Specjalista Cyfrowy Polsat jakie Wasze opinie na to ??

Witam, czy nadal nie udało się przeprowadzić aktualizacji?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Mati06 napisał:

Wyszla jakaś nowa aktualizacja? 

a propo's aktualizacji dziś rano pokazało mi na EVOpvr aktualizacje , nie pamiętam czy na poprzednim sprzed wymiany była inna niż 3.5.8

 

1 godzinę temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Witam, czy nadal nie udało się przeprowadzić aktualizacji?
 

dekoder padł poza tym , dysk przestał działać kwiczał jak szalony już bez opamiętania tak że na noc wyłączałem go z prądu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...