Skocz do zawartości

EPG platformy CANAL+


wojtmen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Saturn45 napisał:

Nie ma mowy o panikowaniu. Dzisiaj EPG jest do przyszłego wtorku, czyli na 7 dni. 

U Ciebie może i tak, bo u mnie do poniedziałku, a wtorek tak jak wczoraj pisałem o poniedziałku tylko w godzinach między 0.00-2.00 i 2.00-4.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
41 minut temu, sławek72 napisał:

To, że przy zmianie czasu występują problemy z EPG doskonale wiem, lecz zawsze z tego powodu były kłopoty z nieprawidłowymi godzinami, a nie brakiem EPG na cały tydzień i to w dodatku na niektórych kanałach.

Tak, od paru dni jest brak...dekoder ultrabox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 4K UltraBox+ (ADB) dalej brak EPG na części kanałów. Ale np. na WiFiBox+ jest EPG na prawie każdym kanale. Na części kanałów EPG jest nieprawidłowe. Na TVP 1 HD pokazuje Stulecie Winnych, a leci jakaś Msza Święta z Jasnej Góry.

Edytowane przez przemek1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, przemek1234 napisał:

Na 4K UltraBox+ (ADB) na prawie wszystkich kanałach EPG się kończy właśnie, tzn. jest tylko na to co teraz leci, a potem pustka. Nawet na TVP 1 HD jest pustka. A na TVN HD pokazuje tylko Brzydulę przez jeszcze parę minut, a potem nic.

A u mnie na tym dekoderze mam EPG na TVP1 HD i większości kanałów na tydzień do przodu. Natomiast brak EPG na kanałach z tp TVN-u i z niektórych tp Polsatu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, sławek72 napisał:

Na turbo brak EPG na większej ilości kanałów niż jak pisałem przed zmianą czasu. @Pawel chodzi o planowanie nagrań na kilka dni do przodu.

Też się da bez EPG. Pewne, że jest wygodniej kliknąć OK na wybranej audycji ale bez przesady.Wstukać ręcznie datę i godzinę nagrania to chyba każdy potrafi.To aż tak wielki problem ?

Przecież to było do przewidzenia, że wszystko wróci do normy w ciągu kilku godzin.Nie pierwsza i zapewne nie ostatnia taka sytuacja. A raban jakby połowa kanałów nie działała :D

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam telewizji (oprócz sportu) na bieżąco. Co piątek robię nagrania na cały tydzień, zwykle kilkanaście pozycji, więc bez EPG to byłoby mocno męczące i pewnie odpuściłbym sobie C+ po jakimś czasie. 

Ale OK, zmiana czasu jest 2 razy w roku, da się przeżyć (chociaż nie pamiętam przez ostatnie lata takiej sytuacji na swoim dekoderze).  Szkoda, że na obsłudze klienta wciskają ciemnotę i generalnie to ostatecznie polecono wizytę w salonie. Dobrze że jest to forum. Pozdrowienia.

Edytowane przez barti7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...