Skocz do zawartości

DVB-T w Warszawie


sadownik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ piotrekr81: mogą być również zakłócenia z mieszkania i od sąsiadów.

 

Ogólnie trzeba powędrować po mieszkaniu i próbować znaleźć miejsce z dobrym odbiorem. Balkon jest b. dobry do tego.

 

Jeśli masz widoczność na PKiN lub Raszyn możesz spróbować zamienić wzmacniacz na symetryzator i wtyczkę antenową zasilacza na zwykłą wtyczkę antenową. Może pomoże. Ewentualnie możesz próbować zastosować zasilacz antenowy z regulacją napięcia. Czasami pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odbieracie MUX-1 z Raszyna? U mnie taka sytuacja mam 2 TV podpięte do jednej anteny. Sony i Samsung, po przeskanowaniu Sony znajduje MUX-1 na 58 kanale i działa OK a na Samsungu na kanale 58 nic nie znajduje. Dodam, ze oba są podpięte do jednej anteny. Czyżby jakaś czułość głowic czy co innego może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie złapało 23 stacje

22 dubel tvp1

23 dubel typ2

U mnie teraz jest 17 stacji:

1. TVP 1

2. TVP 2

3. TVP Info Warszawa

4. TV 4

5. Polsat HD

6. TV 6

7. TVN 7

8. TVN HD

9. TV Puls

10. TV Puls 2 (plansza)

11. TTV (plansza)

12. Eska TV (plansza)

13. Polo TV (plansza)

14. ATM Rozrywka TV (plansza)

15. TVN (SD)

16. Polsat (SD)

17. Polsat Sport News

...nie wiem dlaczego nie ma, TVP Info Łódź, TVP Kultura i TVP Historia

Ktoś coś wie? Czy dopiero od 15.12 będzie "normalnie"?

 

AKTUALIZACJA:

Przez ręczne wyszukiwanie przeskanowałem kanał 55 (MUX III w W-wie) i TVP Info Łódź, TVP Kultura oraz TVP Historia wróciły, mam teraz w sumie 20 kanałów, a w zasadzie 15+5 planszy testowych. Duble TVP1, TVP2 i TVP Info W-wa usunąłem sobie z listy (tak byłoby 23).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

celestynow - tvp1. tvp2, tvp info (wawa.lodz), tvp kultura, tvp historia, polsat (hd), polsat sport news, tvn (hd), tvn7, tv4, tv6, puls, puls2(plansza), eska(plansza), ttv(plansza), polotv(plansza), atm rozrywka(plansza), nowosc - tvp polonia!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupiłem wczoraj nowy telewizor i antenę do odbioru telewizji DVB-T Vivanco.

Antena jest zewnętrzna ale znajduje się u mnie wewnątrz pokoju na parapecie.

I ty mam następujący problem, Odbieram tylko kanał Polsat HD na kanale 29, z ok 90% siłą i jakością sygnału. Na kanale 58 jak i innych mam brak sygnału. Mieszkam w Warszawie na Pradze Północ. Może macie jakieś propozycję co powinienem zrobić? Anteny niestety nie mogę zamontować na dachu, ale trzymając ją przez jakiś czas za oknem nic lepiej nie działało. Czekam na jakieś propozycję pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam antenę ustawioną na PKiN i znalazło mi 24 stacje:

1. TVP 1

2. TVP 2

3. TVP Info Warszawa

4. Polsat

5. TVN

6. TV 4

7. TVPuls

8. TVN7

9. Puls2 (obraz kontrolny)

10. TV6

11. Polsat Sport News

12. Eska TV (plansza)

13. TTV (plansza)

14. Polo TV (plansza)

15. ATM Rozrywka TV (plansza)

16. TVP Kultura

17. TVP Historia

18. TVPolonia

19. Polsat HD

20. TVN HD

21. TVP Info Warszawa

22. TVP 1

23. TVP 2

30. TVP Info Łódź

 

ciekawe kiedy zaczną nadawać pozostałe kanały: TTV , Polo TV, ATM, Eska. Na Puls 2 (docelowo PulsKids) obraz kontrolny jest już pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.mieszkam od Warszawy ok.40-50km.wszystkie kanaly naziemnej tv mi nie odbieraja(procz polsat hd).televizor wyszukuje mi bodajze 24 kanaly ale zaden procz wspomnianego polsatu hd nie dziala.wyskakuje brak sygnalu i jest czarny ekran.telewizor jest nowy.po wymianie kabla kanaly dzialaly dwa dni a dzis znow nie dzialaja.czym to moze byc spowodowane bo kompletnie nie mam pojecia co zrobic w tym wypadku??pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...