Jump to content

qwerty01

Users
 • Content Count

  515
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About qwerty01

 • Rank
  Aktywny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na żadnej częstotliwości 1210, 1420, 1680, 2040MHz, czy wybór satelity jest włączony, czy nie nie mam sygnału. Antena zbiorcza w bloku. Jakby konwerter był uszkodzony to sąsiedzi pewnie by zauważyli. Przewód idzie bezpośrednio do mieszkania do gniazda R, TV, SAT. DVB-T odbiera idealnie. Próbowałem sprawdzić, czy może włączając diseqc złapie sygnał, ale też nie ma sygnału.
 2. Dzień dobry. Czy ktos wie jak się konfiguruje unicable w mieszkaniach? Chodzi o to, że żadna konfiguracja nie działa. TV to LG 55UK65. Ustawiam różne częstotliwości, kanały, satelitę A, czy B i dalej 0% sygnału. DVB-T odbiera super na tym kablu.
 3. Słuchałeś E-AC3 96 Kbps (a nie kbps)? Słychać kompresję.
 4. Antena ok 82cm. Satkurier zachwala monterów, ale znam takiego, który odwala fuszerkę - antenę umieścił pod zadaszeniem tak, że szczyt anteny dotyka podbitki. Pewnie połowa anteny odbiera tylko sygnał. Siła na tunerze to 62%. Chcę wymienić stary konwerter na nowy to pomyślałem o montażu monoblocku.
 5. Dzień dobry. Czy ktoś z was używa Opticum Robust Triple? Zastanawiam się, czy jest sens ustawiać na 13E,16E i 19,2E, czy olać 16E i zostawić hot bird i astrę
×
×
 • Create New...