Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po jakim czasie od zakończenia umowy i przejścia na FTA CP wyłącza sygnał kanałów z pakietów (tych nie FTA)? Pytam ponieważ na FTA przeszedłem w sobotę, mamy wtorek i wszystko nadal świeci. Dodam jeszcze to, co pisałem wcześniej. Przez dwa lata umowy, mimo, że płaciłem tylko za Familijny, to nie wiedzieć czemu miałem włączony Relax Mix. Jakby tak jeszcze teraz dalej tego nie wyłączyli, to miałbym Relax Mix za 0 złotych :D

 

P.S. Pewnie ktoś zapyta, czemu się tym chwalę i czy nie boję się, czy CP w jakiś sposób mnie dojdzie i wyłączy sygnał. No to odpowiem: kompletnie nie zależy na ich kanałach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Waszym radom i wskazówkom zrezygnowałem z usług CP bez większych problemów.

Napisałem list polecony z potwierdzeniem odbioru zgodnie ze schematem umieszczonym na tym forum.

Po kilku dniach zadzwonili z CP z pytaniem czy na pewno i dlaczego. Umowa wygasła wczoraj i przesiadłem się na C+.

Chce się upewnić: czy po zakończeniu umowy z CP dekoder (Echostar 717) przechodzi na moją własność i mogę go sprzedać/oddać lub cokolwiek będę chciał ? Dekoder i antenę wykupowałem na własność.

Jak wygląda sytuacja z karta CP-czy należy ją oddać lub odesłać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2006 roku podpisalem umowe z CP na 13 miesiecy - placilem wtedy 35zl. Jako, ze Okres Podstawowy skonczyl sie juz dawno temu, to prawie od 2 lat place 37,90zl za Pakiet Famililijny. Teraz chcialbym rozwiazac umowe i zastanawiam sie, ktorego wzoru rozwiazania uzyc - tego na czas okreslony czy nieokreslony?

Wzory sa moim zdaniem dosc dziwnie napisane - np. "Informuję, iż nie zamierzam kontynuować umowy zawartej na Czas Nieokreślony ". Tylko ja nie zawieralem umowy na czas nieokreslony - ona sie sama taka zrobila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Posiadam dwie osobne umowy na CP. Jedna jest na pakiet Relax mix + HBO a druga na pakiet familijny. Obie zostały zawarte na czas określony (25 mcy) i kończą się w okolicach czerwca 2010. Na tą drugą umowę z pakietem familijnym przyszedł już nowy regulamin. W związku z tym mam następujące pytanie:

 

Czy mogę wypowiedzieć umowę na pakiet familijny wysyłając pismo pocztą, że nie zgadzam się ze zmianą regulaminu, czy jednak muszę jeszcze kiblować z polsatem do czerwca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mało precyzyjnie to napisałem:

 

Na jednym tv mam dekoder hd z Familijnym + Relax Mix + HBO

Na drugim tv mam dekoder sd tylko z pakietem Familijnym

 

Są to dwie samodzielne umowy. Nowy regulamin przyszedł razem z drukami opłat i propozycjami podwyższenia pakietu Familijnego do Relax Mix. Oznacza to, że tą drugą umowę na którą przyszedł nowy regulamin mogę wypowiedzieć? Najchętniej to bym wypowiedział 2 na raz. Myślicie, że to możliwe mimo, że nie przyszły druki z nowym regulaminem na tą pierwszą umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje. Zaraz właśnie idę na pocztę i wysyłam zawczasu to wypowiedzenie (wg wzoru na forum z drobną zmianą dt. powodu rozwiązania umowy). Od przysłania nowego regulaminu nie minął nawet tydzień więc nie powinno być problemu. Już się nie mogę doczekać, kiedy przyjdzie na ten drugi telewizor bo płacić sumarycznie blisko 115zł za coś takiego i jeszcze nie mieć kanałów hd w cenie to jakaś porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako, że to mój pierwszy posta chciałbym się przedstawić i przywitać serdecznie wszystkich;-)

 

Chciałbym prosić Was o pomoc w sprawie CP. Moja sytuacja wygląda następująco: pierwsza umowa wygasła w listopadzie, więc przeszedłem wg tego co wyczytałem w wątku na umowe na czas nieokreślony. Teraz dostałem od nich nową umowę do podpisania, którą wysłała podpisaną do nich moja mama (na nią jest CP) bez przeglądania oferty promocyjnej (wiem - głupota), otrzymała jedynie ulge w wysokości 24zl na okres podstawowy umowy - 12 miesięcy. Dzwoniłem wczoraj do CP i oni tej umowy jeszcze nie zaksięgowali, zresztą obowiązywać ma dopiero od 5 stycznia 2010. Teraz chciałbym zrezygnować z CP gdyż chciałbym przejść na C+. Mam od nich oczywiście nowy regulamin, czyli rozumiem, że obowiązuje mnie miesiąc wypowiedzenia. Ponadto w piśmie jakie mi wysłali piszą, że w razie zerwania umowy musze dostarczyć je do 1.01.2010 " w drodze pisemnego oświadczenia przesłanago na adres CP. W przypadku skorzystania z powyższego uprawnienia Umowa abonencka ulegnie rozwiązaniu z końcem najbliższego okresu rozliczeniowego przypadającego nie wcześniej niż 30 dni od daty wpływu wypowiedzenia, a CP nie przysługują roszczenia odszkodowawcze z tytułu rozwiązania umowy zawartej na warunkach promocyjnych". Ponadto, jeszcze nie zapłaciłem za styczeń abonamentu (termin do 5.01.2010). Więc mam pytanie, co, jeśli wysłałbym im dzisiaj jeszcze wypowiedzenie umowy (wiem, że do jutra to może do nich nie dotrzeć), i nie zapłacił za ten styczniowy abonament, czyli w tym momencie wyłączają mi sygnał i jestem niby na tym okresie wypowiedzenia ale go nie odbieram. Co oni mogą w tej sytuacji mi zrobić? Czy moge sie z nimi kłócić?

 

Najciekawsze jest jeszcze to, że jak zadzwoniłem wczoraj do nich to konsultant powiedział mi, że od każdej podpisanej umowy w terminie 10 dni można odstąpić bez jakichkolwiek konsekwencji. Czy w takim razie nie lepiej poczekać, aż zaksięgują te nową umowę i od razu z niej zrezygnować?

Wiem, że to troche masło maślane co tu pisze, ale jestem kompletnie w tym zielony, więc proszę o pomoc.

Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...