Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

umowa nigdy sama się nie kończy! sam wyczytałeś w umowie o tym, że okres wypowiedzenia to trzy miesiące. karę zapłaciłbyś gdybyś chciał zerwać umowę przed upływem okresu podstawowego. wypowiedzenie to 3 okresy rozliczeniowe (w Twoim wypadku od 12 do 12 każdego miesiąca), więc jeśli wypowiedzenie będzie w systemie przed 12.11 to od tej daty 3 miesiące (no chyba, że wypowiedzenie nie będzie w systemie przed tą datą to wtedy od 12.12 zaczną się liczyć te 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro dekoder jest po gwarancji to masz już umowę na czas nieokreślony? jeśli tak to zadzwoń na infolinię i spytaj się czy wysłali już do Ciebie nowy regulamin (który jest od 01.11), w przypadku gdy już go dostaniesz wyślij wypowiedzenie w trybie natychmiastowym i wtedy podpiszesz nową umowę.

 

@longin1, co do wypowiedzenia w trybie natychmiastowym z powodu uszkodzenia dekodera kiedy to robiłeś? w tej chwili proponują takim klientom dekoder mini za 159zł. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie. :D jak mi radzicie, czy opłaca mi się przejść z CP do C+? Obecnie mam pakiet Familijny+Relax Mix skończyła mi się umow i zastanawiam się nad tą promocją w C+ z TV. Interesuje mnie tam pakiet Komfortowy+ oraz opcje HBO i Canal+ do tego mutliroom i HD. Jak mi radzicie opłaca mi się czt nie? Coraz bardziej jestem za tym przejściem, gdyż denerwuje mnie to, że CP od łuższego czasu nic nie robi pomimo, iz konkurencja robi wielkie kroki. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak: jeśli nie przeszkadza Ci nieobecność Polsatu w Cyfrze, jak również Polsatu Sport itd to się wcale nie zastanawiaj tylko przechodź do Cyfry.

Bo czekać w CP na nowe kanały to jak czekać na awans Polski do Mistrzostw Świata. Czasami się uda ale ostatnio wiadomo jak to wychodzi :P Za to Cyfra dodaje ostatnio sporo nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam pakiet Familijny+Relax Mix skończyła mi się umow i zastanawiam się nad tą promocją w C+ z TV.

A wysłałeś wypowiedzenie, że umowa ci się skończyła, czy tylko skończył się okres podstawowy umowy, a sama umowa przeszła w umowę na czas nieokreślony :?::roll: Pytam, bo było już kilku userów, co to im niby się umowa z CP skończyła mimo, że wypowiedzenie umowy nie było wysłane :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czytajcie umowy ktore macie!!!

Dekoder zapewne masz na wlasnosc wiec nie oddajesz, wypowiedzenia poszukaj sobie na forum. Od daty wplyniecia do nich 3 pelne okresy rozliczeniowe musisz jeszcze placic, czyli zapewne zaczna liczyc od 21 grudnia wiec ostatni rachunek do zaplaty przed 21 lutego a koniec umowy 21 marzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko, ponieważ różni ludzie różnie mówią ;) 12 grudnia 2007 podpisałem umowę na 2 lata z CP. Wypowiedzenia już wysłane i zaakceptowane. Tylko w związku z tym, czy mam CP opłacać do 12 grudnia, czy przed tym 12 grudnia mam jeszcze jedną opłatę uiścić. Jedni mi mówią, że przed 12 grudnia mam dokonać ostatniej wpłaty na okres od 12 grudnia do 12 stycznia. Inni, że już tej opłaty nie trzeba płacić i ostatnią wpłatą jest ta przed 12 listopada, którą już zapłaciłem. W iCOK-u mam podane, że następna wpłata to 0,00 zł, więc wynikałoby z tego, że wszystko do 12 grudnia już uregulowane, tego dnia kończy mi się sygnał, ale w ciągu tych dwóch lat, od kiedy jestem w CP, na iCOK-u było tyle błędnych informacji, że już sam nie wiem jak to jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podpisałeś umowę na cza oznaczony, tzn. na 24 miesiące, to abonament jesteś zobowiązany opłacać przez 24 okresy rozliczeniowe, czyli 24 miesiące. Oczywiście prawdopodbnie przez pierwsze okresy rozliczeniowe miałeś coś tam gratis, ale ostatni okres rozliczeniowy kończy się 11 grudnia, więc okres od 12 grudnia do 11 stycznia, byłby już 25 okresem rozliczeniowym. Nic nie płać. Nie musisz nic więcej Polsatowi płacić. Jak możesz płacić za okres, w którym nie jesteś już związany z Cyfrowym Polsatem żadną umową. Chyba, że wysłali Ci w międzyczasie jakieś Porozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...