Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pisz pismo, że wypowiadasz umowę z 17 lutym 2010 roku (3 miesiące wypowiedzenia, chyba że dawno podpisywana umowa to miesięczny okres bo i z takimi przypadkami się spotkałem). jeśli dostaniesz pismo o zmianie regulaminu i cen to napiszesz jeszcze raz wypowiedzenie w trybie natychmiastowym ponieważ nie akceptujesz nowego regulaminu/cen :wink: oczywiście pismo musi dotrzeć do nich do 17 listopada, najlepiej wyślij rezygnację listem poleconym priorytetowym z potwierdzeniem odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to tylko normalne, 3 miesięczne wypowiedzenie według obecnych zasad. Natomiast podwyżka będzie, jeśli zaakceptujesz i odeślesz do CP potwierdzenie akceptacji nowego regulaminu (i przy okazji nowego cennika), ale najpierw musisz go otrzymać od CP listownie, więc czekaj na przesyłkę i nic nie odsyłaj :arrow:http://www.tvpolsat.info/news.php?readmore=2074.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczy się data zarejestrowania w CP!!!! to, że ktoś tam go odbierze (list), to nie znaczy, że będzie uprawniony do wpisania tej info. do systemu

No jeszcze by tego brakowało,by decydowali kiedy uwzględnić moje wypowiedzenie!!!

Jest osoba uprawniona do wpisów,a inna do odb.listów.Po to się wysyła z potw.odbioru,by nami nie manipulowano!!! :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczcie się raz na zawsze.Wysyłamy rezygnacje za potwierdzeniem.Dostajesz wtedy z Poczty zwrotny kwitek z datą dostarczenia przesyłki i podpisem osoby z CP.W tym momencie wszystko wiesz i nie musisz prowadzić jakichkolwiek dywagacji co, gdzie, jak i kiedy.Kiedy przyślą potwierdzenie z CP to ich problem a nie Twój.Zawsze tak postępuje i jest ok.Stosować to należy we wszystkich korespondencjach gdzie zależy na tego typu informacji.Pilnować także należy terminu wypowiedzenia który jest napisany w umowie.Wszystko schodzi do jednego- CZYTAĆ.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darekb1 przyjac przyjma Twoje wypowiedzenie,nie pamietam ile dokladnie czekalem na to pismo ale napewno cos Ci przysla.A tak sztbko to sie CP nie pozbedziesz bo jest jeszcze okres wypowiedzenia 3 miesieczny.Jakim listem to wysylales???????

Wysłałem poleconym i priorytet, okres wypowiedzenia już leci, rozwiązanie powinno nastąpić 20.02.2010, ale chciałbym wziąć Cyfrę już teraz a moje obawy dotyczą tego że CP może coś namieszać, dlatego chyba zaczekam na pisemną odpowiedź. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darekb 1

Zadzwoń na infolinie i się spytaj z jakim dniem zarejestrowane jest Twoje wypowiedzenie.Oni to wiedzą.Miałeś się tylko zmieścić przed dniem w jakim wypada początek okresu 3-miesięcznego końca umowy.Nie interesuj się kiedy CP przyśle Tobie potwierdzenie.Mi przysłali 6 m-cy po skończeniu umowy.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darekb 1

Zadzwoń na infolinie i się spytaj z jakim dniem zarejestrowane jest Twoje wypowiedzenie.Oni to wiedzą.Miałeś się tylko zmieścić przed dniem w jakim wypada początek okresu 3-miesięcznego końca umowy.

 

Powodzenia

Dzięki, zadzwonię jutro, okres rozliczeniowy mam 20-tego, wysłałem też 20-tego ale nie będąc pewnym czy zaliczą jako datę stempla pocztowego to dołożyłem jeszcze jeden miesiąc . 20.11. początek wypowiedzenia - 20.02.2010 koniec umowy.

A przez te 3 miesiące wiem że muszę płacić ale dekoder będę miał komu odstąpić, nawet w formie prezentu.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam do was pytanie, umowa kończy mi się 2009-12-12, i chciałbym ją rozwiązać, ale jak dopiero przeczytałem w umowie, trzeba to zrobić z 3 miesięcznym wyprzedzeniem, a pozostał lekko ponad miesiąc... i teraz zawrzeć nową umowe ALE w umowie pisze coś takiego :

 

Klient ma prawo odstąpić od umowy w terminie 10 dni od jej zawarcia poprzez przesłanie oświadczenia o odstąpieniu na adres, o którym mowa w ust. 7 poniżej. W takim przypadku Klient ma obowiązek zwrotu Sprzętu wraz z kartą na adres tam wskazany, a Cyfrowy Polsat ma obowiązek zwrócenia Klientowi uiszczonych przez niego na rzecz Cyfrowego Polsatu kwot z tytułu zawarcia niniejszej umowy.

 

Czyli jak teraz zawrze nową umowę z CF to moge od niej odstąpic do 10 dni bez konsekwencji tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz wypowiedzieć jak najszybciej starą umowę to pisz wypowiedzenie (napisz w nim, że rozwiązujesz umowę z dniem 12.02.2010 roku - wzory wypowiedzeń znajdziesz na forum). wyślij listem poleconym priorytetowym z potwierdzeniem odbioru. czasu mało, ale może się uda żeby te 3 miesiące liczyły się już od 12.11. ewentualnie jak dostaniesz pismo o podwyżkach i zmianie regulaminu to wyślij jeszcze raz wypowiedzenie w trybie natychmiastowym :wink:

 

co do 10 dniowej możliwości odstąpienia od podpisanej umowy to jest taka możliwość tylko po co podpisywać nową umowę, skoro chce się od niej odstąpić, a zakupiony sprzęt trzeba do nich odesłać i czekać kilka tygodni na zwrot pieniędzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...