Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Kiedy ja wysłałem wypowiedzenie na Pakiet Mini (oczywiście listem poleconym ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru) za kilka zadzwonił przedstawiciel CP i poinformował mnie o stanie konta (była mała nadpłata) oraz, że przyjmują moje wypowiedzenie do wiadomości. Ponadto po kilkunastu dniach przyszedł list z CP z informacją kiedy zostanie rozwiązana umowa oraz, że dekoder wraz z kartą umożliwi odbiór programów ogólnodostępnych bez konieczności wnoszenia opłat abonamentowych.

Więc to nie jest tak, że CP nie odpowiada w wypadku wysłania wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktos powie jak to w koncu jest,na ostatnim podpisanym wypowiedzeniu z Cp mam okres wypowiedzenia 1miesiac a na infolinii mowia mi ze jeden miesiac to mam na wypowiedzenie relax mix +HBO,i jeszcze dodatkowo 3 miesiace na pakiet podstwowy,o co w tym chodzi?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktos powie jak to w koncu jest,na ostatnim podpisanym wypowiedzeniu z Cp mam okres wypowiedzenia 1miesiac a na infolinii mowia mi ze jeden miesiac to mam na wypowiedzenie relax mix +HBO,i jeszcze dodatkowo 3 miesiace na pakiet podstwowy,o co w tym chodzi?????????

Po pierwsze, jeśli już to na ostatnio podpisanym porozumieniu, a nie wypowiedzniu, bo zazwyczaj, gdy zaczynamy korzystać z oferty którejś z platform, to podpisujemy umowę, a nie wypowiedzenie - to samo dotyczy podwyższenia pakietu :wink:

Po drugie, to pewnie najpierw poszłeś do APS-u CP i tam podpisałeś umowę na pakiet Familijny, a potem dopiero przysłali ci porozumienie (umowę) na pakiet Relax Mix + HBO, no to jest tak, że ten 1 miesiąc to okres wypowiedzenia pakietu Relax Mix + HBO, natomiast 3 miesiące to okres wypowiedzenia pakietu Familjinego - sprawdź to w pierwszej umowie, w tej którą podpisywałeś w APS-ie CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już szczęśliwym posiadaczem Cyfry+ ;) Co do CP to powiem tak, wybrałem tą platformę bez niestety większej wiedzy, ponieważ wcześniej przez kilka lat nie miałem żadnej telewizji sat (moja przygoda skończyła się na Wizji). Przez pierwszy rok Cyfrowy Polsat mnie rozczarował. W tv głównie interesują mnie filmy i sport. W pierwszej kategorii tragedia, a jeżeli chodzi o sport to lubię siatkówkę, ale jest jej za dużo. Piłka na słabym poziomie i do tego rezygnacja z polskiego żużla. Dlatego w grudniu 2008 wziąłem C+ i od tego momentu CP włączam tylko wtedy, gdy leci żużlowa liga angielska na Polsacie Sport Extra.

 

Totalnie się zawiodłem, mimo, że miałem szczęście w popełnieniu jakiegoś błędu przez CP. Konkretnie chodzi o to, że podpisałem umowę na Familijny, a poza jedną kilkudniową przerwą miałem i mam cały czas dostęp do wszystkich kanałów oprócz HBO. I mimo tego, uważam, że wszystkie Relax Mixy nie są warte nawet tych 37,90 zł które płaciłem. Robiłem to naprawdę z ciężkim sercem i tylko czekałem na koniec umowy. Do tego jeszcze doszły problemy z echostarem, bardzo słabo rozwijająca się oferta HD i to dopełniło całości. Dlatego nigdy więcej CP ;) Zostaję w C+ gdzie mam najlepsze filmy, sport, oraz kilka kanałów, które czasami oglądam, a których nie ma gdzie indziej (NG, Comedy Central itd.).

 

Takie jest moje, subiektywne oczywiście, zdanie na temat CP. O gustach się nie dyskutuję, dlatego mam nadzieje, że nie zostanę "pojechany" przez zwolenników CP ;) Takie jest po prostu moje zdanie. A po CP zostanie mi antena, szajski dekoder i rok wyrzucania pieniędzy w błoto ;) Ale człowiek uczy się w końcu na błędach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... a jeżeli chodzi o sport to lubię siatkówkę, ale jest jej za dużo.

Jesteś pierwsza znaną mi osobą która jest niezadowolona z nadmiaru czegoś co bardzo lubi :lol:

 

Jakiś wysyp niezadowolonych z CP :) Mam wrażenie że niektórzy uważają że zwykły ludź kupuje platformę cyfrową tylko dla promocji i cały czas tylko czekają jak ta doda nowe kanały. Jeśli tylko nadarzy się okazja to natychmiast z niej rezygnują. Tak na marginesie, jeśli już zmieniacie platformy to mogliście poczekać do października-grudnia. Wtedy sa najlepsze promocje. Może Cyfra utrzyma umowy 7 miesięczne, idealne dla Was bo szybko można przejść do konkurencji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązuje ciebie wypowiedzenie trzymiesięczne.

Dzwonilem dzisiaj na infolinie CP i pani powiedziala mi ze zostalo wyslane do mnie pismo z jednomiesiecznym okresem wypowiedzenia,i umowa konczy sie 1 Pażdziernika(wypowiedzenie dotarlo do nich 3 sierpnnia)czyli ze co pomylili by sie??? Czy sami w koncu tego nie wiedza ile ten okres wypowiedzenia wynosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

steś pierwsza znaną mi osobą która jest niezadowolona z nadmiaru czegoś co bardzo lubi :lol:

Nigdzie nie napisałem, że bardzo lubię - to po pierwsze. A po drugie, przez ten nadmiar po prostu mi się przejadła.

Mam wrażenie że niektórzy uważają że zwykły ludź kupuje platformę cyfrową tylko dla promocji i cały czas tylko czekają jak ta doda nowe kanały.

Ja absolutnie do takich ludzi nie należę. Wprawdzie kiedy wybierałem CP, to brałem pod uwagę głównie promocję, ale jak już wspominałem - moja wiedza była wtedy zerowa. Teraz wiem trochę więcej i świadomie wybrałem w grudniu 2008 C+.

Jeśli tylko nadarzy się okazja to natychmiast z niej rezygnują.

Miałem możliwość rezygnacji z C+ bodajże w czerwcu, kiedy to zmienił się cennik i regulamin. Ale nie zrobiłem tego, ponieważ jestem z ich oferty bardzo zadowolony, więc w tym przypadku pudło ;)

Tak na marginesie, jeśli już zmieniacie platformy to mogliście poczekać do października-grudnia.

Właśnie w grudniu kończy mi się umowa z CP, a że mam trzymiesięczny okres wypowiedzenia, to wysłałem już teraz. Coś chyba za dużo problemów ze zrozumieniem czytanego tekstu u Ciebie...

 

Poza tym w poście wyżej wyraźnie zaznaczyłem, że jest to moje zdanie na ten temat i mam do tego prawo. Ja szanuję tych, którym się CP podoba, ich wybór. Proste. Ja się bardzo zawiodłem i stąd rezygnacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...