Skocz do zawartości

Rezygnacja z Polsat Box


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ Paranoic, rozumiem, iż później nowy właściciel dekodera i karty może podpisać umowę z CP wykorzystując dekoder i kartę które je na niego przepisałem i cieszyć się ofertą CP :?: . Tylko drogą pisemną można to dokonać :?: . A nie można tego dokonać w APSie, dostarczająć do tego niezbędne papiery z wypowiedzeniem plus z prośbą przepisania dekodera i karty na inną osobę i jej danymi :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można w APS. Tak samo jak nie można w APS rozwiązać umowy.

 

Przerejestrowanie dekodera krok po kroku:

 

1. Zbliża się koniec umowy lub nadania pre-paid.

2. Wysyła się rozwiązanie umowy (nie dot. pre-paid)

3. Razem w wypowiedzeniem dołączamy:

a. Prośbę o przerejestrowanie z X na Y.

b. Xero dowodu osobistego Y

c. Aktualny adres korespondencyjny i telefon Y

 

4*. Dodatkowo można poprosić o wysłanie umowy na nowego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam juz dosyc CP. Mieli wylaczyc mi SuperFilm czego nie uczynili i z platnosci za czeriwc pobrali sobie oplate za maj gdzie od 14 maja mieli wylaczyc. w piatek do nich dzwonie i znow slysze stara spiewke ze maja pismo ze rezygnuje calkowicie z uslug cp z dniem 14.11.09 i nie ma wypowiedzenia na pakiet Super Film, no to mowie ze podobna sytuacja juz byla 2 tyg temu jak zglaszalem ze ciagle nie zostal wylaczony Super Film gdzie zostalo zachowane miesieczne wypowiedzenie umowy i znalazlo sie pismo, no to poszla szukac i po chwili wraca ze jest no i ze notuje w systemie zgloszenie reklamacyjne i ktos sie do mnie odezwie w ciagu 72h. Ja niedlugo wydam wiecej siana na telefony do CP niz wart ten Super Film, ale coz zrobic jak maja balagan i napewno ludzi oklamuja ze nie ma i trzeba placic. ja akurat wyslalem w jednej kopercie wiec bylo by dziwne gdyby dotarlo 1 pismo a 2go by nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mam takie pytanko

pewnie ta informacja jest gdzieś na forum ale nie moge jej znaleść , chodzi mi natomiast o rezygnacje z polsatu , skoro przysłali nową umowę ( w związku ze zmianą regulaminu ) to jak dobrze myśle nie musze jej podpisywać i mogę wysłać wypowiedzenie . I jak też rozumiem w związku z zerwaniem umowy z polsatem nie będzie żadnych kar pieniężnych ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
witam

 

mam takie pytanko

pewnie ta informacja jest gdzieś na forum ale nie moge jej znaleść , chodzi mi natomiast o rezygnacje z polsatu , skoro przysłali nową umowę ( w związku ze zmianą regulaminu ) to jak dobrze myśle nie musze jej podpisywać i mogę wysłać wypowiedzenie . I jak też rozumiem w związku z zerwaniem umowy z polsatem nie będzie żadnych kar pieniężnych ??

 

Oskar,

Regulamin świadczenia uslug w cyfrowym polsacie jest ten sam od 1 lutego 2004 roku i od tamtego czasu się nie zmieniał na pewno. Nie wiem skąd masz takie informacje, że nową umowę przysłali Ci w związku właśnie z rzekomą zmianą. Może dostałeś po prostu propozycje zwiększenia abonamentu, jak chyba większość z nas?

 

Gdyby CP zmienił regulamin to wtedy rzeczywiście możnaby zerwać umowę niezgadzając się na zmianę zgodnie z Kodeksem Cywilnym w terminie 14 dni od daty, w której CP by Cię o tym poinformował ( wiem bo taka akcja jest teraz w Plusie ;) ) ale niestety tak jak napisałem narazie regulamin jest niezmienny.

 

Jeśłi dostałeś jakąś nową umowę w kopercie od CP to jeśli nie chcesz żeby Ci właczyi Ci dodatkowe programy to po prostu nic nie podpisujesz i nic nie wysyłasz :) Bez Twojego podpisu zadna umowa nie jest ważna :)

 

Jeśli natomiast chcesz rozwiązać umowę z CP to tylko na piśmie, jak to zostało dokładnie opisane w tym temacie wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przeczytałem ostatni zawarte porozumienie podpisane na pakiet familijny+relax mix +HBO i teraz nie wiem w koncu jaki mam pkres wypowiedzenia,miesiac czy trzy miesiace. Bo z tego co wyczytalem to miesiac. To jest tekst punkt 2 mojego wypowiedzenia : porozumieniie zostalo zawarte na czas oznaczony 12 miesiecy od dnnia wejscia w życie(Okres Podstawowy). Po uplywie tego okresu porozuminie zostanie przeksztalcone w zawarte na czas nieoznaczony i moze zostac rozwiazane z 1MIESIECZNYM okresem wypowiedzenia,skuytecznym na koniec okresu rozliczeniowego.

To jak to w koncu jest miesiac mam tego wypowiedzenia cz trzy? Bo juz teraz to w koncu nie wiem? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie

Mam małe pytanko odbieram pakiet mini noszę się z zamiarem wysłania rezygnacji /umowa już wygasła w maju /lecz przed wysłaniem rezygnacjo powstrzymuje mnie fakt, że nadal odbieram polsat sport oraz pozostałe kanały ze stajni polsatu. Orientuje się ktoś jak długo potrwa ta promocja /nie wiem czy to odpowiednie słowo/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zawsze dokładnie pisze jaki to okres. Skoro u Ciebie pisze, że jest to miesiąc, to Twój okres wypowiedzenia wynosi miesiąc i ani dnia dłużej czy krócej.

Dzieki teraz w końcu wiem jaki mam okres wypowiedzenia.Jak bede mial wypowiedzenie umowy to jako date podpisania umowy wpisac z date podpisania ostatniego aneksu czy date podpisania umowy? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze postanowienia aneksu. Bo jeśli okresy wypowiedzeń o które się pytasz są różne w umowie i aneksie, to obowiązują Ciebie postanowienia aneksu w tym zakresie. Może np. być taka sytuacja, że zobowiązałeś się do zachowania aktywnego pakietu Familijnego i Relax Mix na mocy Porozumienia, które Cyfrowy Polsat wysyła standardowo swoim abonentom. Wówczas przeczytaj dokładnie postanowienia dotyczące okresów wypowiedzenia umowy. Pewnie trochę namieszałem, ale wystarczy tylko dobrze się wczytać, a jak coś nie jest jasne, to zawsze można podzielić się swoimi wątpliwościami na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie umowy

Informuję, iż nie zamierzam kontynuować umowy w zakresie obowiązku zachowania aktywnego Pakietu _____________________ po zakończeniu Okresu Podstawowego tj. z dniem __________.

Umowa zawarta była w dniu __________ pomiędzy mną tj. ____________________, _____________________, _________________, nr Dowodu osobistego ________________,

nr dekodera ________________, nr abonenta______________, a Cyfrowy Polsat S.A.

ul. Łubinowa 4A, 03-878 Warszawa

Z poważaniem

Mam umowe na Familijny i dodatkowo Polsat sport HD czy moge razem to wpisac w rubryce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysyłać na ten adres:

 

Cyfrowy Polsat S.A.

ul. Łubinowa 4A, 03-878 Warszawa ???

 

I jakie opcję (potwierdzenie obioru? polecony?) najlepiej dołożyć do listu, żeby była pewność, że wszystko będzie ładnie załatwione? :D

 

I jeszcze jedno pytanko: gdzie ja mam znaleźć mój numer abonenta? :D Na umowie mam tylko numer dekodera i karty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...