Skocz do zawartości

Showmax


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
28 minut temu, Arkon napisał:

Z mojej perspektywy jeszcze wycofanie się Netflixa i Amazona z Polski i byłoby pięknie. :) 

Musze się z tobą nie zgodzić.

Myślę, że nie doczekasz się tego. :)

Tak jak pod względem technicznym te usługi wyglądają to nikt im nie jest wstanie zagrozić.

Wyznaczają standardy bardzo dobrej jakości obrazu.  Konkurencja jest przynajmniej jedna dekade do tyłu. :)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth

A niby Canal+ 4K nie wygląda dobrze, sam chwalisz jakość. Akurat Showmax nie był wzorcem. Poza tym pozwólcie, że każdy będzie miał swoje zdanie. Ja szanuję opinię większości z Was(z jednym wyjątkiem :)), więc uszanujcie moją. Zarówno w sporcie jak i w filmie tak duże rozdrobnienie praw nie jest dobre. Niby jest tyle kanałów serialowych, a o dziwo chwalonego serialu "Pose" nie ma nigdzie. Nie jest to śmieszne?

Edytowane przez Arkon
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, bugmenot napisał:

@kingofsouth niektórym się marzy powrót...;)

 

Choć własciwie wtedy tez mieliśmy rozdrobnienie - C+, HBO, Filmnet.

 

 

Z jednym "ale" - tylko C+ był dostępny w tv-sat, HBO i Filmnet tylko w kablówkach więc większość osób omijało wiele premier filmowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze że showmax znika....... jest tego za dużo a i tak nic ciekawego tam nie było....... ciekawe co teraz z uchem prezesa:)

 

jeśli chodzi o stałe subskrypcje to u mnie Apple music+eurosport+ habo go złoty środek między kosztem jakością i kontentem  czasem dokupuje jeszcze paczkę c+ w player+ ale to tylko jak jest w promocji 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Noc nic trzeba usunąć aplikację z PS4, Samsung Smart TV, androida i zapomnieć, że coś takiego kiedyś istniało. ;)

Dziękujemy ci Showmax za te dwa lata co wytrzymałeś na naszym rynku.

Dzięki tobie społeczeństwo miało możliwość wypić całkiem duże ilości Coca Coli, kawy Tchibo oraz wyczyścić sobie wszelakie powierzchnie płynami "Cilit Bang"  :lol2:  ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
Godzinę temu, andrzejgratis napisał:

Showmax się kończy i mam nadzieję, że Kino Świat tym samym wróci do CANAL+. ;)

Może być różnie. Kino Świat może też trafić do HBO, albo o prawa powalczy Netflix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat dużo kupował, ale to jest zbyt rozległa sprawa. Ostatnie wydarzenia polityczne odsłaniają trochę cienia, np. na szybkie klepnięcie zgody UOKiK na kupno NETII. Czy przejmą polski oddział Showmax? Tylko czy mieliby w tym interes? Właściciel serwisu przez ostatnie miesiące bawił się w rozdawnictwo. Jak nie kody w Coca-Coli i innych ich produktach, to teraz znowu w czymś rozdają dostęp. Jak wystartowali mocno, tak szybciutko się skończyło.

 

Trochę szkoda, bo pewnie na Kler sobie poczekamy dłużej. O ile przejęcia praw do różnych produkcji szybko znajdą nowych właścicieli. I tutaj każdy może coś ugrać. CANAL+, HBO, Netflix, Amazon, a może też nawet bieda Polsat. Ciekawe też do kogo pójdzie Ucho Prezesa. Chyba że skończą sezon i później cały serial. Serial, który i tak już nie ma takiego szumu wokół siebie jak na początku.

 

Trzeba będzie szybciej nadrobić niektóre seriale i filmy z tego serwisu.

 

3 godziny temu, Arkon napisał:

Z mojej perspektywy jeszcze wycofanie się Netflixa i Amazona z Polski i byłoby pięknie. :)

A co takiego złego Tobie zrobił Amazon czy Netflix?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kler" teraz pewnie premierowo trafi do Canal+ i Playera. IPLA, Player, HBO i Netflix mogą powalczyć o prawa do produkcji własnych (za dwa dni premiera filmu Vegi "Plagi Breslau"). 

Jak na usługę "darmową" uzyskaną za kody z chipsów i z Coca-Coli, miała nawet dobrą jakość techniczną w swojej aplikacji. Gorzej było z ofertą nowości, to był taki ubogi pakiet C+. 

Bez żalu usunę aplikację. Dobrze, że zostaje z nami Netflix, HBO i Amazon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Rasheed napisał:

Może dlatego było takie rozdawnictwo w zakrętkach Coca Coli by przed potencjalnym inwestorem pokazać większa bazę abonentów ?

Inwestorów interesują też zyski i przychody oraz to jak sobie radzi cała firma, a nie tylko sztucznie nadmuchana liczba użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Krzysiek11:) napisał:

Może być różnie. Kino Świat może też trafić do HBO, albo o prawa powalczy Netflix.

Biorąc pod uwagę, że Kino Świat w ubiegłych latach było w Canal+, to liczę jednak na tą stację. HBO bardziej skupia się na produkcji seriali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co było "wstukiwać" tyle tych kodów z Coli?

 

Wiedziałem, że prędzej czy później do tego dojdzie, ale nie spodziewałem się, że tak szybko. Najmilej wspominam czas, kiedy dodawali nowy sezon "Fargo" i "Opowieści podręcznej" dzień po emisji w Stanach. Niestety później było już coraz gorzej. Poza tym fajnie było mieć w jednym miejscu takie klasyki jak "Battlestar Galactica" czy "Stargate". Mam nadzieję, że teraz MGM wróci do HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...