Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak - to co sie wydarzylo dzisiaj - XD

 

Odnosnie rozgrywek klubowych i rankingow - zapomnijcie o tym i przestancie sie tym przejmowac. To juz dawno temu ucieklo i sie tego nie dogoni w stanie rzeczy jaki panuje od dawna.

Granica ktora cokolwiek zmienia jest 15. miejsce - to jest nie do dogonienia, Polska nigdy nie była w TOP 15 (poza poczatkowymi sezonami gdy jeszcze nie bylo tyle federacji) i dopoki nic sie nie zmieni w podejsciu klubow i to nie bedzie.

 

Po reformie beda juz kluby tylko w LE 2  XD Poza mistrzem ktory po prostu odpadnie z el. LM, potem odpadnie szybko z el.LE  i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu uzgodniono, ze Legię prześladowała s..raczka.  co wymyśla na dziś?

Jak stolarz skleci krzywy stół nikt się za nim nie ujmie, nikt nie pójdzie do niego po krzesło.  Stolarz tłumaczy, ze w poniedziałek po imieninach wuja tak sie robi.

a tak naprawde dobre meble to on robi od srody....

Wczoraj z racji startu C+3,4 leciały liczne felietony z życia piłkarzy naszej ligi.

 

Po wysłuchaniu tych gawed, o  drodze na ligowe boiska, o pracy i podejściu do gry ręce opadaja.

Jak można kibicować oportunistom, leniom i bawidamkom?  To jak mawiał klasyk nienormalność.

Edytowane przez zuzik1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2019 o 15:36, mad85 napisał:

 

Legia wytypowała idealnie na rozgrzewkę a Cracovia fajny zespól do obserwacji o ile będzie w TV .  (nr 10 Vida,  nr 19 Taiwo, nr 5 Huk ).

Nooo. I tu trafiłeś w sedno sprawy. Piłkarze legii to się faktycznie nadają tylko do rozgrzewki. Potem prysznic, lans, fura. I tak to się toczy...

Edytowane przez flot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I balować z panienkami.Wczesniej też piłkarze się lansowali, ale potrafili wygrać z amatorami a teraz to sami obawiamy się czy uda się wygrać mieliśmy dużo przykładów min.porażka Wisły z Levadia czy zeszłoroczna kompromitacja Legii z Dundelange .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jeden wymiar naszych europejskich wojaży:

 

https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-spustoszona-bratyslawa-zwykli-bandyci-slowacka-prasa-o-bojce,nId,3091560

 

Cóż, może za rok dopisze szczęście w losowaniu i Legia trafi na klub z San Marino. Wówczas po trudnym i wyrównanym meczu uda się przejść dalej po dramatycznej serii rzutów karnych, w których wygrany 4:3... Ale nie, co ja gadam. W San Marino jest wielu doświadczonych graczy.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Emil.1603 napisał:

Remis 0:0 z klubem z Gibraltaru? No, no… Oby tak dalej. Winszuję! ;)

Nie ma się co dziwić. Gibraltar to terytorium zamorskie Wielkiej Brytanii, więc graliśmy z klubem grającym prawie w lidze angielskiej :D

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trener legii odleciał całkowicie..

"Rywale pokazali charakter. Walczyli o każdą piłkę. Dobrze się czuli na sztucznej murawie, na której grają na co dzień. Nie zaskoczyli nas. Europa to nie jest słaby zespół". Dodał też: "Nie mogę narzekać na postawę i zaangażowanie zawodników, choć zanotowaliśmy remis z niżej notowaną drużyną. Gdyby nie było odpowiedniego podejścia, mogłoby być gorzej".

 

A "gwiazda" zwana carlitos jeszcze bardziej..

"Ten sam Carlitos jest jednak zadowolony z gry swojej i swoich kolegów. Po wstydliwym remisie na Gibraltarze Hiszpan przyznał, że... jest dumny.

 - Jestem dumny z pracy, jaką wykonaliśmy - zaskoczył najlepszy napastnik drużyny z Łazienkowskiej, którego zdaniem grę utrudniała sztuczna murawa.

 - Nie chcę szukać wymówek, ale ta sztuczna murawa nie była dobra. Oczywiście powinniśmy byli zagrać lepiej, ale wiedzieliśmy, że to będzie trudny mecz - dodał."

Edytowane przez flot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, flot napisał:

Nooo. I tu trafiłeś w sedno sprawy. Piłkarze legii to się faktycznie nadają tylko do rozgrzewki. Potem prysznic, lans, fura. I tak to się toczy...

Przejdą spokojnie, co roku w 1 rundzie tak jest. Czy to remis z St. Patrick, Mostar, Lipawa czy wygrane jak rok temu z Cork czy New Stains po takich meczach jak wczoraj.  Masę tego było.  

 

Ja szczerze takiego meczu dokładnie się spodziewałem choć liczyłem, ze uda się coś strzelić. 

 

 

Tutaj BATE jest dobrym przykładem, oni mają masę remisów u siebie w 1 czy 2 rundach a na wyjazdach przepychają się dalej. To też jakby w kontekście Piasta, że ten remis wcale aż taki super do końca nie jest , bo w ostatnich 10 sezonach to oni tylko z Dundalk i Venspils przegrali .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
47 minut temu, mad85 napisał:

Przejdą spokojnie, co roku w 1 rundzie tak jest.

Wiesz gdyby to był klub z pierwszej lub drugiej ligi , ale Legia podobno zasługuje na szacunek. Wszyscy w Polsce mają jej pokłony skladac. Za co?Lech Poznań miał poważnie grać w ostatnim meczu w lidze. 

Grali z drużyną o nazwie FC Europa , to ja pamiętam  jak za dzieciaka  takie nazwy wymyslaliśmy grając w piłkę na boisku.

Żenada i wstyd. Tak to można nazwać  

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, flot napisał:

Ty tak na poważnie ? Ok. Może i przepchną dalej. Ale z czym do ludu?! Porównaj budżety. Cała Polska z Was się śmieje. Osiągnęli piłkarze legi szczyt? dno? Piasta oraz jego stylu z legią...Ja proszę Cię.

Szkoda tylko że z siebie się nie śmieją bo ich dorobek punktowy jest bardzo podobny do tego jaki ma Gibraltar. 

 

@kingofsouth ja się do tego po prostu przyzwyczaiłem bo tylko z Finami Legia mocno zaczęła 2 lata temu a tak były męczarnie z takimi drużynami. Co roku Legia zaczyna od remisu więc dlaczego niby teraz ma być inaczej ?

 

Zresztą sam klub chyba zdaje sobie z tego sprawę bo karneciarze jednak wejdą za darmo na mecz, ten kto kupił  bilet dostał zwrot kasy.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na posty mada w tym wątku i nie zawiodłem się. Choćby tysiąc ludzi pluło kibicom Legii w twarz, oni i tak stwierdzą że to padający deszcz... Tu nie ma czego bronić, to jest żenada, kompromitacja, a Ty próbujesz bronić przegranej sprawy. To drużyna listonoszy, sprzedawców itd. PÓŁAMATORSKA! Piłkarze Legii to zawodowcy, dodatkowo [beep]nie przepłaceni (jak cała nasza liga, ale mniejsza) a Ty bronisz remisu z amatorami?! Oni powinni wygrywać mecze z takimi rywalami o każdej porze dnia i nocy! To co wczoraj się wydarzyło to jest największa kompromitacja w historii występów w pucharach. Nie Strajnany, nie Dudelangi, a właśnie Europa FC z Giblartaru... Czekam na przyszłoroczne starcie z reprezentantami Watykanu.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I myślisz że prasa w Szkocji nie zostawiła suchej nitki na nich po pierwszym meczu ? Zapewne nie. A my jako obserwatorzy żyjący w cywilizowanym świecie mamy prawo oceniać piłkarzy i komentować ich grę i zachowanie. Możliwe i prawdopodobne że w rewanżu rozjadą ich u siebie 5-0 co nie zmienia faktu że w pierwszym meczu mieli trudności trafić celnie w bramkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co pisała prasa w Szkocji, tak samo jak nie wiem co pisze prasa w Polsce po wczorajszym meczu bo mnie to nie interesuje (tzn. nie interesuje mnie to piszą pismaki).

Jak mówię, pośmiejemy się jak odpadną po tym dwumeczu (co bez trenera, jest całkiem możliwe). Na tę chwilę jest to dopiero pierwsza połowa tego dwumeczu, równie dobrze mogli przegrać tam 3:0 a u siebie wygrać 5:0 i też awans by był. A to się liczy w dwumeczu a nie wynik pojedynczego spotkania.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Vinni napisał:

Tu nie ma czego bronić, to jest żenada, kompromitacja

Po pierwsze ja tu niczego nie bronię a stwierdzam fakty, tak to wygląda co roku. 

 

Tutaj dobrze poprzednik napisał, to jest dwumecz i liczy się kto awansuje, jak itd. jest bez znaczenia. Nikt tego potem nie będzie pamiętał jak wszystko będzie z planem. 

 

To drugi mecz zdecyduje jak to będzie można oceniać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...