Skocz do zawartości

Polskie kluby w europejskich pucharach


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pisałem o tym już dawno, że te mecze mi zostały w pamięci, a ostatnie, które pamiętam to mecze Lecha z Juve itd. (ten z Barcelona też przypominałem) to dostałem odpowiedź, że ostatnie 5 lat to najlepszy okres naszej piłki klubowej, tylko meczu żadnego nie pamiętam.....

Trudno mi się z tak postawioną tezą zgodzić,że to najlepszy okres w polskiej piłce klubowej,  pewnie wyciągną statystyki, ja jako kibic Wisły Kraków mogę żałować,że wtedy regulacje Platiniego nie obowiązywały. Generalnie reforma, która miała pomóc takim klubom jak z Polski nie została przez nasze kluby wykorzystana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady ani tak ani tak nie będzie. Pazdan odejdzie co było niezależne od tego meczu i pewnie Szymański i na tym się skończy, kilku za rok kończą się kontrakty i raczej żaden nie zostanie, część pewnie odejdzie wcześniej nawet.  Tak to się kończy jak się bierze słabych obcokrajowców co chwilę.

 

 

Ja wiem, że ty jesteś zacofany ale tak w ekipie Dudenlage tylko 3 pracuje poza piłką,  oni mają kontrakty na poziomie większości klubów ESA 3-5k Euro miesięcznie, to nie te czasy gdzie oni za darmo grali dla zabawy. Oni mają budżet na poziomie 10 mln złotych czyli okolice Wisły Płock czy Miedzi Legnica. W innych klubach tej ligi jest inaczej 3-4 razy mniej. Polecam Tomasza Gruszczyńskiego który udzielił kilku wywiadów przed 1 meczem.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie te czasy, tam tylko 3 pracuje. 

 

Wystarczyło wejść w mecz tak jak w 2 połowę. Cóż pora na czystkę . Wpuszczenie Eduardo to "majstersztyk" dosłownie.

Symptomatyczne, że mając na ławce Rado wpuszcza totalnie nieprzygotowanego Eduardo. To też pokazuje w jak fatalnej dyspozycji musi być Miro. No cóż trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że polska piłka klubowa dno już dawno przebiła, teraz to jest po szyję w mule i oby nie utonęła całkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz albo ktoś wrzuci trochę grosza (nowy właściciel), albo rozpad klubu, coś jak Wisła Kraków.

Wrzuci trochę grosza? Przecież to jest totalna porażka i abstrakcja. Wywalić całe towarzystwo i zacząć od nowa. Tylko polscy piłkarze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie te czasy, tam tylko 3 pracuje. 

 

Wystarczyło wejść w mecz tak jak w 2 połowę. Cóż pora na czystkę . Wpuszczenie Eduardo to "majstersztyk" dosłownie.

Sa Pinto spojrzał na ławkę rezerwowych i mówi - ,,Ja Ciebie kojarzę, Ty grałeś w Arsenalu''. I tak na boisku pojawił się długo nieoglądany Eduardo. :D

 

Za co czerwoną dostał Kucharczyk? Powiedział sędziemu, że ma fatalny stoper? :D

 

Z tym Sa Pinto to mogą być większe cyrki niż ze Staszkiem Levym. :D Widzieliście jak wbiegł na boisku? Ile emocji na twarzy? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, reforma rozgrywek klubowych UEFA dla polskich klubów nie zadziałała. Będzie dla Polski absolutnie przeklęta i poziom może już w ciągu kilku lat spaść nawet do poziomu Andory czy San Marino bez reformy na lata 2021-2024.

Edytowane przez Pepek94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś niedobrego dzieje się z naszą piłką. Jednak dawniej odpadaliśmy z lepszymi zespołami, pamiętam np to piękne 3:4 Wisły z FC Barceloną, wygraną u siebie z Interem, graliśmy z lepszymi zespołami,ale i na ich tle wyglądało to lepiej.

Nic się nie dzieje. Normalny poziom. To reszta odjechała.

Sa Pinto spojrzał na ławkę rezerwowych i mówi - ,,Ja Ciebie kojarzę, Ty grałeś w Arsenalu''. I tak na boisku pojawił się długo nieoglądany Eduardo. :D

 

Za co czerwoną dostał Kucharczyk? Powiedział sędziemu, że ma fatalny stoper? :D

 

Z tym Sa Pinto to mogą być większe cyrki niż ze Staszkiem Levym. :D Widzieliście jak wbiegł na boisku? Ile emocji na twarzy? ;)

Kurs na to, że będzie czerwona kartka wynosił uwaga 1.37@! Dziwisz się, że była? Ciekawa rzecz w czasach kiedy podobno sport taki czysty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuci trochę grosza? Przecież to jest totalna porażka i abstrakcja. Wywalić całe towarzystwo i zacząć od nowa. Tylko polscy piłkarze.

Jak o tym od dawna mówię, jeśli nie zaczniemy stawiać na swoich i ich promować to będzie źle, będzie coraz gorzej.  Wszyscy jadą do przodu a my idziemy. Poza 4 federacjami San Marino, Kosova, Gibraltar i Andora inne się rozwijają i nas gonią i są bardzo ale to bardzo bliski. 20 lat temu było nie do pomyślenie, że jakiś klub w Macedonii może płacić tyle ile najbogatszy klub w Polsce, dziś to normalność. 

 

Tak patrzę na ten zimowy zaciąg i nie widzę ani jednego dobrego transferu. Remy, Cafu mieli jedynie krótki chwile ale to za mało. Oni naprawdę są lepsi niż nasi młodzi ?

 

 

Sa Pinto na konfie w swoim stylu. Tacy są tak promowani zagraniczni szkoleniowcy.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo sukcesów chce się "na wczoraj". Stąd te wszystkie zmiany i kupowanie szrotu.I pomyśeć, że niedugo jakiś nadawca wpakuje w to bagno o nazwie Ekstraklasa tyle baniek ... 

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję wpis jednego z użytkowników portalu Wykop : "Legia jest trochę jak syn sołtysa jakieś wioski z Podlasia. Na swoim terenie czad, rwie [beep]eczki na poloneza ojca, gdzie inni chłopcy smigaja na rowerach. Ale jak już pojedzie na miasto to okazuje się jak wiele mu brakuje... " (oryginalna pisownia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...