Jump to content
Egzystencjalny Paw

Polskie kluby w europejskich pucharach

Recommended Posts

Mad85.Ja Cię proszę. Obudź się!!Fajnie czyta się Twoje wpisy. Ale to jest dno dna. I już nie próbuj cokolwiek tłumaczyć. Niżej nie można upaść.

Edited by flot

Tak się zastanawiam, że chyba najlepszym miejscem na koniec sezonu w naszej „ekstraklasie” będzie od dzisiaj 5. miejsce, które zabezpieczy klub przed wstydem na arenie europejskiej.

Mad85.Ja Cię proszę. Obudź się!!Fajnie czyta się Twoje wpisy. Ale to jest dno dna. I już nie próbuj cokolwiek tłumaczyć. Niżej nie można upaść.

Można, można bo Kosowo czy Gibraltar to jeszcze niższy poziom. To, że mamy lepszych piłkarzy indywidualnie to  fakt, pytanie co oni na tym boisku robią bo na pewno nie grają. 

Zresztą jeden z najlepszych piłkarzy kadry Luksemburga jest dziś chyba najgorszy na boisku, oczywiście gra w Legii.

Jak zawsze Kuchy.

Edited by mad85

Tak uważasz? Przypadkowo bramka. Oj będzie się działo...Zresztą podejrzewam, że parę tygodni temu o Luksemburgu też cała Warszawa tak mówiła.

Edited by flot

Jeeeeest 2-1...cóż za walka, cóż za goool..jeeest !! Cel osiągnięty :D

....tak na serio to myslę, że z jakieś 5 lat i tal będziemy się emocjonować w meczach z Luksemburgiem :P

Edited by TVManiac

Nie uważasz, że coś jest nie tak jeżeli oczekiwanie nawiązania walki z mistrzem Luksemburga rozważamy w kategoriach cudu?

Jeeeeest 2-1...cóż za walka, cóż za goool..jeeest !! Cel osiągnięty :D

....tak na serio to myslę, że z jakieś 5 lat i tal będziemy się emocjonować w meczach z Luksemburgiem :P

Amatorzy strzelili gola półamatorom. :D

I Lech już przegrywa zgodnie z przewidywaniami. ;p

Edited by ezequiel93

Lech to wiadomo, Jagiellonia może zaskoczyć tak coś czuje.

Philipps to gra chyba ze swoimi kolegami z Luksemburga. Nie rozumiem w czym on jest lepszy od Kopczyńskiego ?

Sam wynik to wstyd a gra jest 100x gorsza od wyniku.

Edited by mad85

A na koniec wychodzi jakiś tam prezes i opowiada o 350 mln za sezon Ekstraklasy. Komedia...

Jaga też już przegrywa.

Edited by vigoo

Tak na marginesie - prawda to, że prezes Mioduski straszy sądem dziennikarza Krzysztofa Stanowskiego za teksty o Legii na Weszo? 

Właściwie to powinniśmy podziękować grajkom podwórkowym z legii. Na naszych oczach tworzy się historia.Oczywiście nawet ich awans tego nie zmieni...

Edited by flot

Tak na marginesie - prawda to, że prezes Mioduski straszy sądem dziennikarza Krzysztofa Stanowskiego za teksty o Legii na Weszo?

Niech on podziękuje Stanowskiemu, że jest taki delikatny w swojej krytyce Legii. :D

Lech to wiadomo, Jagiellonia może zaskoczyć tak coś czuje.

Philipps to gra chyba ze swoimi kolegami z Luksemburga. Nie rozumiem w czym on jest lepszy od Kopczyńskiego ?

Sam wynik to wstyd a gra jest 100x gorsza od wyniku.

Ale czujesz, że wygrają grając na ile %? :D Bo polskie ekipy wyglądają w europejskich rozgrywkach jakby piłkarze byli po 40% lanego do kieliszków. Co ja mówię?! Ładowanego z gwinta.

Świeżość przyjdzie jak będzie po meczu xD ogólnie włączyłem na Lecha a tam jeszcze większa zenada niż Legia..

Coś niedobrego dzieje się z naszą piłką. Jednak dawniej odpadaliśmy z lepszymi zespołami, pamiętam np to piękne 3:4 Wisły z FC Barceloną, wygraną u siebie z Interem, graliśmy z lepszymi zespołami,ale i na ich tle wyglądało to lepiej.

Jestem ciekaw, kto się stawi z gwiazd legii przed kamerą po meczu i co powie?? Będzie co posłuchać. Malowany Arek i jego miny...Będą cyrki.

Edited by flot

Legia poległa Warszawa obudz sie, strzel 2 bramki i awansuj, bo to wstyd. Horror normalnie. Mad 85 i gdzie Twoja Legla?

Za dużo Phillipsów,Antoliciów i innych Vesoviców

O Lechu to samo za dużo Vujadinoviców i innych Rognów i tak dalej..

Dajcie spokój @mad85. Malarz mowił,że awansują i prosił zapamiętać te słowa. Myślę,że może już lepiej niech nie składają żadnych deklaracji. 

Coś niedobrego dzieje się z naszą piłką. Jednak dawniej odpadaliśmy z lepszymi zespołami, pamiętam np to piękne 3:4 Wisły z FC Barceloną, wygraną u siebie z Interem, graliśmy z lepszymi zespołami,ale i na ich tle wyglądało to lepiej.

Jak pisałem o tym już dawno, że te mecze mi zostały w pamięci, a ostatnie, które pamiętam to mecze Lecha z Juve itd. (ten z Barcelona też przypominałem) to dostałem odpowiedź, że ostatnie 5 lat to najlepszy okres naszej piłki klubowej, tylko meczu żadnego nie pamiętam.....