Skocz do zawartości

Kiedy Polsat w Cyfrze +?


n4zgul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
a w ostateczności to zawsze można przełączyć na niemiecki RTL, który relacje na żywo zaczyna mniej więcej trzy godziny przed rozpoczęciem wyścigu- niezwykły rozmach i profesjonalizm stacji RTL w tym aspekcie widać wtedy na każdym kroku.

Idź gdzie indziej takie bzdury wypisywać. 3 godziny przed rozpoczęciem wyścigu? :lol2:

Noooo. Czasem to dwie godziny, innym razem dwie i pół dlatego napisałem, że "mniej więcej". Oglądnij kiedyś sobie- pokazują różne ciekawe rzeczy jak ktoś się interesuję tym sportem, wywiady, ciekawostki, ekipa RTL-u krąży po padocku, a współprowadzącym jest legendarny Niki Lauda.

Sprawdż na przyszłość zanim napiszesz, że KTOŚ pisze bzdury.

Mniej więcej 3 godziny to znaczy co innego niż godzina. Ameryki z tym Laudą to raczej nie odkryłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt się z nikim nie będzie zamieniał na kanały, bez takiego kanału jak Polsat, CP by się nie sprzedawał. Choć oglądać na Polsacie ostatnio nie ma co, ale mimo tego ludzie podświadomie borą właśnie z tego powodu tą, a nie inną platformę. Więc dywagacje tutaj nic nie dadzą, od nowej ustawy zależy czy w ogóle Polsat wejdzie do innych platform, ale znając pośpiech z DVB-T może będzie w 2015 może 2016 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bez takiego kanału jak Polsat, CP by się nie sprzedawał. Choć oglądać na Polsacie ostatnio nie ma co...

jak to nie ma co? :lol2: a Kevin sam wszędzie x3 przez 3 dni co roku ? a dzień w dzień w prime-time powtórki 100-letnich Kiepskich ?! :brawo:

 

polsatowska TV4 już jest wszędzie, Polsat wie że tonie dlatego sam sie nie sprzeda do N i C+, jak zwykle CP mial puste zapowiedzi jeszcze kilku nowych kanałów w grudniu "do końca roku" ale znowu to były puste słowa rzecznika CP.

 

a TVP HD jak sie nie doczekaliśmy, mimo placenia abonamentu na TVP...., tak sie nie doczekamy ani w C+ ani w CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dla samego faktu chcą mieć Polsat, nie rozumiesz tego, doczytaj dokładnie mój post, a co do TV4, nie ma tam już programów z Polsatu tak jak były kiedyś.

Wiem, że w Polsacie nie ma co oglądać, zwłaszcza ostatnio, ale ten powód na temat Kevina czy Kiepskich jest już żenujący, Kevin miał ponad 4 mln oglądalności więc ludzie jednak oglądają, Kiepscy też są OK.

 

Widocznie nie jesteś w stanie zrozumieć przeciętnego widza. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt się z nikim nie będzie zamieniał na kanały, bez takiego kanału jak Polsat, CP by się nie sprzedawał. Choć oglądać na Polsacie ostatnio nie ma co, ale mimo tego ludzie podświadomie borą właśnie z tego powodu tą, a nie inną platformę. Więc dywagacje tutaj nic nie dadzą, od nowej ustawy zależy czy w ogóle Polsat wejdzie do innych platform, ale znając pośpiech z DVB-T może będzie w 2015 może 2016 roku.

 

Bo reklamy CP sa emitowane na Polsacie poza blokami reklamowymi a ze wiekszosc widzow odbiera ten kanal z kablowek etc kupuja to co znajome i swojskie.

Zgadzam sie z deadprince ze malo realna jest wymiana C+ na Polsat miedzy platformami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie sądzicie, że CP się tak sprzedaje, bo tylko tam jest Polsat.

CP się sprzedaje, bo jest tam tani, niezły pakiet Familijny, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. nka ma głupio skonstruowane pakiety i nie jest żadną konkurencją dla CP. Jakąś alternatywą jest pakiet podstawowy Cyfry, ale panujące powszechnie przekonanie, że Cyfra jest droga, robi swoje, ale to się powoli zmienia.

 

Co do zamiany C+ na Polsat, to tylko ktoś zupełnie nie znający się może taką głupotę napisać. Jak można wymienić się na kanał, który odbierze się na kawałku kabla, na najlepszy w naszym kraju kanał premium? Niech mi ktoś wyjaśni powody, dla których do takiej wymiany powinno dojść.

 

Mitem też jest, że na Polsacie nie ma co oglądać. Jest tam tyle samo do oglądania co na TVN. Filmy Foxa, Sony, czy niektóre Universalu po raz pierwszy w TV są właśnie w Polsacie. Polsat w przeciwieństwie do TVN nie traktuje seriali amerykańskich po macoszemu i nie nadaje ich o zmiennej porze, w zależności jak skończy się film czy inna pozycja. Jest też pewność, ze jak zacznie nadawać serial to go skończy, a nie jak TVN będzie nadawać jeden sezon przez półtora roku.

To że Polsat nadaje Kevina co roku, to żadna wada, Zobaczcie ile filmów powtarza TVN (co jest jak najbardziej normalne dla stacji otwartych). Jakby tak przeanalizować tytuły, to myślę, że na TVN też znalazłby się przynajmniej jeden tytuł, który jest emitowany przynajmniej raz do roku (np. Matrixy, czy Shreki)

Nasze Stacje już kilka lat temu przestały puszczać nowości w święta, widać nie opłaca się to za bardzo, bo ludzie święta spędzają zazwyczaj przy stole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitem też jest, że na Polsacie nie ma co oglądać. Jest tam tyle samo do oglądania co na TVN. Filmy Foxa, Sony, czy niektóre Universalu po raz pierwszy w TV są właśnie w Polsacie.

Na TVN też nie ma co oglądać, co nie zmienia faktu, że na Polsacie też nie ma.To znaczy jest - są reklamy. A z tym po raz pierwszy w TV to nie żartuj, co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bruno, jak nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej nie neguj co inni piszą.

Jak pisałem filmy Foxa, Sony i przynajmniej części Universalu pojawiają się w Polsacie po raz pierwszy w TV. Oczywiście chodzi o TV otwartą. Tak samo jak produkcje WB, Paramount i Dreamworks są w TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawpop bardzo przepraszam, ja taki już głupi jestem - pewnie dlatego, ze nie oglądam nowości filmowych na Polsacie czy TVN. A może Ty dziel się swoją ogromną wiedzą bez skrótów myślowych. Nie wszyscy są tak pojętni jak Ty. My, biedni cyfrowicze pozbawieni mądrości płynących z Polsatu już tak mamy. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że nigdy.

 

Brak słów :crazy:

Co to w ogóle za podejście? Masz prawo nie lubić Polsatu, ale czemu zależy Ci na tym żeby inni go nie mogli oglądać to już nie wiem. Podejście psa ogrodnika - "ja tego nie lubię i tego nie chcę, więc niech nikt inny też tego nie lubi i nie ogląda" :lol2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej niz Polsat wole w Cyfrze takie kanaly jak NGC Wild, czy NGC HD. Poza tym mogliby sie postarac o kanal Motors TV (kiedys jak byl jeszcze FTA wiele programow tam ogladalem:) )

 

ja osobiście nie przepadam za Motors TV, ale to kwestia gustu, ja bardziej preferuje sporty, w których liczy się siła mięśni i kondycja, no ale to kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że nigdy.

 

Brak słów :crazy:

Co to w ogóle za podejście? Masz prawo nie lubić Polsatu, ale czemu zależy Ci na tym żeby inni go nie mogli oglądać to już nie wiem. Podejście psa ogrodnika - "ja tego nie lubię i tego nie chcę, więc niech nikt inny też tego nie lubi i nie ogląda" :lol2: .

 

Wydaje Mi się iż forum jest od wygłaszania swojego zdania które może być odmienne niż Twoje.

Prawdą jest że nie oglądam TV Polsat od jakiegoś czasu i jakoś żyję. Akurat nie jest to dla Mnie stacja na której mi zależy.

Opinie ludzi którzy piszą że może Cyfra+ wymieni się z Polsatem na swój program premium czyli Canal+ uważam za bełkot.

Odpoiwiedzcie sobie na pytanie kto by na tym skorzystał ??

Żeby było jasne posiadam platformę Cyfrowy Polsat z jednego względu. Formuła 1.

Drugi powód to taki iż byłem związamy z nimi lojalką na pewien okres i teraz bardzo ciężko mi się z nimi rozstać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że nigdy.

 

Brak słów :crazy:

Co to w ogóle za podejście? Masz prawo nie lubić Polsatu, ale czemu zależy Ci na tym żeby inni go nie mogli oglądać to już nie wiem. Podejście psa ogrodnika - "ja tego nie lubię i tego nie chcę, więc niech nikt inny też tego nie lubi i nie ogląda" :lol2: .

 

Wydaje Mi się iż forum jest od wygłaszania swojego zdania które może być odmienne niż Twoje.

 

Ale ty nie tyle wygłaszasz swoje zdanie, co narzucasz je innym. Co innego napisać "nie zależy mi na Polsacie w Cyfrze i nie interesuje mnie czy będzie kiedykolwiek czy nie". Ale Ty piszesz "mam nadzieję, że Polsatu nigdy nie będzie w Cyfrze".

To tak jak byś życzył wszystkim abonentom Cyfry żeby nigdy nie mieli dostępu do Polsatu, mimo iż jest wielu, którzy by chcieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty nie tyle wygłaszasz swoje zdanie, co narzucasz je innym. Co innego napisać "nie zależy mi na Polsacie w Cyfrze i nie interesuje mnie czy będzie kiedykolwiek czy nie". Ale Ty piszesz "mam nadzieję, że Polsatu nigdy nie będzie w Cyfrze".

To tak jak byś życzył wszystkim abonentom Cyfry żeby nigdy nie mieli dostępu do Polsatu, mimo iż jest wielu, którzy by chcieli.

 

 

Kolego najprawdopodobniej jeszcze w tym roku Polsat będzie nadawany cyfrowo z nadajników naziemnych i wtedy będziemy mieli dostęp do tego programu.

Napisanie że ma się nadzieję że czegoś nie będzie na pewno nie jest narzucaniem swojego zdania innym.

Kolego proponuję zapoznać się ze słownikową definicją słowa "FORUM" i co to dokładnie znaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Nie pasował by do tej platformy.

A dlaczego? Czyżby kanał był za mało prestiżowy, aby być w Cyfrze? A może kojarzy Tobie się ze wsią? To jest kanał ogólnopolski i powinien być w każdej platformie.

 

Kolego najprawdopodobniej jeszcze w tym roku Polsat będzie nadawany cyfrowo z nadajników naziemnych i wtedy będziemy mieli dostęp do tego programu.

Dobrze, że napisałeś "najprawdopodobniej", bo na pewno już miało być w 2009... W 2010 pewnie będzie "bardzo możliwe", w 2011 będzie" być może", a w 2012 już nic nie będzie tylko będzie koniec świata

:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej znowu wymiany?

A pisanie "mam nadzieję, że nie dodadzą tego kanału" jest w pewnym sensie narzucaniem swojego zdania.

Równie dobrze mógłbyś napisać "mam nadzieję, że w tym roku nie będzie importu mandarynek do Polski, bo ja ich nie lubię"

albo "mam nadzieję, że TVP nie będzie transmitować skoków na żadnym kanale, bo nie lubię ich oglądać". Co to w ogóle za gadka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja widzę że kolega ma jakieś kompleksy.

Proponuje zasięgnąć porady lekarza specjalisty.

Jeszcze raz proponuję sprawdzić definicję słowa "FORUM" bo widzę że kolega ma z tym problem.

Tak na marginesie, mandarynek nie lubię i też mogły by dla Mnie nie istnieć ale jakoś moja żona je kupuje i nawet Ja za nie płacę.

 

p.s.

Posiadam platformę Cyfrowy Polsat jakby kolega nie zauważył lecz mino wszystko nie oglądam TV Polsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co czekać w nieskończonośc na pojawienie się kanałów Polsat i Polsat 2, skoro można sobie kupić niedrogi tuner z kieszeniami na moduły dostępu i z czytnikiem uniwersalnym. Kupić moduł CAM Cyfrowego Polsatu (jak ja zrobiłem), wziąć sobie najtańszy pakiet Cyfrowego Polsatu z kanałami Polsatu i mieć dostęp do kanałach Polsatu, odbierając Cyfrę+. Nie wiem akurat, czy na modułach CAM można oglądać pakiet Mini, ale wydaje mi się, że chyba nie ma ograniczeń. Tak ta dyskusja może się toczyć w nieskończoność a Polsatu jak nie widzielliście w Cyfrze+ tak nie zobaczycie. Swoją drogą, to czekanie na rozwiązania prawne, umożliwiające odbiór wszystkich podstawowych polskich programów na wszystkich istniejących platformach, może okazać się stratą czasu. Politycy lubią dużo obiecywać. Nie liczyłbym na to, ża nowelizacja ustawy o radiofonii i telewizji wprowadzi oczekiwane przez wielu z was zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...