Skocz do zawartości

Kiedy Polsat w Cyfrze +?


n4zgul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mały oftopic ale co tam

Ciekawi historii mogą sobie przeszukać stare wpisy na forum... Nie muszą czytać o tym w wątku dotyczącym spraw bieżących.

Pokaż mi stary wpis na forum gdzie jest choćby fragment tego co wkleiłem.

 

Rzeczywiście, oglądanie jakiegoś "filmiku" na YT całą rodziną na 13" notebooku jest wygodniejsze. Wybacz, ale treści video, niezależnie od ich jakości lepiej oglądać na TV, jeśli jest taka mozliwość.

Jakie trzeba mieć łącze by bez buforowania, a tego chyba nie ma w nboxach, wczytać film HD z YT, a chyba tylko takie jest sens oglądać na tv pow. 32" Większość, jak to nazwałeś, treści wideo na YT pochodzi z komórek lub 10 konwersji z innego formatu. Prawie każdy nowy notebook ma HDMI, wszystkie notebooki mają wyjście VGA. Jaki problem podłączyć do tv?

 

Oprócz tego nie każdy ma kilka komputerów w domu i nie każdy musi go odpalać, chcąc coś sprawdzić w necie, np. wykupione usługi w C+ albo płatności.

Z ciekawości zapytam ile u Ciebie chodzi komputer? U mnie non stop :) Wszystkie znane mi osoby po wejściu do domu albo idą zrobić siusiu albo włączają komputer :) To prawda, nie każdy ma kilka komputerów w domu. Nawet tak powinno być. Jeden komputer służy integracji rodziny. A nie każdy ma swój, siedzi przy nim cały dzień, nawet przy nim je.

Załóżmy że oglądasz całą rodziną film, równocześnie czekasz na rozstrzygnięcie aukcji, punkt kulminacyjny w filmie a Ty co? Włączasz podgląd Allegro bo akurat ktoś mógł Cie przelicytować? :D

Możliwości jest wiele, lepszych niż życzenia do odczytania na okreslonym kanale, albo Tetris... :D

I tu masz 100% racji. To dlatego Cyfra+ i CP już dawno zrezygnowały z takich udogodnień i z ich rozwijania. Nie tędy droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gieka zawsze można zastopować film ;) Ja bym się cieszył z możliwości sprawdzenia poczty, obejrzenia filmików na youtube itp. prosto z dekodera. Ale wszystko tkwi w jego oprogramowaniu :( Również wolę wszystko widzieć na swoim telewizorku, a nie iśc do komputera, przy którym może siedzieć ktoś inny (mam tylko jeden, a nie kilka jak niektórzy tutaj) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek cytat z ciebie: "ale większość abonentów to "zwykli" oglądacze tv"

 

Mały oftopic ale co tam

Pokaż mi stary wpis na forum gdzie jest choćby fragment tego co wkleiłem.

Wyraziłem się skrótem, mając na myśli forum publiczne, komunikaty prasowe, itd... Wszystko dostępne w necie bez problemów

Jakie trzeba mieć łącze by bez buforowania, a tego chyba nie ma w nboxach, wczytać film HD z YT, a chyba tylko takie jest sens oglądać na tv pow. 32" Większość, jak to nazwałeś, treści wideo na YT pochodzi z komórek lub 10 konwersji z innego formatu. Prawie każdy nowy notebook ma HDMI, wszystkie notebooki mają wyjście VGA. Jaki problem podłączyć do tv?

Tutaj wspomę wczesniej przytoczony cytat. Nie wszyscy mają LCD, nie wszyscy mają HDMI w notebookach, nie wszyscy wiedzą jaki kabel kupić, nie mają gdzie postawić nb, itd... Możesz wierzyć lub nie, ale większość ludzi(zwykłych oglądaczy tv) nie jest biegła w obsłudze urządzeń AV.

Żeby obejrzeć film na YT nie musi on byś wyskalowany do 1080p. Nie mówię o jakości (która na 13" i 42" jest taka sama przy tym samym materiale) tylko łatwości użytkowania.

Z ciekawości zapytam ile u Ciebie chodzi komputer? U mnie non stop :) Wszystkie znane mi osoby po wejściu do domu albo idą zrobić siusiu albo włączają komputer :) To prawda, nie każdy ma kilka komputerów w domu. Nawet tak powinno być. Jeden komputer służy integracji rodziny. A nie każdy ma swój, siedzi przy nim cały dzień, nawet przy nim je.[...]

Dawno temu wyrosłem z włączonego non-stop komputera bo mi to do niczego nie jest potrzebne. Jestem informatykiem więc w domu wolę robić ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed kompem. Do tego ponownie przywołam twój cytat. Wiekszość "zwykłych oglądaczy TV", których ja znam nie ma 5 komputerów tylko najczęściej 1, najczęściej w pokoju u dziecka. Na dodatek nie zaczyna życia i nie kończy go na komputerze. Ponieważ komputer jest narzędziem, tak jak samochód, komórka, etc...

A jak punkty kulminacyjne w filmach, które takowe posiadają najczęściej oglądam w kinie :D Resztę filmów da się obejrzeć w lekkim letargu...

 

I tu masz 100% racji. To dlatego Cyfra+ i CP już dawno zrezygnowały z takich udogodnień i z ich rozwijania. Nie tędy droga.

A owszem, o innej drodze dla C+ pisałem powyżej, głównie dlatego, że sam posiadam C+, ale nie z uwagi na super kanał premium czy mecze ligowe, tylko dlatego, że miała najlepszy stosunek ceny do oferty. Po prostu zamiast być fanem czegoś wolę tego używać, dlatego na funkcje użytkowe zwracam uwagę.

 

Przepraszam wszystkich za OT - już się nie odezwę na tym wątku w temacie innym niż Polsat. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uważam i jest to oczywiście moje subiektywne zdanie, że TV ,ma służyć do oglądania telewizji a nie jakiś starych planszówek, poczty, internetu itp. Może podchodzę do tematu staromodnie ale jakoś nie przekonują mnie urządzenia wszystko w jednym. Wolę żeby cyfra kasę lepiej inwestowała w podnoszenie jakości przekazu telewizyjnego oraz dołączanie nowych kanałów niż na wodotryski. Jaki to problem podreptać do innego pokoju i odpalić kopma. Niedługo to będziecie chcieli z tunera zrobić sprzątaczkę i kochankę żeby robiła witrualnie ...... :D Inaczej jak po pracy klapniecie przed TV to do nocy tyłka nie ruszycie i brzuchy wam będą rosnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawcho, jak cyfra+ podniesie jakość usług to przed tv też będziemy więcej siedzieć. Jak tego nie zrobi, to będziemy częściej iść do komputera, przed którym też zdrowo się czasu nie spędza, trudno powiedzieć co lepsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Proponuję kompromis - Polsat Sport tak, Polsat "zwykły" niekoniecznie

No teraz, to pojechałeś ostro po bandzie :twisted: Polsat Sport w C+, to może Canal+Sport w CP w ramach wymiany; co tam, że w sumie Canal+ wydał więcej na prawa do najlepszych lig piłki nożnej, koszykówki itp., a Polsat tylko pewną część tego na swoje prawa i w dodatku praktycznie nie pokazuje piłki nożnej na tym kanale :mrgreen: Pozatym pomyśl; skoro Polsat nie chce udostępniać swojego podstawowego kanału, to wierzysz, że udostępni tematyczny kanał :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dobrze też wie, że udostępniając swoje kanały tylko na swojej platformie raczej nie zwiększy sobie oglądalności, ani też nie przedstawi nowej oferty szerszej publice, a tylko tej którzy mają CP. Takie zamykanie się to broń obosieczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Gdyby kanał Polsat został dołączony do Cyfry+ czy też do TNK, to Cyfrowy Polsat w Pakietach Mini i Mini Max poczyniłby pewnie jakieś zmiany, żeby uatrakcyjnić ofertę. Zresztą już teraz do tego drugiego pakietu zostały dołączone kanały z bajkami. Nic się nie zmieni, Cyfrowy Polsat według mnie, dalej pozostanie liderem wśród platform cyfrowych w naszym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M_arek pod jakim względem polsat jest liderem ,chyba pod względem długosci reklam przeplatanymi filmami. Pewno nigdy nie miałeś N-ki czy Cyfry+ skoro tak twierdzisz.To że mają najwięcej abonentów to nie swiadczy że są liderem.Według mnie to najgorsza platforma w Polsce pod każdym względzie .Troszke sport ich ratuje i to wszystko.Porównaj sobie pakiet mini za którego trzeba płacic ponad 11 zł, za co ? za kanały które w większosci są niekodowane.Ateraz TNK oferta za 10 zł imasz sport,2 kanałyTVP Sport za którego w polsacie trzeba zapłacic prawie 16 zł zeby go oglądnąc, discovery, wszystkie TVN -y, Disney,Telewizje publiczną, religie TV-4 Kino Polska i wszystkie niekodowane .Polsat przy tym wart jest zero.A o jakosci nadawanych kanałów w polsacie i ich tunerach szkoda mówic.Tak są liderem pod względem tandety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...