Skocz do zawartości

Kiedy Polsat w Cyfrze +?


n4zgul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomnijcie o Polsacie w C+ czy N, Polsat czy tam CP do ostatniego przekupionego urzędasa w KRRiT (ostatnio przy zadymie TVP z Farfałem i platformą satelitarną TVP, pokazali nam jaką siłę przebicia mają) będzie bronił przed wejściem na inne platformy.

Wiadomo Polsat sporo by zyskał, oglądalność znacząco by się podwoiła, a co za tym idzie też pieniądze, ale przecież tylko i wyłącznie dzięki Polsatowi sprzedaje się Cyfrowy Polsat, więc jest to wykluczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
To że mają najwięcej abonentów to nie świadczy że są liderem.

Jakie więc według Ciebie kryteria decydują o pozycji lidera na rynku platform satelitarnych?

Poczytaj: :arrow:https://satkurier.pl/news/51758/cyfrowy- ... entow.html

 

Nie napisałem również, że CP ma najlepsze kanały, lecz:

Nic się nie zmieni, Cyfrowy Polsat według mnie, dalej pozostanie liderem wśród platform cyfrowych w naszym kraju.

Na koniec napiszę, że każdy wybiera platformę, którą uważa dla siebie za najodpowiedniejszą. Zresztą Cyfrę+ też mam i to tylko dla trzech kanałów: Mini Mini, Planete oraz National Geographic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przecież tylko i wyłącznie dzięki Polsatowi sprzedaje się Cyfrowy Polsat, więc jest to wykluczone.

 

Ile kto w naszym domu w tym tygodniu obejrzał coś w Polsacie? Liczyłem i wyszło mi... że średnio dwie propozycje programowe. Może ludzie kupują CP... bo tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak. każdy się przyzwyczaił do POLSAT-u bo praktycznie POLSAT w naszych domach jest od lat 90-tych. Więc nie mieć go to wielka strata ;/ , niestety większość osób starszych ogląda w POLSACIE reklamy przeplatane serialami i to w większości dla nich jest owy kanał. Dla młodych 25-40 latków jest to kanał zupełnie zbędny bo nie wnosi nic ciekawego wiec brak owego kanału w C+ czy N czy chociażby TnK jest jak najbardziej na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zmieni, Cyfrowy Polsat według mnie, dalej pozostanie liderem wśród platform cyfrowych w naszym kraju.

Na koniec napiszę, że każdy wybiera platformę, którą uważa dla siebie za najodpowiedniejszą. Zresztą Cyfrę+ też mam i to tylko dla trzech kanałów: Mini Mini, Planete oraz National Geographic.

 

Pięć lat prawie byłem ze słoneczną platformą, zgodzę się z kolegą polsat jest liderem.Każdy go bierze bo sąsiad go ma to i ja wezmę prawda?.I to dzięki jego "ostrej" nieraz walce o klienta mamy takie promocje w C+ i N takie moje zdanie.Choć u mnie w okolicy da się zauważyć lekką zmianę na korzyść konkurencji polsatu i zależy wszystko tylko od promocji i reklamy.A co do samego kanału Polsat od listopada 2008 oglądałem go może z 5 razy, to przyzwyczajenie do niego powoduje chęć posiadania tego kanału.Wymieniany tutaj sport w polsacie to tak jakby każda platforma miała udostępnić swoje propozycje sportowe.W cyfrze jest wiele programów których nie oglądałem do tej pory a i podejrzewam, że przy teoretycznej zmianie na N czy powrót do CP nie będę tęsknić.Każda platforma ma jakieś programy których brak gdzie indziej i na tym polega ich konkurencyjność.Ja także mam cyfrę dla kilku programów na brak sportu nie narzekam, dobrej rozrywki i ciekawych programów. Z Cp brak mi tylko BBC ale każdy ma prawo wybrać to co mu najbardziej odpowiada i programy które chce mieć.Zresztą Polsat jest naziemnie dostępny a teoretyczna zmiana na cyfrowe nadawanie jeszcze w powijakach.I dużo pewno sie jeszcze zmieni w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc, obojętne mi jest czy Polsat kiedykolwiek zostanie dodany do Cyfry+. Kanał ten nie oferuje dla mnie niczego ciekawego, a poza tym znany jest z tego, iż przerywa jakże ciekawe pasma reklamowe, bzdurnymi serialami :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na domokrążców chodzą tacy po domach i namawiają ludzi na cyfrę wciskając kit że niby Polsat cyfrowy będzie w tym roku dodany do cyferki w co ja osobiście nie wieżę byli tacy ostatnio u mojego sąsiada i dał się namówić normalnie naciąganie ludzi Pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darozjaro

 

Dzięki za ostrzeżenie ale raczej ludzie którzy mają troszeczkę rozumu w głowię i troszkę się orientują w temacie to wiedzieli by że gdyby Polsat miał dołączyć do cyfry to cyfra by ''huczała i buczała'' o tym.A po za tym to co to za sens podpisywanie umów tv satelitarnych w domu :?: przecież każdy który się na to ''skusi'' będzie musiał czekać na ten sprzęt a w autoryzowanym punkcie ma sprzęt na miejscu (no chyba że podpisze umowę na dekoder PVR) a w dodatku nie wie nawet czy rozmawia z kimś kompetentnym więc to co zrobił twój sąsiad uważam za debi..... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po za tym to co to za sens podpisywanie umów tv satelitarnych w domu :?: przecież każdy który się na to ''skusi'' będzie musiał czekać na ten sprzęt a w autoryzowanym punkcie ma sprzęt na miejscu (no chyba że podpisze umowę na dekoder PVR) a w dodatku nie wie nawet czy rozmawia z kimś kompetentnym więc to co zrobił twój sąsiad uważam za debi..... :)

Niekoniecznie, z tego co wiem przy podpisywaniu umowy w domu można sobie wynegocjować całkiem korzystne warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W takim razie jestem zmuszony odświeżyć temat:

 

Czy słyszeliście coś o tym że kanał POLSAT ma dołaczyć do Cyfry+ ?

 

Ja któregoś razu wydusiłem to z konsultanta BOK Cyfry, i powiedział mi że prawdopodobnie na przelomie czerwca/lipca 2010.

(Oby umieścili go na kanale 4, a TV POLONIE przenieśli np na 18)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w takie informacje nie wierzył. To są negocjacje biznesowe a o tego typu negocjacjach nikt z zarządu firmy na pewno nie informuje jakichkolwiek konsultantów z infolinii. Jeśli konsultant tak ci powiedział, to prawdopodbnie gdzieś usłyszał jakąś plotkę i ją powtarza. Konsultanci na infoliniach mają tylko dostęp do informacji oficjalnych, a to jest tylko jakaś pogłoska. Widocznie gość na infolinii ma bujną wyobraźnię. Co do ustawy obligującej udostępniać nieodpłatnie platformom kanały ogólniedostępne drogą naziemną nie słyszałem. Co więcej, nie ma nawet żadnych tego typu projektów na stronach internetowych Sejmu, więc też nie sądzę, żeby tego typu nowela miała wejść w życie. Ja tam akurat Polsat i Cyfrę+ mam, więc jest mi to obojętne, czy będzie on w Cyfrze+ czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie był typowy konsultant, tylko gość który dzwonił do mnie z Cyfry+ żeby namówić mnie na przedłuzenie umowy - chyba że to ci sami ludzie. Wymienilem mu ktore kanały mnie interesują żeby dołączyli, wtedy zostane z C+, i na to mi odpowiedział o Polsacie, a o pozostałych kanałach stwierdził że nic nie wiadomo.

Co do ustawy, ja coś słyszałem - nie znam szczegółów, ale coś takiego ma być co bedzie zmuszało ogólnopolskie kanały do udostępnienia swojego sygnału wszystkim, platformom również. A czy to wogóle wejdzie w życie to nie wiem. Pewnie szybciej doczekam się Polsatu w DVB-T

 

BTW - jakoś nie opłaca mi się doinstalowywać Cyfrowego Polsatu dla samego kanały POLSAT, szkoda tych 10zł co miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest jakaś różnica pomiędzy konsultantami udzielającymi informacji na infolinii a tymi składającymi oferty przedłużeniowe. Pewnie, nie. Tylko jedni udzielają tylko informacji a drudzy składają oferty. Pomyśl sobie tylko tak logicznie, czy ktokolwiek z zarządu Cyfry+ wtajemniczałby konsultantów chociażby w zamierzenia i strategie firmy nie mówiąc już o szczegółach negocjacji biznesowych. Nie sądzę. Cyfra+ jest ogromną firmą, która prowadzi setki negocjacji z różnorakimi partnerami biznesowymi. Podejrzewam, że prowadzą oni rozmowy odnośnie poszerzenia oferty o wiele kanałów. Ale z pewnością nikt z poza ścisłej góry o tym nie wie. Jest to typowa praktyka. Chyba, że koleś który udzielił ci takiej informacji, ma znajmości na tzw. "górze" i coś od kogoś wyciągnął. W co akurat nie chce mi się wierzyć. Z drugiej strony mógłbyś oczywiście sugerując się tą informacją, przedłużyć umowę, ale pewnie ewentualnego procesu (w razie niedołączenia Polsatu) i to być nie wygrał, bo jak zaznaczył ci ten konsultant, Polsat dołączy "prawdopodobnie" do oferty, co oznacza, że nie "na pewno". Wiem, że wielu abonentów Cyfry+ chciałoby żeby Polsat dołączył do ofery tej platformy, nie dlatego, że jest to jakiś wspaniały kanał a po prostu dlatego, że oferta Cyfry+ jest niemal kompletna i z polskich kanałów brakuje jedynie dwóch kanałów Polsatu. Ja postanowiłem nie czekać na to, czy Polsat będzie w Cyfrze+ czy nie i zakupiłem sobie tą platformę, chociaż wiem, że nie jest to interes tani, opłacać dwie platformy naraz. Ale cóż, tak jest u nas ten rynek medialny urządzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...