Skocz do zawartości

Kiedy Polsat w Cyfrze +?


n4zgul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:)) napisałem ze mnie tylko to nie interesuje, a ze nie powinni i że jest tego za mało by brać kolejne pudło (bo parują odbiorniki) poza tym właśnie pytałem z zainteresowaniem co innych pociąga do polsatu, czego nie daje np cyfra.

po prostu za każdym razem jak konczy mi sie umowa w cyfrze to się zastanawiam przez chwile nad zmianą, ale nie widzę sensu

Dla mnie to oni mogą się dogadac i zrobić jedną firmę, w sumie nie głupi pomysł by był, z takim potencjałem abonentów mogli by negocjować niezłe warunki i reklamowe ale i dystrybucyjne.

ale to tylko taka moja wędrówka myśli OT sory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że niektórzy chcą sam kanał Polsat (żadnej fuzji, konsolidacji itp.), a nie całą platformę CP, tak jak to ty sobie myślisz :] A dołączenie samego pojedyńczego kanału do oferty C+ nie spowoduje, że będziesz musiał brać dekoder CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko w tym wypadku, polsat zacząłby sprzedawać swój produkt przez konkurencję rezygnując z jakiegoś tam atutu dla którego inni ich wybiorą w całości a nie tylko 1 kanał.

w sumie fajnie by było gdyby zapanowała drobna zgoda i wyminą kanałów by klient sobie wybierał ale to nierealne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak zioniecie nienawiścią do tego Polsatu? Zrobiła wam coś ta telewizja, czy nie lubicie Polsatu, bo w modzie jest TVN. To jest śmieszne, jak ludzie krytykują coś tylko dlatego, że jest to z Polsatu.

 

Ja z chęcią przyjąłbym Polsat w C+. Miałbym wtedy bez problemu Hotel52 w tv, Świat Według Kiepskich (tak, ten głupi serial dla [beep]i, tylko, że trzeba być [beep]em, żeby go nie zrozumieć), Ligę Mistrzów i F1. Mimo, iż Polsat w wielu elementach mi nie pasuje, to ma kilka pozycji, które lubię i wolałbym je oglądać na Polsacie, a nie przez ipla czy w internecie w dramatycznej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niom, osobiście gdzieś miałbym te inne Polsaty typu 2, News, ale ten dostępny naziemnie być powinien.

Jednak wydaje mi się, że póki nie przeprowadzona zostanie w tym kierunku nowelizacja ustawy o radiofonii i telewizji (lub coś w tym stylu) to F1 sobie nie obejrzę (RTL CH zakodowali i lipa ;/ ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegladajac internet, coraz czesciej widac artykuly o tym, ze solorz chce kupic cyfre. On to wszystko dementuje... ale kto wie co bedzie. Wiec przedzej mozna sie spodziewac canal+ w polsacie nic polsat w cyfrze+

Pomarzyc to on sobie moze... :lol2: Zabraklo by mu paszportow i innych polsatowskich wynalazkow :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegladajac internet, coraz czesciej widac artykuly o tym, ze solorz chce kupic cyfre. On to wszystko dementuje... ale kto wie co bedzie. Wiec przedzej mozna sie spodziewac canal+ w polsacie nic polsat w cyfrze+

Pomarzyc to on sobie moze... :lol2: Zabraklo by mu paszportow i innych polsatowskich wynalazkow :lol2:

To wątpliwe, ale wcale nie jest niemożliwe. Wszyscy się śmieją z Polsatu, a to największa platforma w Polsce.

W końcu Chinole mają IBM i Volvo, a hinduska Tata wykupiła Jaguara i Land Rovera. Jeszcze kilka lat temu nikt by w to nie uwierzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś kiedyś Polsat News ?

Podczas żałoby retransmisję.

Może to nie jest zły kanał, ale mi z informacyjnych TVP Info i TVN 24 spokojnie wystarczą, toteż nie zależy mi na dostępie do tego kanału, chociaż znając życie, to gdyby jakimś cudem dodali tylko zwykły Polsat do oferty C+ to człowiek chciałby i pozostałe z tej grupy. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...