Skocz do zawartości

Kiedy Polsat w Cyfrze +?


n4zgul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomość ze strony głównej Satkuriera

 

Z drugiej strony nieoficjalnie mówi się, że główny kanał Telewizji Polsat miałby wejść do platformy n, co nie byłoby takie złe i podniosłoby oficjalne statystyki dotyczące oglądalności stacji Solorza.

 

Czy Cyfrowy Polsat może zablokować wejście Polsatu do n?

 

Tylko teoretycznie tak, ale biznesowo byłoby to głupotą, bo przecież współpraca TVN i Polsatu w POT jest na fifty-fifty (równe udziały), więc dlaczego nie miałoby być wymiany kanałów między obiema satelitarnymi platformami.

 

Czy Cyfra mogłaby sie tez obudzić i pomyśleć nad podobną opcją? W końcu Polsatu nie oglądałem od ponad 4 lat odkąd mam cyfre. Myślę że takich jak ja jest wielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale problem leży w tym że właśnie Polsat nadaje swój pakiet cyfrowy. To jest tak jakby dołączyć chociażby Canal+ do oferty CP, dlatego twierdzę że Polsat nie prędko pojawi się na C+.

 

Zawsze pozostaje oglądanie programów na niekodowanym Polsacie2 choć to nie jest do końca to samo co główny kanał Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Tak, ale problem leży w tym że właśnie Polsat nadaje swój pakiet cyfrowy. To jest tak jakby dołączyć chociażby Canal+ do oferty CP, dlatego twierdzę że Polsat nie prędko pojawi się na C+.

 

Zawsze pozostaje oglądanie programów na niekodowanym Polsacie2 choć to nie jest do końca to samo co główny kanał Polsatu.

Dokładnie tak samo chciałem o tym napisać :o:shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale problem leży w tym że właśnie Polsat nadaje swój pakiet cyfrowy. To jest tak jakby dołączyć chociażby Canal+ do oferty CP, dlatego twierdzę że Polsat nie prędko pojawi się na C+.

 

Zawsze pozostaje oglądanie programów na niekodowanym Polsacie2 choć to nie jest do końca to samo co główny kanał Polsatu.

 

Rafix Polsat a Canal+ to niebo a ziemia. Pamietaj ze canal to kanał premium a polsat nim nie jest więc to odpada. Moga sie jakoś dogadać przecież. Polsat dostałby np. minimini lub kuchnia.tv albo inna odpowiadająca oglądalności produkcje cyfry. polsat ma Ale kino? W sumie mój pomysł pewnie doprowadziłby do tego , że każda platforma oferowałaby to samo i tylko prześcigali by sie w konstruowaniu coraz to bardziej zawiłych kombinacji pakietowych aby zarobić kasę. Pewnie dlatego nie ma Polsatu. Mimo wszystko każda naziemna stacja powinna byc w każdej platformie. Mamy polsat 2 polsat zdrowie i uroda, może kiedys doczekamy sie samego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, kwestią jest dogadanie się, szkoda tylko że takie rozmowy w polskich platformach (o ile bywają) są bardzo ociążale prowadzone, mówiąc prostym językiem:: A co dasz w zamian?

To że na C+ są obecne inne kanały Polsatu to nie znaczy że Cyfra miałaby udostepniać swoje kanały tematyczne konkurencji. Pamiętajmy że Polsat2 i Polsat ZiU są niekodowane a bodajże na liście wszystkich kanałów w Twoim dekoderze te kanały zajmują dalsze pozycje, nie znajdują się blisko innych programów należących do pakietu.

 

Niestety, każda platforma chce być wyjątkowa i różnić się zawartością programową. Cyfra+ ma kanały premium, CP ich nie ma. CP natomiast ma Polsat a w Cyfrze+ brakuje tego najbardziej podstawowego kanału w ofercie. Niestety, takie są już prawa rynku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Tak tylko ze polsat jest kanalem nadajacym naziemnie i ogolnie dostepnym i powinnien byc on we wszystkich platformach a nie tylko na polsacie cyfrowym. Tylko w Polsce jest taka sytuacja ze kanal ktory nadaje naziemnie i jest tzw. kanalem ogolnodostepnym jest oferowany tylko w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma własną to może sobie na to pozwolić. Polsat i Cyfra+ nie lubią się bardzo (Polsat wyłączył analog z satelity właściwie przez Cyfrę+). Trzeba się cieszyć, że TV 4 się ostał, bo przecież ma on także silne związki z Polsatem.

 

Tylko w Polsce takie sytuacje mogą być, żeby nadawcy blokowali się wzajemnie i straszyli zabraniem ogólnodostępnych kanałów...

 

Cyfra niestety jest w gorszej sytuacji, bo nie ma czego zabrać lub czym postraszyć Polsatu, natomiast n-ka ma TVN (choć to nie to samo, to właściciel ten sam i w razie potrzeby TVN-y mogą pójść jako karta przetargowa za Polsat).

 

Cyfra nie ma czym zawalczyć, więc na zmiany w tej materii (Polsat w Cyfrze) nie ma co liczyć póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Cyfra mogłaby sie tez obudzić i pomyśleć nad podobną opcją? W końcu Polsatu nie oglądałem od ponad 4 lat odkąd mam cyfre. Myślę że takich jak ja jest wielu.

 

Osobiście też nie oglądałem dawno tego ale ja jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy! :P:!: Po co takie dziadostwo w C+ ?? :lol::wink::wink:

Nie wiem jak Wy, ale ja wyrażając swoją opinię - nie chcę polsatu w C+. Gdyby był to wiadome jest to, że byłby nadawany z tp. CP. A niech sobie będzie. Gdyby nawet dołączyła ten kanał C+ choć na pewno w najbliższych latach tego nie zrobi, z oczywistych względów (szczegóły wyżej w postach, głównie w postach RafiXa) to bym i tak nie oglądał tego kanału. Ale, każdy ma swoje jakieś tam poglądy :D:wink:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ostatni raz Polsat ogladalem jeszcze jak byl FTA na Hot Birdzie i mimo iz mam ten kanal w kablu to bardzo rzadko tam zagladam. Jakos nie zachwyca mnie ten kanal. Podobnie zreszta jest z tvn i tvp1 oraz tvp2. Glownie ogladam canal+, hbo oraz tvn turbo i czasem hyper i kanaly dokumentalno-przyrodnicze oraz muzyczne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Bardziej niz Polsat wole w Cyfrze takie kanaly jak NGC Wild, czy NGC HD. Poza tym mogliby sie postarac o kanal Motors TV (kiedys jak byl jeszcze FTA wiele programow tam ogladalem:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może często nie oglądam Polsatu, ale jakoś by mi nie pzreszkadzał w Cyfrze a nawet pzydałby się, odbieram polsat z TV naziemnej ale mogliby go dodać, bo często lecą tam fajne imprezy sportowe np teraz mecze polaków w LŚ, a za rok ME 2008 oraz gale bokserskie, więc mówienie że nic tam nie ma i że jest niepotzrebny jest conajmniej dziwne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

A kto oglada jeszcze Co z ta Polska?? Ale tak szczerze :? Glownie ten program kiedys przyciagal mnie do Polsatu, ale teraz nawet ta pozycja mi sie przejadla :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez komentarza :P:x

Pamiętam jeszcze ten program, kiedy kiedyś oglądałem polsat z tv naziemnej. Pozostawię to bez komentarza :!::lol::wink::wink: Już za długo trwa on. Już się zrobił dziwny i bez sensu.. :wink::roll:

To już lepsze Teraz My albo coś w tym stylu.

TVN24 jak dla mnie, się jedynie liczy! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie kiedy w koncu zagosci Polsat w Cyfrze+ :wink: Ja jak najbardziej widzialbym ten kanal w tym pakiecie a to z dwoch powodow: po pierwsze zdjalbym antene naziemna ze strzchu bo tylko dla Polsatu ja tam trzymam a po drugie jest to kanal ogolnodostepny który ostatnio najczesciej ogladam. Mysle ze predzej czy pozniej on i tak zawita w Cyfrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...