Skocz do zawartości

Kiedy Polsat w Cyfrze +?


n4zgul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem ludzi, którzy podczas zmiany operatora kierują się wyłącznie obecnością polsatu u konkurencji (operatora, z którego usług klient zamierza skorzystać) !! Mało wartościowy ten kanał, głównie na tyle mało aby się sugerować tym, czy jest obecny u konkurencji, kiedy się zamierza zmienić operatora, u którego korzysta się z usług obecnie..

Dziwne.. :roll::wink:

Poza marginesem - w większości części kraju można polsat odbierać naziemnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nic mówić, ale chyba Sajmon przesadzasz ;)

Polsat nie jest wartościowym kanałem ? Przecież jest teraz trzecią pod względem oglądalności stacją TV.

Oczywiście zasięg Polsatu, a np. Discovery jest różny, ale to nie zmienia faktu iż Polsat jest oglądany bardzo chętnie przez Polaków i jego brak (ewentualny brak) wielu osobom by przeszkadzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiant nie chodzi mi tylko i wyłącznie o to, że ten kanał nie jest wartościowy. Jakąś wartość zyskał, ale chodzi mi tylko o to, że często ludzie tylko i wyłącznie z tego powodu chcieliby zmieniać operatora tv - czy polsat będzie dostępny u konkurencji czy nie. Dokładniej napisałem w drugiej części poprzedniego posta o co mi chodzi...

Pozdrawiam :D:wink:

 

P.S. KwiateK, dobrze to ująłeś, i kryje się pod Twoją wypowiedzią całkowita prawda, którą chcesz nam przekazać przez tego posta :wink::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nic mówić, ale chyba Sajmon przesadzasz ;)

Polsat nie jest wartościowym kanałem ? Przecież jest teraz trzecią pod względem oglądalności stacją TV.

Oczywiście zasięg Polsatu, a np. Discovery jest różny, ale to nie zmienia faktu iż Polsat jest oglądany bardzo chętnie przez Polaków i jego brak (ewentualny brak) wielu osobom by przeszkadzał.

 

Dziwne, bo ja chyba nie jestem Polakiem. Ostatni raz oglądałem PolSat wczoraj po...uwaga... półrocznej przerwie. Raz na pół roku - niezły wynik jak na wartościowy, trzeci pod względem oglądalności kanał telewizyjny.

 

Dla mnie PolSat nie jest wartościowym kanałem, ale to tylko moje zdanie.

 

Może Polacy myślą inaczej, no coż mają do tego prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego przypisujesz sobie prawo do stwierdzania, że Polsat to zły kanał. To że ty go nie oglądasz o niczym nie świadczy. Jest wiele osób, które ten kanał oglądają lub chcieliby oglądać i brakuje im go w Cyfrze+, np. z powodu F1. Poza tym np. niedawno był tam film pt. Człowiek w ogniu, wcześniej chyba Osaczony. To są filmy dość nowe, które nawet w Canal+ miały premierę niezbyt dawno. Wiele osób lubi też seriale komediowe typu "Świat wg........". Dlatego nie można powiedzieć, że przeciętna osoba mająca dostęp do Polsatu ogląda go raz na pół roku bo nic tam nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat jest dostepny ze zwyklej anteny z komina na 98% terytorium Polski.

Jesli ktos mowi ze nie ma do niego dostepu to albo klamie albo zal mu wydac 150 zl zeby zamowic sobie DOBREGO instalatora ,ktory mu zalozy odpowiednia antene.

prawde mowiac ten temat to zwykle bicie piany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ogladam Polsatu od kilku lat.Jedynymi wyjatkami byly (czasami)programy Wojewodzkiego,no i teraz F1,chociaz tez nie zawsze,bo lepsza jakosc odbioru jest u Niemcow,wiec raczej tam ogladac,zwlaszcza ze polski komentarz jest tak beznadziejny ze i tak nic nie trace.Dla mnie w tym kanale zwyczajnie nie ma nic ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej żeby Polsat był w C+, niż nie. To jest chyba oczywiste. Ponieważ nie ma na to widoków to jedynie można go odbierać za pomocą anteny naziemnej. Kto nie ma takiej możliwości, ma zwykłego pecha i musi czekać, aż mu w pobliżu postawią nadajnik. Tyle. Proponuję :locked: zamknąć temat, bo ta dyskusja do niczego, poza biciem piany i słownymi potyczkami, nie prowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ciekawe. Spróbuję sprawdzić, ale wyjaśniam też że ja wcale nie mieszkam w Krośnie, lecz po prostu mam najbliżej do Suchej Góry. A to już nie to samo, zapewne też dla tego nadajnika. No i jestem zdziwiony bo coś mi się wierzyć nie chce że w Krośnie jest nadajnik i to średniej mocy....Pierwsze słyszę a mam też kolegę który mieszka 10km od Krosna i specjalnie na F1 kupił CP bo nie ma Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, ja mieszkam w Krośnie i rzeczywiście jest przekaźnik PolSatu na budynku byłego Urzędu Wojewódzkiego, a dokładnie na budynku ZUS-u. I na dodatek jest to nadajnik średniej mocy. W mieście wystarczy zwykły kawałek druta, aby odbierać idealnie PolSat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...