Skocz do zawartości

Kiedy Polsat w Cyfrze +?


n4zgul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację, to był tylko skrót myślowy :wink: , TVN właśnie też wyszedł z tego założenia, dlatego wydaje mi się że pozostanie nadal u konkurencji:

Jak pozyskać karty TVN i TVN7 dla wspólnoty mieszkaniowej. Ze względu na prawa autorskie TVN wprowadził kodowanie przekazów satelitarnych, celem ograniczenia odbioru poza terytorium Polski. Jednak wspólnoty mieszkaniowe i lokalne telewizje kablowe mogą bezpłatnie uzyskać karty do rozkodowania programów. Trzeba napisać pismo do TVN na następujący adres: TVN, Dział współpracy z telewizjami kablowymi ul. Augustówka 3, 02-981 Warszawa Pismo powinno zawierać:

Adres wspólnoty mieszkaniowej

Adres zainstalowanej karty

Ilość mieszkań w wspólnocie

Dane osoby odpowiedzialnej

Kontaktowy numer telefonu

Pismo powinno być podpisane przez zarząd wspólnoty. Operatorom telewizji kablowych udziela się wszelkich dodatkowych informacji telefonicznie pod nr (022) 8566107 lub pocztą elektroniczną pod adresem tzn@tvn.pl

jak napisałem tutaj: http://nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=4855&page=2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A&G filmy wyswietlane tylko dla polakow sa znacznie tansze niz te wyswietlane dla calej Europy. Dlatego stacje koduja swoj sygnal i rozkodowywuja na terytorium polski (np. jako dosyl dla nadajnikow). Po co wyswietlac filmy lub inne programy dla kogos spoza polski i jeszcze za to wiecej placic. Niemcy nadaja fta, ale to juz pietno analogowych przyzwyczajen poza tym sa nieco zamozniejsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na reklamie Foxlife na pierwszym miejscu są "Gotowe na wszystko", a w ogóle tego tam nie ma? W domu jestem przegłosowany i przez 2 godziny w niedzielę nie można nic obejrzeć normalnego tylko te idiotki na Polsacie...

 

 

Ale masz Gotowe na wszystko.

Np. dzisiaj o 22.50.

Podobnie jutro i pojutrze. A w sobotę aż 3 odcinki (powtórka z tego tygodnia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

uważam że polsat powinien być udostępniony dla wszystkich z platform cyfrowych.Nie powinien być nadawany jako fta a kanały tematyczne polsati czyli polsat news czy cafe itp. powinny być nadawane właśnie tylko na platformie polsat i dla ludzi którzy chcą korzystać z tej platformy cyfrowej.

Panie Solorz czas podjąć męską decyzję i uwolnić polsat dla wszystkich.

u liczyć na polsat w cyfrze.Jest to dyskryminacja ludzi i monopol w Polsce - chcesz mieć polsat kup CP!? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie polsat w cyfrze a canal+ w polsacie.Hbo cinemaxy i wiele innych programow jest tu i tu i nie ma problemu.Kazdy wybiera tą platformę cyfrową ktora mu bardziej odpowiada np. jakością uslug, jakością tunerów,jakością obrazu, ilością HD czy ceną .Dla mnie brak tych programow w danej platformie to dyskryminacja ludzi nie wiem na lepszych czy gorszych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko mówiac Solorz niepredko uwolni Polsat i dolaczy go do n i C+ bo robiac to doprowadzilby do upadku CP.

@ myslak12 skoro tak brakuje Ci polsatu przejdz do CP.

@Krzysiek_ nie wiem czy zauwazuyles ze polsat jest programem ogolnodostepnym,a Canal + premium. I Twoj tok myslenia jest troche nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego dyskryminacja? Każda platforma musi mieć jakąś perełkę, która przyciągnie klientów do siebie. Cyfra oddała już HBO, ale wątpie, żeby oddała C+. Coś musi być na wyłączność, prawda? Czy tego chcemy czy nie, takie są prawa dzisiejszego rynku.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się tylko jest jedno ale!

polsat nie jest kanalem premium przeznaczonym pod konkretnego widza jak canal+

Jest a powinien być dostępny ogolnie bez problemu ogolnie dla wszystkich podobnie do TVN czy TVP.

Może by tak polsatowi przykręcić tvn-y to jestem ciekawy czy dziadki beda tak chetne na branie cp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat moze ale nie musi byc dostepny na wszystkich platformach,podobnie jak TVN.W tej chwili wiekszosc ludzi kupuje CP bo sa tam wszaystkie ogolnopolskie stacje TV,tak mysle przynajmniej.Solorz dobrze wie ze jak odpusci polsat pozostalym platformom to moze nastapic odplyw abo z CP i dopoko nie bedzie chcial to Polsat bedzie tylko w CP,i nikt mu nic nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Polsat jest w CP to chyba ich jedyny tak duży plus, aczkolwiek powinnien być dostępny w każdej platformie cyfrowej bo wkońcu można ten kanał odbierać na zwykłej antenie, ale Solorz nie jest naiwny wie że między innymi platforma tak dobrze się sprzedaje bo jako jedyna ma ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dewagacje na ten temat toczą się od kilku lat, od kiedy w Cyfrze wyłączono Polsat, jedyna nadzieja w rządzie i jej ustawie. Co prawda to dziwne, że kanał ogólnodostępny w Polsce nie jest dostępny na innych platformach, w krajach zachodnich czy Rosji nie ma czegoś takiego. Patrząc na postępy z dvb-t nie prędko doczekamy się Polsatu w innych platformach. Mimo że ostatnio mam dostęp do Polsatu wogóle go nie oglądam, jedyny kanał warty czegoś to Polsat News i tylko ten kanał często oglądam. Dopóki ten leniwy rząd, a po pierwsze skorumpowane KRRiT nie ruszy czterech liter w prawie ustawy nie doczekamy się ustawy, od urzędasów nic nie mogę się dowiedzieć jak sprawa z ustawą. Sam nie wiem, czasami się zastanawiam czy by się zjednoczyć użytkownicy Cyfry+ oraz N w prawie tej ustawy i utworzyć specjalną petycję. Myślę tu o jakieś stronie w stylu akcji "uwolnij komórki". Co myślicie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie polsat w cyfrze a canal+ w polsacie.Hbo cinemaxy i wiele innych programow jest tu i tu i nie ma problemu.Kazdy wybiera tą platformę cyfrową ktora mu bardziej odpowiada np. jakością uslug, jakością tunerów,jakością obrazu, ilością HD czy ceną .Dla mnie brak tych programow w danej platformie to dyskryminacja ludzi nie wiem na lepszych czy gorszych?

Znaczy, ze ci co oglądają reklamy na polsacie to są lepsi ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie panowie- co do canal+ w CP sprawa jest jasna. Po pierwsze Canal+ należy do tzw. kanałów premium, które są oczkiem w głowie danego operatora. Canal+ powstał dzieki firmie Canal+ Cyfrowy także jest okrętem flagowym Cyfry+ i nie ma opcji by kiedykolwiek został udostępniony innym operatorom- do ich własny kanał, który zawsze był kojarzony z tą konkretną firmą, to tak jakby np. producent aut marki Dacia zażądał od Mercedesa udostępnienia im ich logo by auta Dacii stały się bardziej rozpoznawale. Co do Polsatu to inna sprawa- to już jest ogólnopolski kanał dostępny swobodnie przez nadajniki naziemne. Owszem jest ściśle powiązany z Cyfrowym Polsatem, ale powstał wcześniej niż sama platforma i więc nie jest niejako częścią tego przedsięwzięcia. Uzyskując koncesję na nadawanie na całą Polskę Polsat ma ściśle określone wytyczne. Tak więc udostępnienie Polsatu jest tylko kwestią czasu- chyba, że sam kanał zwróci się z prośbą do KRRiTV o zmianę statutu stacji, ale to długa i zagmatwana droga, która mogła by skutkować ograniczeniami w koncesji.

Tak więc są kanały, których nigdy nie zobaczymy u konkurencji np. w N- Nfilm, Nsport, w CP- polsat Play, polsat Cafe, a w Cyfrze obok paczki C+, Planete, czy MiniMini bo to wewnętrzne kanały danej platformy produkowane z ich pieniędzy i będące znakiem rozpoznawalnym, czymś wyjątkowym odrużniającym "ich" ofertę od innych. Wyobrażacie sobie sytuację w której każdy operator ma dostęp do wszystkiego? To byłby bezsens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zatrzymajmy się na chwilę i pomyślmy trzeżwo- dlaczego tak bardzo chcielibyśmy miec Polsat w Cyfrze lub N-ce? Co takiego niezwykłego oferuje nam ten kanał? Weżmy pod lupę ostatni okres- święta to bardzo dobry czas dla nadawców, tłumy ludzi przed telewizorami oczekujący odpoczynku i dobrej rozrywki, a tu co- o najlepszej porze czyli około 20.00 Polsat puszcza przez całe święta serię "Kevin sam w..." no to są już szczyty, co rok to samo. Ilu ludzi chce oglądać po raz 10-ty film i to tego przeznaczony dla dzieci? W święta chcę dostać jakiś hicior, a nie odgrzewane kotlety.

Owszem lata temu polsat to było coś- pierwsza Polska stacja komercyjna, pamiętam jak na TVP1 puszczali teatr tv, na dwójce Jan Serce, a wystarczyło przełączyć na Polsat by rozkoszować się prawdziwymi hitami- kino akcji, seriale, coś dla dzieci. Jeszcze kilka lat temu poniedziałkowy "Mega Hit' to było coś. No ale te czasy mineły, szczególnie po umocnieniu się na rynku TVN-u Polsat osłabł, zamiast rozwijać stację spoczeli na laurach nie doceniając potencjału u konkurencji.

Ciągle tylko powtórki i powtórki. Teraz wydaje mi się, że skupili się bardziej na stacjach firmowanych ich logiem typu; Polsat Play itp. A zwykły Polsat... no cóż jaki jest każdy widzi, pozostawiony sam sobie. Jedynie czego mi żal to obecność F1 w Polsacie, no ale wtedy gdy Kubica zaczął starty w F1 Polsat zwietrzył okazję i łatwo przejął transmisję od powiązenej z nią TV4.

Według mnie mamy po prostu sentyment do Polsatu- pierwszej ogólnodostępnej telewizji ukierunkowanej na rozrywkę i dlatego choć jest teraz mało atrakcyjnym kanałem mamy z nią miłe wspomnienia.

Ciekaw jestem czy podzielacie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam żadnego sentymentu do tego kanału a wręcz przeciwnie. Od czasu jak Soloż wywalił z Polsatu Żakowskiego i Najsztuba ( za niską oglądalność :lol: ) to nie ma tam ani jednej pozycji godnej zobaczenia. Potem zaczęły się Pończochy Gochy, Buła i spóła czy Różowa landrynka. Oglądnąlem jeden odcinek Kiepskich - akurat w nim Ferdek zabrał rentę babce Kiepskiej i ją przepił. Wcalemnie to nie śmieszyło.

Myślę, że ludzie nie chcą Polsatu dla niego samego, tylko, żeby pokazać szwagrowi , który ma PC za 9,90, że też mają ten kultowy kanał A kto myśli, ze to kanał dla intelektualistów niech to zobaczy:

link za medianews.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym mnie przekonałeś. Telegra bez wątpienia nie jest dla intelektualistów :lol: Kiepskich nie rozumiesz? A łapiesz dowcipy Monty Pythona? Rozumiesz filmy z zaawulowaną puentą? Przy Kiepskich trzeba jednak pomyśleć by zrozumieć. Przy takim M jak miłość czy W11 można mózg wyłączyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bruno poszukaj archiwalnego odcinka Wojewódzkiego, gdzie gościem był Grabowski. Tam popularny "Kubuś" rozwodził się nad intelektualnymi walorami Kiepskich. Wracając do sedna, to większości abonentów Cyfry Polsat potrzebny jest nie dla wartości intelektualnych, nie "z sentymentu" i nie dlatego, żeby "chwalić się szwagrowi". Powód jest jeden: sport. Tak się składa, że Polsat ma prawa do wielu, atrakcyjnych z punktu widzenia przeciętnego kibica, imprez sportowych, a część z nich, przynajmniej w okrojonej formie, jest dostepnych na "otwartym" Polsacie. Żeby daleko nie szukać: w styczniu ME w piłce ręcznej, a na głównym kanale Polsatu mecze polskiej reprezentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...