Skocz do zawartości

Kiedy Polsat w Cyfrze +?


n4zgul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Swego czasu WirtualneMedia podawały, że istnieje prawdopodobieństwo przyłączenia POLSATu ale nie do C+ ale do Nki. Wynikałoby to chociażby z tego, że CP chce mieć dobry kontakt z ITI (dalsze umowy o nadawanie paczki kanałów TVN w CP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno starata dla wielu gospodarstw domowych to brak obejrzenia Roberta Kubicy i meczy naszych siatkarzy ale moze niedlugo 3 platformy dojda do porozumienia i czesc kanalow niebedzie tylko na wylacznosc. Jak dopiero to w tym temacie wiecej gdybania bo niestety niezanosi sie za szybko aby kanal Polsatu zagoscil w naszej platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam wszyskich. Moim zdaniem ten temat powinien byc zamkniety. Telewizja polsat jest filarem cyfrowego polsatu tak jak canal+ cyfry. jak ktos chce miec polsat i cyfre wystarczy podpiac jakis kabel pod gniazdo antenowe i wyszukac polsat t telewizorze. I mamy prawie wszystko z cyfrowego polsat; polsat, polsat2, tv4, zdrowie i uroda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten temat powinien byc zamkniety.

Moim zdaniem szybko bierz się za lekturę Regulaminu Forum. Przyda Ci się :P

 

jak ktos chce miec polsat i cyfre wystarczy podpiac jakis kabel pod gniazdo antenowe i wyszukac polsat t telewizorze.

Ty chyba sobie żartujesz :twisted: A co mają zrobić ci, do których Polsat nawet nie dociera naziemnie? Myślisz, że to takie proste, "wsadzić" kawałek kabla w TV i będzie działało? Mieszkam w mieście i mam naziemny Polsat, żeby go odbierać, potrzebna jest antena przynajmniej ze wzmacniaczem. Więc nie pisz takich głupot! :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie, bo nie kiedy widać kanały, których nie ma w ofercie Cyfry inne niż Polsat, przed wejściem Superstacji do oferty Cyfry, całkiem długo przed pokazywali ujęcia "Łapu capu". Gdyby Cyfra dodała ten kanał to byloby fajnie a nawe t super, bo nie trzeba byłoby prać abonament u CP za 10 zł dla jednego kanału, albo ciągnąć naziemnie, jeszcze problem, ze nie wszędzie jest dostępny. A dlaczego Cyfra nadaje TV4 ze swojego TP a nie może z TP Polsatu :?: przecież wystarczy dodać system Cyfry i już, lepsza jakość jest, dziwi mnie to lekko, mogliby się dogadać, skoro dogadali się w sprawie innych kanałów. Sorry za lekki offtop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie chce się czepiać :censored::locked: [beep]oł, ale jak tv ogólnodostęna z "dachu" to i też nawet na platformie tej czy owej via satelita. Nie powinno mieć znaczenia - co innego byłoby w przypadku planowanego POLSAT HD to jakby taki kanał premium (calkiem inna oferta programowa) dla CP, cos jak CANAL+ dla cyfry+ ale polsat sd jako premium? Czy polsat z "dachu" można nazwać kanałem premium :?::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że temat żyje własnym życiem choc nadziei żadnej wg mnie nie ma. Cyfra musiałaby chyba dać im w zamian Canal+ a to się nie opłaci. Polsat tanio się nie sprzeda bo juz nie mógłby się reklamować że to jedyna platforma co ma wszystkie polskie kanały (choć to i tak półprawda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem moga dac polsatowi te programy o ktorych piszesesz w zamian za polsat w tedy cyfra byla by jedyna platworma ktora posiada tvn i polsat czy fakt ze te programy sa na jedynej platwormir nie zwiekszylaby sprzedazy? W tedyby nie bylo wyboru jaka platworma moim zdaniem wszystko by bylo na cyfrze. oddanie paru programow mniej znaczacych niezaszkodzilo by cyfrze bo i tak ma najlepsza oferte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to mogliby oddać kanał, który dopiero powstanie czyli Dom z ogrodem. Może i się dobrze zapowiada, ale i tak zapewne nie będzie miał wielkiego wzięcia. Zbaczamy lekko z toru lotu, ze tak powiem. Ale gdyby Cyfra dodała ten kanał byłaby jedyną platformą, która w swojej ofercie ma wszystkie kanały, które nadawane są naziemnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Może i kiedyś były jakieś plotki w sieci na temat Polsatu, że być może w C+ się pojawi, ale na chwilę obecną jest to nierealne. To tak samo, jakby C+ miała by dać dostęp abonentom CP do kanałów CANAL+... Choć Polsat a CANAL+ oczywiście nawet nie ma co porównywać, ale chodzi o sam fakt, że tak jak CP ma Polsat na wyłączność u siebie tak samo C+ ma CANAL+ :wink: Według mnie ten cały Polsat to żadna rewelacja, i jak na moje, wcale niepotrzebny by był w C+ ale to tylko moja subiektywna opinia, każdy ma prawo sądzić inaczej. :wink::) A co do reklam w Polsacie, to po prostu absurd, aby puścić reklamę w pięciu ostatnich minutach filmu, a na dodatek blok reklamowy tak długi, że aż odechciewa się czekać na końcówkę filmu, przykładem może być np. wczorajsza emisja filmu Hannibal, to nie jedyny przypadek.

P.S. Za niedługo pewnie spodziewamy się nowych kanałów w C+.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Hmm, pamiętam czasy kiedy na któtko WizjaTV miała Polsat w ofercie, ale później go wycofali. Od tamtej pory Polsat jest tylko w CP (nie licząc, że przez chwilę był nadawany jako FTA z Hot Birda).

Szkoda, że CP nie myśli jak Nka i nie udostępni chociaż Polsatu konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...