Skocz do zawartości

Kiedy Polsat w Cyfrze +?


n4zgul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A Polsat bardzo dawno temu nie był czasem w C+ i była chyba taka opcja, że jak go wycofali to ci co rezygnowali z C+ na rzecz CP jakaś tam zniżkę mieli przy zakupie dekodera.

Raczej był obecny kiedy był FTA. ;) Nadawał z niskim SR i nie wszystkie tunery potrafiły go odebrać (nie pamiętam które).

 

A czy kiedyś zagości w ofercie Cyfry? Wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
A Polsat bardzo dawno temu nie był czasem w C+ i była chyba taka opcja, że jak go wycofali to ci co rezygnowali z C+ na rzecz CP jakaś tam zniżkę mieli przy zakupie dekodera.

Raczej był obecny kiedy był FTA. ;) Nadawał z niskim SR i nie wszystkie tunery potrafiły go odebrać (nie pamiętam które).

 

A czy kiedyś zagości w ofercie Cyfry? Wątpię.

 

Jak nadawał z niskim SR to tylko odbiorniki FTA i odbiorniki CA/CI mogłby ten kanał odbierać. Sprzęt od C+ nie miał takiej opcji, bo SR była za niskie. Tak więc może faktycznie coś przegapiliśmy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jest to jedyny polski kanał ogólny jakiego mi brakuje w C+ :!:

Widzisz z kolei w CP brakuje TVP Info 8)

Może wkońcu Polsat zagości w Cyfrze, mam nadzieję, że to stanie się w ciągu kilku lat, może skończy się ta upartość i zaczą bardziej współpracować, bo lepiej się trzymać razem niż osobno, co powinno być jasne, no gorzej jak się kogoś wykiwa i to jest wtedy nie miłe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

No właśnie, co ciekawe też sądzę, że tvnCNBC BIZNES ma niezły poziom i częściej wybieram ten kanał. Dobrze, że Nka podzieliła się z Cyfrą+ tym kanałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę to szukałem ale znalazłem :lol:

 

15.04.2000 - wojna między Polsatem a Cyfrą + rozgorzała na dobre. Aby uniemożliwić Cyfrze + retransmisję swoich programów, Polsat zdecydował się na tak poważny krok, jak wyłączenie przekazu analogowego. Na transponderze, przez który od lat retransmitowany był Polsat pojawiła się taka plansza:

 

polsat.gif

 

17.04.2000 - analogowy sygnał Polsatu wrócił na dotychczasowe miejsce. Jak na razie nie spowodowało to powrotu tego kanału do Cyfry + (zamiast Polatów nadal jest plansza informacyjna). Swoją drogą, może te nieplanowane perturbacje przyczynią się do powiększenia oferty programowej Cyfry + o nowe kanały tematyczne ?

 

komunikat.gif

 

Oraz komunikat prasowy:

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o. zdecydował o zdjęciu sygnału Polsatu, Polsatu 2 i TV4 z platformy cyfrowej CYFRA+

 

Informacje i zdjęcia pochodzą z serwisu http://www.mar-digital.home.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą co tak optujecie za polsatem. Przecież tam nie ma nic ciekawego. Zero ciekawego dokumentu, brak programów pop-naukowych, jak sie trafi sporadycznie w miarę dobry film to drugie tyle trzeba obejrzeć reklam i sporo beznadziejnych seriali ale fakt faktem o gustach się nie dyskutuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie z Piotrem.

 

Mnie też daje do myślenia, dlaczego kanały info (dot. pakietów poszczególnych platform) w polsacie czy Canal+ są kodowane ?

 

Polsat czy TVN oraz wszystkie TVP powinny być FTA.

To pewnie sie zmieni ale jeszcze musimy poczekać.

Powinni takie coś zapisać w koncesji i po sprawie.

 

Pamiętam jak Polsat był FTA. :D Ale coś mi się przypomina, że niektóre kanały TVN-u też chyba nie kodowali w tamtym czasie. :D

 

Polsat był FTA w latach 2002-2005.TVN i TVN7 również.Sam TVN przez lata jako przekaz SCPC (SR5632) zastępując Telwizję Wisła.

Do TVN i TVN7 możemy mieć darmowy dostęp z satelity jeżeli jesteśmy wspólnotą mieszakniową, wystarczy napisac do TVN i otrzymamy karty kodowe do odbioru bez żadnych abonamentów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Polsat czy TVN oraz wszystkie TVP powinny być FTA.

To pewnie sie zmieni ale jeszcze musimy poczekać.

Powinni takie coś zapisać w koncesji i po sprawie.

Nie mogą być FTA ale powinny być kodowane soft (chyba tak to sie nazywa). Każdy kto ma tuner którejś z platform może je odebrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...