Skocz do zawartości

Kiedy Polsat w Cyfrze +?


n4zgul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby w TVP zdjęli kabaret opolski to byłbym w szoku, ponieważ jak wiadomo w tym roku będzie to teatr włażenia w D władzy. Prasa już o tym pisała, że nie jedzie wielu znanych kabareciarzy a atrakcją ma być Główny Piosenkarz Radia Maryja p.Rosiewicz.

Ale koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby w TVP zdjęli kabaret opolski to byłbym w szoku, ponieważ jak wiadomo w tym roku będzie to teatr włażenia w D władzy. Prasa już o tym pisała, że nie jedzie wielu znanych kabareciarzy a atrakcją ma być Główny Piosenkarz Radia Maryja p.Rosiewicz.

Ale koniec OT.

 

Wielu nie jedzie ale wielu równiez jedzie. Wszyscy się nie zmieszczą. Dorabianie do tego od razu gęby politycznej to casus który opisałem w moim poprzednim poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co to za błąd :?::?: lepiej oglądać TV w słabszej jakości :?::?: no raczej nie, ldatego dobrze by się stało gdyby dodali Polsat do oferty Cyfry+. No chociaż drugim wyjściem jest dokupienie sobie CP, ale wg. mnie nie opłaca się dla samego Polsatu, większość kanałów co prawda się powtarza, ale są też na wyłączność, ale to nie temat, żeby o tym pisać, mówgłbym napisać więcej, ale nie w tym temacie.

 

pozdro

 

james_b :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeszcze troche i ktoś napisze Ciekawe kiedy dołączą cały pakiet CP do cyfry+...? bo jak polsat to i cały pakiet... :? bez przesady z tym , żę dołączą polsat... :twisted::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej powiedział że bez przesady z tym że dołączenie Polsatu to byłby taki cud. Ogólnodostępny kanał który żyje z reklam. A kiedy reklama jest droższa? Gdy nie ogląda jej grono, tak się mówi przynajmniej, zasobniejszych* abonentów Cyfry+?

 

*- nie rzucać się na mnie, ja tylko uważam że taki jest pogląd reklamodawców i słyszałem go wielokrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś co mnie mnie przed tym powstrzymuje:

1. to jednak tyle co np. paczka Discovery czy AXN-y i jeszcze trochę

2. moduł 99zł

3. potwornie długa umowa z obowiązkowym abo a teraz tuner w szafie i zawsze można zapłacić kiedy chcę np. w czasie ME 2008.

Z tych powodów trzeba stwierdzić że Polsat się trochę ośmiesza nieudostępniając swojego programu w Cyfrze+ bo to oznacza że uważają ogólnodostępny kanał za wielkie dobro platformy CP :) Czy to świadczy o sile programowej CP???

Z drugiej strony łatwo sobie wyobrazić jaki byłby skandal gdyby Polsat był w Cyfrze+ i zaczął agresywną reklamę CP nastawioną na odbijanie klientów Cyfry+ :lol:

Tu oczywiście można spytać czemu nie ma takiej kampanii w tv4 i będzie to pytanie po części (bo niska oglądalność) zasadne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zawsze powtarzam nigdy nie mów nigdy, po drugie nie chodzi tu o fanatyzm, tylko o możliwość odbioru kanału ogólnopolskiego, ogólnodostępnego, w miejscach gdzie nie ma możliwości odbioru z nadajnika naziemnego, bez konieczności dodatkowego płacenia za ten kanał ([/b]darmowy naziemnie), tylko dlatego, że mieszka się daleko od przekaźnika i bez konieczności posiadania kolejnej "skrzynki" do odbioru. Gdzie tu równość. Dalej są równi i równiejsi. Tylko dlatego, że ktoś mieszka 70km od przekaźnika, to musi płacić za coś co ktoś mieszkający w odległości 25km od niego ma za darmo. Sorry, ale coś tu jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie ma żadnych przesłanek jakoby Polsat miałby być w C+, więc o czym właściwie ta rozmowa? :roll: Jak chcecie to załóżcie sobie jeszcze parę tematów: Canal + w CP i N, N Sport w C+ i CP, Polsat Sport w C+ i N, HBO w CP i N, itd. Będzie o czym gadać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...