Skocz do zawartości

Kiedy Polsat w Cyfrze +?


n4zgul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że konsultanci nie są wtajemniczani, co więcej - juz nie raz się przekonałem że wiedzą mniej niż ja.

Biorę jedynie pod uwagę takie coś, że może Ci co proponują przedłużanie umów wiedzą więcej - i gdy abonent jest bardzo niechętny (a wręcz chce zrezygnować) - mogą te mniej powszechne informacje takiej osobie zdradzić. Mogą mieć taką taktykę w Cyfrze, ale to tylko moje przypuszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem inaczej - usłyszałeś to co chciałeś usłyszeć, konsultanci często tak robią, by otrzymać prowizję. W te zapewnienia o Polsacie nie wierzę. Gdyby rzeczywiście tak było jak mówisz o tych mniej powszechnych informacji, to szybciej dowiedział byś się o tym z tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu chodzi Ci Carlito o powszechny dostęp do polskich kanałów, w tym Polsatu, ale w ramach powszechnej cyfryzacji i ustawie o wdrożeniu naziemnej telewizji cyfrowej :?: Ale wtedy to coś zupelnie innego niż obecność na platformie cyfrowej, bo to sygnał naziemny :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że konsultanci nie są wtajemniczani, co więcej - juz nie raz się przekonałem że wiedzą mniej niż ja.

Biorę jedynie pod uwagę takie coś, że może Ci co proponują przedłużanie umów wiedzą więcej - i gdy abonent jest bardzo niechętny (a wręcz chce zrezygnować) - mogą te mniej powszechne informacje takiej osobie zdradzić. Mogą mieć taką taktykę w Cyfrze, ale to tylko moje przypuszczenia.

 

Raczej opowiadają bajki - jak to w każdej firmie, gdzie wynagradza się pracowników w systemie prowizyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A co takiego jest na TVN czego nie ma gdzie indziej? Polsat ma F1, boks, MMA i Kevina na święta. ;)

TVN jest rozdawana jako reklama swojej platformy. Nic na tym nie tracą, bo nic tam nie ma.

 

Bzdura totalna. Pomijając fakt, że na TVNie jednak jest trochę dobrych rzeczy, to przecież nie tylko TVN jest udostępniany wszystkim platformom, ale także TVN 24, TVN Turbo i inne kanały tematyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile masz lat, ale jeśli ktoś ma inne zdanie to wcale nie oznacza, że jest to bzdura totalna.

Dyskutując merytorycznie, n ma najmniej abonentów i musi im zależeć na reklamie własnych kanałów. Poza tym większa oglądalność to większe zyski z reklam. Polsat ma transmisje na wyłączność, a TVN ma Majewskich i Wojewódzkich.

 

I jeszcze jedno. CP, m.in. przez to, że nie udostępnia Polsatu ma dwa raz więcej abonentów niż C+ i 4,5 raza więcej niż n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli twoje stwierdzenie "Udostępniają wszystkim TVN dlatego, że tam nic nie ma". To jest bzdura i nie ma tu nic do rzeczy jakie ktoś ma zdanie na temat tej stacji. Zależy im na wysokiej oglądalności i jak największym zasięgu i to jest powód udostępniania.

 

P.S. Jeśli dla Ciebie najważniejszą rzeczą na TVNie są ci mądrzy inaczej Majewski i Wojewódzki to gratuluję. Ja cenię TVN przede wszystkim za Fakty, Milionerów i dobre filmy. Ale nie jest to temat TVN vs Polsat.

Taki temat jest tutaj :arrow:viewtopic.php?f=30&t=657

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylicie trochę pojęcia... Polsat całą swoją paczkę kanałów począwszy od zwykłego aż do Futbol czy Film traktuje jako wyłączność, co nie da się ukryć wielu przyciąga. N-ka zaś traktuje jedynie nSport i NfilmHD jako flagowe swoje kanały. Abstra[beep]ąc już od tego, że NfilmHD to kanał premium. W przyoadku Cyfry są to np: Ale Kino, Planete, Domo, kuchnia.tv...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP ma wielu abonentów nie tylko dlatego że ma Polsat na wyłączność, tylko również dlatego że startował gdy rynek był jeszcze nienasycony i była na nim tylko droga wówczas Cyfra+. Zaoferował "jedyną platformę bez abonamentu" i ciemny lud to kupił :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz chodzą spekulacje w internecie, że Polsat zrezygnuje z DVB-t, chyba by sobie w kolano strzelił. Jeśli nic che być w innych platformach cyfrowych (około 2-3 mln abonentów) tylko w CP, to tym straci pieniądze.

W Polsacie tak jak na TVN jest co oglądać czasami nie ma, ostatnio sporo oglądam Polsat przez to, że nie oglądałem go dobre 2 lata, choć już są powtórki :)

 

Familijny w dzisiejszych czasach za tą cenę to żadna rewelacja. Zwłaszcza ich ta genialna lista kanałów, te "VOD" w co drugim kanale jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP ma wielu abonentów nie tylko dlatego że ma Polsat na wyłączność, tylko również dlatego że startował gdy rynek był jeszcze nienasycony i była na nim tylko droga wówczas Cyfra+. Zaoferował "jedyną platformę bez abonamentu" i ciemny lud to kupił :lol2:

Nie do końca masz rację. W 2009 przyrost abonentów w CP wyniósł 470 tyś, a w C+ i n po 170-180 tyś. Jak widać CP pierze [beep]ska konkurencji w dalszym ciągu i śmiem twierdzić, że nieoddawanie Polsatu ma w tym duży wkład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie co jest tak wartościowego w programie polsat że ludzie za nim tak "tęsknią" dla mnie to kanał gniot, taki sam jak romantica :>

 

Mylicie trochę pojęcia... Polsat całą swoją paczkę kanałów począwszy od zwykłego aż do Futbol czy Film traktuje jako wyłączność, co nie da się ukryć wielu przyciąga. N-ka zaś traktuje jedynie nSport i NfilmHD jako flagowe swoje kanały. Abstra[beep]ąc już od tego, że NfilmHD to kanał premium. W przyoadku Cyfry są to np: Ale Kino, Planete, Domo, kuchnia.tv...

 

mnie w moim nabytym egoizmie za moje egoistycznie zarobione pieniądze nie interesuje co sobie myśli i traktuje jako flagowe, ja oglądam te co mnie interesują i chce je mieć za dobrą cenę z dobrą zawartością :)

jak dla mnie cyfra ma na razie najlepszą oferte mam full pakiet HD przez ostatnie 1,5 roku za 89zł teraz za 110, zawsze jest co oglądać :)

duży plus że nie zmuszają do kupna ich terminala, fakt że nie działa wypożyczalnia ale można z tym żyć, a dzięki dwóm dreaamboxom mam za free multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...