Skocz do zawartości

Zestaw antenowy Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam mam pytanie może już coś wiadomo o antenie od Polsat Boxu ?Czekam z niecierpliwością ponieważ już wymieniłbym aktualną antenę CP ze względu na to, że większość kanałów zaczyna się zacinać niektóre brak sygnału z anteny wziąłbym większą ale może polsat box będzie miał w standardzie większa od razu z nowym logo :) gdyby jednak zostali przy tej 70 to jaką wybierać 80 czy 90 ? dodam że antenę mam zamontowaną przy oknie zakładając większy talerz ograniczę widoczność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Bierz czaszę 90 cm (98 zł w wolnej sprzedaży), najlepiej sobie kup sam, do tego konwerter monoblock quad (120 zł) i masz Hotbird+Astra z wyjściem na 4 dekodery, gdybyś w przyszłości chciał podłączyć kilka dekoderów. Przesuń uchwyt lub dokup dłuższą rurkę to okna nie będzie zasłaniać :) Ja już nie zakładam mniejszych bo nie ma sensu.

 

Edytowane przez pietrek1
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Gość Krzysiek11:)
7 godzin temu, Gizior89 napisał:

Zrób se symulacje na stronie Polsatu z danym pakietem to ci pokaze

Te symulacje to jakieś z kosmosu, bo dekoder i antena z montażem kosztuje 497 zł :lol2:

 

EDIT. Dowiedziałem się, że to nie błąd 🙈

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  

W dniu 13.04.2022 o 09:02, Ozzy666 napisał:

Na stronie jest tylko opcja z całym zestawem antenowym a mnie interesował by sam konwerter.

Kupiłem sam konwerter Unicable (z jednym wyjściem) za 69zł. Również anteny nie brałem bo mam starą Polsatu.

Sam mam dwa pytania.

1. Czy ktoś powie mi czy jest różnica pomiędzy anteną "Cyfrowy Polsat" a anteną z dodatkowym znaczkiem HD? Wysięgnik w obu przypadkach plastikowy.

Mam tą właśnie bez znaczka HD. Do tej pory wydawało mi się że to 60tka a dziś mierzyłem i w pionie jest prawie 70.

Ta ze znaczkiem HD optycznie w salonie wydawała mi się trochę wieksza a kosztuje tam 40zł. Jakby była trochę większa to mógłbym wymienić swoją starą na nową.

Wziąłem dekoder Evobox pvr i na tej starej antenie mam siłe 82-83% jakość 81-83% więc chyba nie jest źle.

 

Do Multiroomu mam Evoboxa Lite i drugą, starą antenkę - wyklepaną trochę bo była pokrzywiona i na lite mam siłe też coś koło 80% a jakość ok 56-57%. O ile sie na razie nic nie tnie to pewnie jak deszcz przyjdzie już wesoło nie będzie. Sygnał MER jakieś 10.5-10.8dB.

 

Jakby ta antenka z salonu była większa od tej starej wersji z napisem "Cyfrowy Polsat" to bym ją wziął a tamtą 50tke wyrzucił. A jeśli taka sama to może lepiej wziąść Coraba 80tke?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...