Skocz do zawartości

Zestaw antenowy Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 
@staszek1503  Jest to zestaw antenowy wraz z konwerterem unicable. Jeśli jesteś zainteresowany, to prosiłbym o wiadomość prywatną. 
@Jaca22 Prosiłbym o sprawdzenie, czy przewód koncentryczny nie uległ uszkodzeniu (przerwanie izolacji, żyły lub oplotu) oraz czy na konwerterze nie ma pęknięć, które mogą umożliwić przenikanie wilgoci, a w najgorszym przypadku uszkodzić go. Wówczas należy dokonać jego wymiany. 

Edytowane przez Specjalista Cyfrowy Polsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
37 minut temu, OlafS napisał:

Absolutnie nie- 15-20 min no góra 30 ale nie pół dnia :!: 

To co mam w takim przypadku zrobic? Dodam ze podlaczony do anteny a nie przez wifi. Odlaczyc dekoder i na nowo podlaczyc?

Godzina 21:30 dalej aktualizuje co mam robic? Odlaczyc i podlaczyc zasilanie na nowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NeXuSOfficial tak szczerze to nie mam pojęcia- żaden dekoder w mojej historii nie aktualizował się tyle czasu, może @Specjalista Cyfrowy Polsat coś wymyśli, ale jak bym wyjął wtyczkę z prądu- albo go na amen szlag trafi albo odżyje.

Myślę że jednak przed tą aktualizacją połączenie z netem by mu nie zaszkodziło, ale tu się nie wymądrzam bo tego wynalazku CP nigdy nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2021 o 23:14, NeXuSOfficial napisał:

Infolinia czynna od pon do pt 8:30 do 16:30 w weekendy nie czynne z tego mi wiadomo

Informuję że to całkowita nieprawda- z pół godziny temu (po 23-ciej) dzwoniłem na infolinię i rozmawiałem z konsultantem bo mi syn CP Go zablokował gdyż nie wiedział że zmieniłem hasło, temat błyskawicznie załatwiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2021 o 18:55, NeXuSOfficial napisał:

Witam zakupilem wczoraj dekoder EVOBOX Lite dzis wszystko sobie podłączam i aktualizacja. Aktualizuje sie od godziny 14:30-14:40 i dalej nic. Tak powinno byc?

Witam. Proszę o kontynuowanie rozmowy w wiadomości prywatnej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sygnał mam siła 88 a jakość 61. Jak wymienię konwerter na unicable będzie lepiej? Czy przy przedłużeniu u mowy mogę kupić antenę z konwenterem lub sam konwerter w promocyjnej cenie? Używam tylko jednego dekodera Evoboxa HD. Może wystarczy Inverto single?

Edytowane przez piterchmiel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Konwertery Unicable (SCR) Inverto, jak i Unicable DCSS są rekomendowane dla dekoderów Evobox. Przy przedłużeniu będzie można dokonać zakupu, a jeśli jesteś zainteresowany dostępnymi propozycjami, to proszę, napisz do mnie wiadomość prywatną. Rekomendowane wartości to co najmniej 65% siły i jakości sygnału. Wynik, który otrzymujesz, sugeruje, że antena nie jest ustawiona poprawnie. W celu prawidłowej konfiguracji zalecam korzystanie z miernika oraz z instrukcji: http://www.cyfrowypolsat.pl/cyfrowy_polsat_montaz_zestawu_sat_instrukcja_01.pdf

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Służę radą:wybierz kanał101{BBC BRIT} i postaraj się uzyskać jak najlepsze parametry odbioru sygnału.Ja mam 95/83-13,6dB,pochmurno.Konwerter obracaj w prawo i reguluj przesuwając go do talerza lub oddalając.powinno się udać.Ja miałem ten komfort że ustawiając antenę miałem podgląd na tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...