Skocz do zawartości

Zestaw antenowy Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma znaczenia oznakowanie anteny. Średnica anteny ma znaczenie, min. to 70 cm. Aby móc swobodnie korzystać z usługi, parametry mocy i jakości sygnału muszą wynosić co najmniej 60 % i mieć wartość stałą. Proszę spróbować ponownie ustawić swoją antenę zgodnie z poniższą instrukcją: http://www.polsatbox.pl/cyfrowy_polsat_montaz_zestawu_sat_instrukcja_01.pdf W celu prawidłowej konfiguracji zalecam korzystanie z miernika, który ułatwi ustawianie czaszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że taka antena od operatora ładnie wygląda i może się niektórym podobać. Ale nie warto wydawać na nią pieniędzy bo jest za mała a w dodatku ma mocowanie jak i wysięgnik wykonane z plastiku który po kilku latach pobytu na dworze może się odkształcić. Lepiej zainwestować np. w Coraba 90 cm, dobrze ją ustawić i mieć święty spokój na lata.

Edytowane przez Ozzy666
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie jest w stanie mi odpowiedzieć czy aktualne anteny operatora ze znaczkiem HD(wysięgnik plastikowy) są większe od anten "Cyfrowego Polsatu" bez znaczka HD?  Czy to jest to samo? 

 

Ja mialem taki talerz bardzo długo i zadnego problemu z nim nie mam mimo że wysięgnik jest plastikowy. Jak już miałbym brac antenę wieksza to tylko z wysięgnikiem w postaci rurki. Przynajmniej nie odgina się z czasem pod ciężarem konwertera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zastanawiam się nad zakupem tv sat od Polsatu. W miejscu, w którym myślę nad instalacją, jest zamontowany talerz jeszcze od cyfry +, ale z tv od ładnych kilku lat nikt tam nie korzystał. Miły pan z infolinii stwierdził, że jeśli jest talerz nawet od konkurencji i kiedyś działało, to teraz na 99% też działać będzie - wystarczy podłączyć dekoder/moduł cam i nie trzeba będzie zamawiać usługi montażu. To właśnie tego montażu chciałbym uniknąć, bo 500zł za tę przyjemność to jednak niemało.

Pytanie - czy miły pan z polstatu był nie tylko miły ale i prawdomówny ?

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam ponownie, niedługo planuję przedłużyć umowę na telewizję satelitarną Polsat Box i mam zamiar wziąć nowy dekoder Polsat Box 4K. Mam antenę 60 cm i czy przy tej antenie uciągną mi kanały 4K, czy będę musiał wymienić na większą antenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sześćdziesiątka w słoneczne dni wystarczy, natomiast w pochmurne i obfitujące w opady deszczu lub śniegu już nie. Także polecam Ci wymianę anteny na antenę o minimum 80 cm średnicy; 90 cm będzie delux.👌 Zobacz też, jaki masz kabel antenowy oraz konwerter - jak wymagają wymiany, to kabel możesz zastosować np. Triser-113 PE, co do konwertera to polecam Ci markę Inverto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...