Skocz do zawartości

Rosnąca liczba abonentów Polsat Box


domel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram wypowiedź kolegi @czerstwy. Cena w nc+ powoduje exodus abonentów do CP (ale to i tak pewnie ograniczona do wąskiego grona świadomych abonentów). Sam umowę mam do końca kwietnia, jeśli nadal będą oferty z czapy, jak obecnie, to podziękuję ITI za współpracę i biorę kolejny dekoder do MR w CP zmieniając pakiet na premium (dla kilku seriali na HBO).

 

Dla mnie osobiście nc+ ma ciekawszą ofertę i lepszy dekoder, ale to nie dyskusja o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą.

 

Swoją drogą (nie chodzi tutaj o naszego forumowego kolegę o podobnym nicku) widzę, że niektórzy aż orgazmu dostają, jak mogą wykazać wyższość CP nad nc+ i vice versa.

 

ps.

Sam mam 4 dekodery CP+jeden moduł CI: 2 darmowe HD, mini HD za 4,9 i to co w stopce,

2 deki nc+, jeden własnościowy - mydelniczka po MR premium - obecnie FTA+DVB-T oraz turbo z ofertą ze stopki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sam zmieniłem operatora z NC + na CP - nie interesują mnie  eleveny i  pakiet Canal + jak również premium film - dlatego nie chciałem przepłacać przynajmniej o połowę . Mam to co chcę czyli trochę filmu trochę sportu i git jeśli tylko dekoder będzie śmigał to nie będę narzekał . Ale exodus trwa dzisiaj spacerowałem po galerii jednego z mniejszych miasteczek południowej Polski zobaczyłem młodzieńca ze sprzętem NC + jak dziarsko wchodził do APS N-ki ( może to  awaria a może nie ) oraz kolejkę 5-6 osób przy punkcie CP, coś jest na rzeczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że jest kolejka to o niczym nie świadczy bo ludzie nie tylko podpisują nowe umowy ale i załatwiają inne rzeczy.A  skoro jest tak dużo abonentów to i są kolejki.Wyniki finansowe jakie podają nie pokazuje jakiegoś dużego wzrostu abonentów a kolejki sam widuje w punktach CP gdy w konkurencji pustki.Szybko zmieniasz zdanie jeszcze niedawno pisałeś tak  https://forum.satkurier.pl/topic/10321-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-nc-wy%C5%82%C4%85cznie-pytania-i-odpowiedzi-dot-bie%C5%BC%C4%85cych-ofert-nc/page-1287?do=findComment&comment=1078244 teraz nagle nie chcesz najlepszych kanałów filmowych bo Cię nie interesują.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko zmieniasz zdanie jeszcze niedawno pisałeś tak  https://forum.satkurier.pl/topic/10321-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-nc-wy%C5%82%C4%85cznie-pytania-i-odpowiedzi-dot-bie%C5%BC%C4%85cych-ofert-nc/page-1287?do=findComment&comment=1078244 teraz nagle nie chcesz najlepszych kanałów filmowych bo Cię nie interesują.

He he przyłapałeś Go,ale może w nowym roku zmienił zdanie i doszedł do wniosku że nc+ to w większości wmówiony prestiż a w mniejszym super oferta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniekąd to prawda większość to powtórki rzeczywiście wahałem się nad możliwością pozostania w nc + z pakietem extra + 6c+ i HBO ale propozycje były za drogie więc refleksja była taka, że być może myliłem się  i może są to pakiety najbardziej prestiżowe ale niekoniecznie muszę za nie płacić - to tyle - ponoć tylko krowa nie zmienia zdania ;)

Edytowane przez REM.explorer
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i mamy najnowsze dane. Liczba abonentów tv rok do roku (2014-2015) wzrosła o ponad 110tys z 4,39 na 4,5mln. Co ciekawe baza abonentów multiroom wzrosła o ponad 90tys. z 0,84 na 0,94 mln, co może świadczyć iż te ok 100tys nowych abonentów to głównie ci co nie spodobały im się propozycje podwyżki abonamentu w nc+, i z swoimi multiroomami zmigrowali do CP. Niech nc+ dalej podnosi ceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dopiszę moje spostrzeżenia jeśli chodzi o Cyfrowy Polsat. Montuję ludziom anteny za granicą (NL) i nie wiem jaki jest fenomen Cyfrowego Polsatu, ale ponad 90% ma dekodery z Polsatu. Czasami trafi się n-ka albo TNK SD, ale rzadko. Zawsze się nad tym zastanawiałem, ale nie umiem znaleźć odpowiedniego wytłumaczenia. Może ktoś wie co to za fenomen? Raczej nie ceny, bo czy abo kosztuje 10€ czy 20€ nie ma żadnego znaczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dopiszę moje spostrzeżenia jeśli chodzi o Cyfrowy Polsat. Montuję ludziom anteny za granicą (NL) i nie wiem jaki jest fenomen Cyfrowego Polsatu, ale ponad 90% ma dekodery z Polsatu. Czasami trafi się n-ka albo TNK SD, ale rzadko. Zawsze się nad tym zastanawiałem, ale nie umiem znaleźć odpowiedniego wytłumaczenia. Może ktoś wie co to za fenomen? Raczej nie ceny, bo czy abo kosztuje 10€ czy 20€ nie ma żadnego znaczenia...

To nie fenomen tylko rzeczywistość,Polacy po za granicami chcą być jak najbliżej ojczyzny,dlatego łamiąc nieco prawo ( jak dla mnie ten przepis w sytuacji gdy wszyscy jesteśmy mieszkańcami UE jest trochę nie na czasie) podpisują umowy i biorą dekodery polskiej platformy ze sobą a że na CP mają wszystko (za wyjątkiem pseudo premium drugiej platformy) więc nie ma się co dziwić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za granicą na polski dowód nawet podpiszecie umowę na abonament nc+, Polsatu... Oczywiście za opłatą.

Nikt nie patrzy, że koncesja zabrania świadczenia usług za granicą (ogólnie zgadzam się z przedmówcą, bo jesteśmy w UE i zresztą nikt nie zablokuje wiązki z satelity, żeby nie docierała poza Polskę - taki absurd w absurdzie, bo chyba po to też jest tv sat.).

Dekoder jak się zepsuje trzeba wysyłać, bo karta jest parowana...

Przelewy ludzie robią z kont prowadzonych euro...

 

Lekki off-top:

Jak mamy TNK to z zagranicznego numeru się nie dodzwonimy do BOK-u ani nie aktywujemy karty TNK albo SMART HD+.

Trzeba zastrzec numer a SMS-a wysłać z polskiego numeru.

Powinni zmienić prawo, bo takie nc+ GO też nie działa...

Co z tego, że mam abonament jak nie mogę oglądać, bo jest blokada terytorialna IP...

Ogólnie jest wolna amerykanka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. mojej opini Cyfrowy Polsat ma co najwyżej 1,1-1,2 mln aktywnych abonentów.I jak tak dalej będą pomiatać swoimi klientami,to ta liczba zacznie spadać.O BOKu Polsatu to już można ze trzy epopeje napisać!!!!! Ktoś tu pisał o przywiązaniu do marki,Polsat zawsze będzie w cieniu TVNu i Canal+ i nic na to nie poradzi

Ponad 4,5 mln aktywnych klientow którzy caly czas rosną, nc+ ma polowe z tego i ciągle maleją. Nigdy nie mialem problemów z BOK Polsatu i moi znajomi takze nie mieli problemów , moze problem nie jest po stronie Polsatu ? :) jezeli masz jakąś sprawę zle zalatwiona to przekaz do działu reklamacji tak jak w każdej firmie, ja w nc takze zglaszalem reklamacje i byly uznawane.

 

Polsat samej promocji Smartdom ma ponad 1 mln użytkowników a to tylko niektórzy abonenci telewizji. Matematyki ucza juz w podstawówce :)

 

Cień jest taki ze wkrótce kupi nc za grosze jezeli nc nie znajdzie złotego środka...

Edytowane przez pietrek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fezuj, ale przynajmniej dodali Eleven bardzo szybko do oferty, fakt, że za dodatkową opłatą dla tych co mają paczkę Canal+, ale dodali. CP zaś stracił prawa do F1 (nie wiadomo czy za chwilę znowu czegoś nie straci) i nadal nie ma w ofercie stacji Eleven i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie miało się zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam lekturę.

29230.jpg

MR jest niecały milion, czyli jest 3,5 miliona osób z kontraktem;)

Cytując klasyka to co niektórym... nikt nie wmówi że czarne jest czarne a białe jest białe ;)

 

@fezuj, ale przynajmniej dodali Eleven bardzo szybko do oferty, fakt, że za dodatkową opłatą dla tych co mają paczkę Canal+, ale dodali. CP zaś stracił prawa do F1 (nie wiadomo czy za chwilę znowu czegoś nie straci) i nadal nie ma w ofercie stacji Eleven i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie miało się zmienić.

Kto szybko daje dwa razy daje-jak głosi przysłowie,

gdyby CP godziło się na takie zdzierstwo za dwa kanały to też już dawno by tu świeciły,ale Solorz zawsze stara się by w CP było jak najlepiej i jak najtaniej :mrgreen:

nc+ musiał to dodać błyskawicznie bo miłośnicy piłki skopanej mimo "kastracji" przez Elevan to byli by zdolni jeszcze parę łbów po niżej pasa obciąć,więc nie było wyjścia i dodali a Ty płać i płacz bo już raz za to zapłaciłeś :).

Nie powiem brak F1 mnie osobiście zaboli,ale "przeproszę" zeza na Astrę i przeżyję... a może się obejdzie :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto szybko daje dwa razy daje-jak głosi przysłowie,

gdyby CP godziło się na takie zdzierstwo za dwa kanały to też już dawno by tu świeciły,ale Solorz zawsze stara się by w CP było jak najlepiej i jak najtaniej :mrgreen:

 Jest też przysłowie, że chytry dwa razy traci, czego efektem jest brak Elevenów w CP, bo przecież jak wspomniałeś, Solorz chce najtaniej.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się czemu dziwić, że abonentów CP przybywa. Podobnie jak wielbicieli disco polo, "M jak miłość" czy piractwa w Polsce. Czy to świadczy o wysokim poziomie CP. Cena czyni cuda, nawet jak oferta mierna :).

 

nc+ rozdawała pakiety premium za pól darmo, i cena cudów nie zdziałała :P

Edytowane przez cidik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Racja , za dyszkę można uzupełnić sobie ofertę nc+ (sundance, polsat sport, viasaty).

Zatem o jednego klienta więcej.

Klient średniej klasy nie pozwoli sobie a podobny ruch w drugą stronę.Pakiet C+ kosztuje tyle co.. pakiet "premium" w słoneczku" w ofercie Cyfrowego Domu..  Misiu-kasa, kasa...

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się czemu dziwić, że abonentów CP przybywa. Podobnie jak wielbicieli disco polo, "M jak miłość" czy piractwa w Polsce. Czy to świadczy o wysokim poziomie CP. Cena czyni cuda, nawet jak oferta mierna :).

Zenujący poziom prezentuje autor tej opinii. Obraża gospodarność wielu Polaków, którzy zamiast piłki noznej  wybierają Smart Dom.

Ogladactwo piłki nożnej nie stanowi o inteligencji klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...