Skocz do zawartości

Rosnąca liczba abonentów Polsat Box


domel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a jak komuś po prostu nie jest potrzebne premium? Nie potrzebuje canal czy hbo. Oglądam może 2h tv w tygodniu, a filmy uwielbiam oglądać w kinie (jest to dla mnie dużo wygodniejsze i bardziej komfortowe). Teraz jeszcze dochodzi to że dla każdego kanały premium są inne i bądź tu mądry. Liczy się to żeby trafić do jak największej liczby klientów i wciąż zwiększać zyski, to akurat CP wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cyfrowy Polsat...rośnie i rośnie :jupi::wink:

Na dzień 31 grudnia 2014 roku Cyfrowy Polsat posiadał 4,392 mln aktywnych usług płatnej telewizji (wzrost o 180 tys. rok do roku, i wzrost o 47 w ostatnim kwartale), w tym 844,8 tys. usług multiroom (wzrost o 124,9 tys. rok do roku). Dodatkowo z płatnej telewizji w systemie przedpłatowy (pre-paid) korzysta 122,7 tys. aktywnych klientów (wzrost o 45 rok do roku)

 

całość: http://media2.pl/media/118949-Cyfrowy-P ... ej-TV.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednynie co mnie trzyma przy CP, to pakiet Premium za połowę ceny, no i w miarę dobry multiroom, może za parę lat przejdę do konkurencji, o ile oferty i cena będzie bardziej atrakcyjna, bo po co płacić za to samo (nie mówię o kanałach premium, i sportowych), nie raz o troszkę wyższej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

I tym mnie wlasnie p[beep]rneli, raz ich mialem, teraz od ponad dwoch miesiecy znow z nimi jestem, z nc+ sie bede zegnal na troche czasu(a moze na stale), az nie zmądrzeją. Za duzo naraz wybrykow zrobili. W tym ich chyba nawet CP nie przeskoczy. Mam full bez erotykow i HBO za 30zl, a tel i tak sie pisze dzwoni, wiec za 80zl rozmawiam z kom. i stacjonarnymi oraz sms bez limitow + telewizja MR na wlasnym sprzecie z nie malym pakiecikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A nas więcej i więcej i... więcej :)

 

 

Cyfrowy Polsat: Ponad 4,39 mln aktywnych abonentów usług płatnej TV
Na koniec trzeciego kwartału 2015 roku łączna liczba telewizyjnych usług Grupy Cyfrowego Polsatu plasowała się na poziomie ponad 4,39 mln - - wynika z raportu finansowego spółki. Już ponad 900 tys. klientów korzysta z oferty SmartDOM, łączącej usługi Cyfrowego Polsatu i Plusa.
Na koniec września 2015 roku Cyfrowy Polsat posiadał 4,396 mln aktywnych usług płatnej telewizji w systemie abonamentowym (wzrost o 52 tys. rok do roku), w tym 901,2 tys. usług multiroom (wzrost o 95,2 tys. rok do roku). Dodatkowo w płatnej telewizji w systemie przedpłatowy (pre-paid) operator posiada 60,4 tys. aktywnych usług (spadek o 37,7 rok do roku).

Dodatkowo Grupa Cyfrowy Polsat posiadała 6,505 mln abonentów usług telefonii komórkowej (spadek 112 tys. rok do roku) oraz 1,517 mln abonentów usług dostępu do szerokopasmowego Internetu (wzrost o 246 tys.).

W ofercie SmartDOM na koniec trzeciego kwartału 2015 roku było już ponad 900 tys. klientów (wzrost o 109 tys. w porównaniu do poprzedniego kwartału oraz wzrost o 518 tys. rok do orku). Liczba RGU posiadanych przez tę grupę klientów to ponad 2,7 mln.                                                                                                                                               Łączna liczba usług (RGU) kontraktowych wzrosła do 12,418 mln, natomiast ARPU klienta kontraktowego wzrosło do 88,1 zł, Łącznie (telewizja + internet + telefon) Grupa Cyfrowy Polsat posiada 16,395 mln użytkowników usług (RGU)                                                                                                                                                                    za:media2

:brawo::beer:
 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjść z podziwu nie mogę dla Twojej radości. Rozumiem, że pracujesz dla CP i dostajesz jakąś prowizję od ilości abonentów? Wtedy entuzjazm jak najbardziej uzasadniony. Dla mnie rybka ile abonentów ma nc+ czy Vectra. Nawet cieszę się, że dużo ucieka z nc+, bo może oferta dla mnie będzie ciekawsza :).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tylko jednym z tych prawie 4,4 mln. abonentów  i nic więcej a to że platforma staje się coraz mocniejsza to i dla mnie lepiej bo większy może więcej a nawet taniej :mrgreen::brawo: :brawo:

Edytowane przez Mr. Orbita
Nie obrażamy.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nigdy nie płacił 16 zł za dwa kanały sportowe czy za paczkę Filmboxów. Jak dla mnie jest to dodatkowe dojenie abonenta z kasy, współczuję biednym emerytom, którzy mają nc+, a ludzie wciskają im "promocję": "Tylko u nas DWA kanały za 16 zł".

Edytowane przez Solderowy123
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to rybka, jak już wcześniej napisałem. Nie widzę tylko powodu do świętowania z powodu rosnącej liczby abonentów jakiejś telewizji. Niezależnie czy to będzie nc+, CP, Vectra czy UPC. Jakie to ma znaczenie dla mnie jako abonenta!? Mnie interesuje dobra oferta, którą ta tv mi złoży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3,5 mln to lie liczba Abonentów usługi pay-tv a liczba kontraktów - Abonent może miec dwa lub więcej kontraktów nawet bez usługi Multiroom

Fakty są takie: w ciągu kwartału przybyło im ponad 7 tys. kontraktów, co głównie jest zasługą SmartDomu

Edytowane przez rotalplus
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać czytanie ze zrozumieniem i myślenie jest Ci obce. Dane są z dzisiejszego komunikatu CP

Niech sobie kolega nie kadzi, że niby taki inteligentny...faktycznie jak wół 900 tys.///a nie 1 mln...///wystarczyło przeczytać , co zrobiłem.

Ciekawe, ze praktycznie wszyscy operatorzy, podając dane za 3 kwartałwskazywali WZROSTY.

Nikt na to nie zwrócił uwagi, ale CP działa na fanbojów nc+ (2 takich sie odezwało) jak płachta na byka. Jak wam to rybka to sie nie odzywajcie, a nie walczcie z zapamiętaniem o dyskredytację danych. Niby po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3,5 mln to lie liczba Abonentów usługi pay-tv a liczba kontraktów - Abonent może miec dwa lub więcej kontraktów nawet bez usługi Multiroom

Fakty są takie: w ciągu kwartału przybyło im ponad 7 tys. kontraktów, co głównie jest zasługą SmartDomu

 

Niekoniecznie zasługa  Smart Domu. Konkurencja ma słabe oferty i ludzie przechodzą do CP. Sam tak zrobiłem i nie żałuję tej decyzji.

Edytowane przez Marko 345
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...