Skocz do zawartości

Rosnąca liczba abonentów Polsat Box


domel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kazdy ma prawo do własnego zdania - szanuje to i dlatego ja tez się wypowiem -Cp przyciąga ludzi ceną 35 zl .W mojej pracy cp ma duzo ludzi -kazdy ma pakiet familijny bez dodatków , szwgier ostatnio tez wziąl ,bylem u niego i pytam się o pakiet - familijny -ludzi interesuje cena ,Przecież polsat nawed nie umie pokazywać seriali -CSI MAJAMI po 5 sezonie przeszkoczyli na 7 / nie pokazali 6 -ważna jest tam chronologia/a ich super nowe seriale pokończyły się 2-3 miesiecy na stacji AXN /a kolega wyżej pisze o sporcie ze oferta najlepsza /? kwiestia gustu zapomniałeś napisać/ -powiem ci gdyby nie canal + to Adamek nie był gdzie teraz / nikt go niechciał na początku kariry a p[beep]rnął canal/ a siatkówka rok1999/chyba / gdzie była pokazywana liga swiatowa /polsat i tvp nie chcieli wydawać pieniedzy /, promocja boksu zawodowego? . Mam canal + /za miesiąc bedzie/ 15 lat, cp miałem rok ,N -od początku istnienia -więc mam przegląd - kazda platforma coś daje / nie pisze ze jestem wyrocznią / a według mnie do cp przyciąga ludzi cena pakietu famiijnego ,nie oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma prawo do własnego zdania - szanuje to i dlatego ja tez się wypowiem -Cp przyciąga ludzi ceną 35 zl .

Cena rzecz ważna, ale ważne jest też funkcjonalność. Ja jak startowałem z zestawem SAT jednym z warunków przejścia na ten system (przedtem maiłem kablówkę) była możliwość nagrywania przez komputer. W CP było to niemożliwe, albo co najmniej trudne dla początkującego użytkownika. Chodzi o to, że karta parowana jest z tunerem. Wybrałem TnK. Tym bardziej, że jakość TVP nadawana przez CP po prostu była do doopy. Polasat -> Cyfrowy Polsat - moja ulubiona platforma!. Ja tego nie wymyśliłem. CP przekreśliłem raz na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma prawo do własnego zdania - szanuje to i dlatego ja tez się wypowiem -Cp przyciąga ludzi ceną 35 zl .W mojej pracy cp ma duzo ludzi -kazdy ma pakiet familijny bez dodatków , szwgier ostatnio tez wziąl ,bylem u niego i pytam się o pakiet - familijny -ludzi interesuje cena ,Przecież polsat nawed nie umie pokazywać seriali -CSI MAJAMI po 5 sezonie przeszkoczyli na 7 / nie pokazali 6 -ważna jest tam chronologia/a ich super nowe seriale pokończyły się 2-3 miesiecy na stacji AXN /a kolega wyżej pisze o sporcie ze oferta najlepsza /? kwiestia gustu zapomniałeś napisać/ -powiem ci gdyby nie canal + to Adamek nie był gdzie teraz / nikt go niechciał na początku kariry a p[beep]rnął canal/ a siatkówka rok1999/chyba / gdzie była pokazywana liga swiatowa /polsat i tvp nie chcieli wydawać pieniedzy /, promocja boksu zawodowego? . Mam canal + /za miesiąc bedzie/ 15 lat, cp miałem rok ,N -od początku istnienia -więc mam przegląd - kazda platforma coś daje / nie pisze ze jestem wyrocznią / a według mnie do cp przyciąga ludzi cena pakietu famiijnego ,nie oferta.

 

Słusznie mówisz że każdy ma prawo do własnego zdania i ja też -dla mnie akurat cena ma mniejsze znaczenie bo płacę nawet sporo gdyż opłacam jeszcze dzierżawę i wychodzi mi 72 zł. ( dziś zapłacę ostatni raz bo wypowiedziałem umowę i biorę nową na dekoder HD ) i dalej będę płacił praktycznie to samo tyle że miast płacić za dzierżawę dobiorę kanały HD, mówiąc szczerze to ostatnimi czasy za relax-miks to płaciłem dosłownie za jeden kanał -Kino Polska bo PS- extra jest już w familijnym, ale lubię ten kanał i nadal będę oglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Familijny wedle oferty świątecznej jak by podliczyć kosztuje 29,15 zł/mies... więc jest to dobra cena. A co do kanałów nigdy nikomu się nie dogodzi. Ja poprawił bym jakość bo jest tragiczna i całkowicie przeszedł na 16/9. Paczka kanałów HD też ogólnie super pomysł... tylko jak już dołączą nowe kanały (tak hucznie zapowiadane) aby można było sobie dobierać według własnego uznania jej zawartość. Sorry ale kanały HD muszą kosztować bynajmniej jak na razie... chyba nie powiecie że 3 zł za kanał HD (5 kanałów za 15 zł) to strasznie drogo. Macie TV LCD po 3000 - 5000 i nie stać was na 3 zł... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jak napisał herman78. Przychodzi klient i mówi - kupiłem plazmę 52 cale, wydałem ponad 5000zł, a bierze Mini lub Familijny, o technologii HD pojęcia nie ma, a jak człowieka się uświadomi to słyszy się, że 5zł to za drogo :lol2:

Inna sytuacja - każdy chce / wymaga nowych kanałów, a kiedy coś już się pojawi to narzeka na jakość dziwiąc się, że nie ma miejsca na TP..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Post ,który napisał Digi z 7.01 jest chyba najbardziej trafny . Polsat sprytnie żongluje cyframi ! Ot taka polityka firmy. Nawet nie musi być prawdą , że liczba abonentów wynosi 3,9 miliona. Za to jak wiarygodnie wygląda ! . znacznie mniej przekonująca byłaby ilość np 4 miliony ,lub 5. Za rok dowiemy się że platforma bije

kolejny rekord ilości abonentów. Dojdą prawdopodobnie odbiorcy tv-internet -telefon . Okaże się że oto mamy już 4.7 miliona szczęśliwców. Może tak być ! ? :smile: Ilość anten ,którą widuje na budynkach nie jest ogromna. Może połowa z nich ma logo CP.Czy jest ich grubo ponad 3 miliony ??? Reklama-dżwignią handlu.Należy o tym pamiętać i nie brać niektórych statystyk zbyt poważnie ! Tak w ogóle to codziennie ilość abonentów się bardzo zmienia. Jedni kończą przygodę z CP ,a inni zaczynają... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Czy konkurencja ma dostęp do danych Polsatu ? :? Jak często się sprawdza dokumentacje spółki Cyfrowy Polsat ?

Oczywiście że ma bo CP jest spółką notowaną na giełdzie papierów wartościowych i obowiązkiem takiej spółki jest składanie sprawozdań raz na kwartał więc tutaj mamy pełną jawność osiąganych wyników finansowych itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gdyby były tylko dwie platformy to musicie przyznać że konkurencja to żadna a i ceny napewno byłyby wyższe. No bo przyjmijmy że na rynku jest Cyfra+ i Cyfrowy Polsat. Cyfra+ miała by monopol na piłkę nożną w szczególności polską ekstraklasę za co i tak każe sobie słono płacić żeby wypłacać gaże dla klubów a tak rozbija to również na Telekomunikację Polską i jej kanał Orange Sport. Natomiast Polsat dźwigałby ceny za prawa do transmisji powiedzmy siatkówki co by się odbiło na opłacie abonamentowej dla zwykłego Kowalskiego. W moim odczuciu czym więcej platform tym lepiej dla widza. Ceny idą w dół bo każdy chcę zyskać Nas jako swojego abonenta a przy tym stara się o zakup praw do transmisji różnego rodzaju imprez sportowych. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko weź pod uwagę, że teraz aby oglądać nawet samą piłkę nożną - Ekstraklasę, czołowe ligi europejskie, LM i LE trzeba mieć wszystkie trzy platformy (Canal+, Nsport i Polsat Futbol). Gdyby było więcej platform to rozdrobnienie pewnie jeszcze by się zwiększyło. Także nie powiedziałbym, że im więcej platform na rynku tym lepiej dla widza (taka konkurencja sprawdza się np. w sieciach komórkowych). Oczywiście, całkowity brak konkurencji też nie byłby dobrym rozwiązaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko weź pod uwagę, że teraz aby oglądać nawet samą piłkę nożną - Ekstraklasę, czołowe ligi europejskie, LM i LE trzeba mieć wszystkie trzy platformy (Canal+, Nsport i Polsat Futbol). Gdyby było więcej platform to rozdrobnienie pewnie jeszcze by się zwiększyło. Także nie powiedziałbym, że im więcej platform na rynku tym lepiej dla widza (taka konkurencja sprawdza się np. w sieciach komórkowych). Oczywiście, całkowity brak konkurencji też nie byłby dobrym rozwiązaniem...

Idealnym rozwiazaniem byloby dokupowanie opcji tak jak Eurosport moze go miec kazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padziero

Chodzi Ci o ten post co jest w koszu ??

Ten że przez N mamy gorszą jakość kanałów dekoderów itp ??

Szkoda że nie napisałeś że świat jest jaki jest też z winy N

 

Tak na poważnie, przeczytaj go sobie bo naprawdę był bez sensu.

 

Wracając do tematu, ilość platform cyfrowych w Polsce wydaje mi się już wystarczająca.

Fakt faktem że prawa do różnych "imprez" jest rozdzielana pomiędzy platformami ale moim zdaniem nie szkodzi co jakiś czas zmieniać sobie platformę.

Wiem, rozwiązanie nie jest za ciekawe ale tym więcej operatorów telewizji satelitarnej tym większa walka o nowego Abonenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ciekawostka: Liczba abonentów pakietu familijnego na koniec 2009 roku wyniosła 2 609 567. Na koniec I kwartału 2010 wyniosła 2 608 101. Średnia liczba 2 644 027, co oznacza że w ciągu 3 miesiecy sporo osób postanowiło rozstać się z CP :). Rośnie za to liczba abonentów pakietu mini, w ciągu 3 miesięcy o około 40 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...