Skocz do zawartości

Rosnąca liczba abonentów Polsat Box


domel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Multimedia Polska bez kanałów Polsatu

...

Multimedia Polska w korespondencji z klientami informuje, że od 1 stycznia 2010 roku z cyfrowej oraz analogowej oferty operatora mają zniknąć tematyczne kanały Grupy Polsat. Przypomnijmy, że w ofercie operatora obecne dostępne są: Polsat Sport, Polsat Sport Extra oraz Polsat Sport HD.

...

http://media2.pl/media/58859-multimedia ... lsatu.html

Czy to nowy sposób CP na pozyskiwanie kolejnych abonentów? Może rozpocznie się mała wojenka pomiędzy platformami a kablówkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale mnie tutaj dużo :)

Cyfrowy Polsat ma 3 mln abonentów

 

Warszawa, 30.11.2009 (ISB) - Cyfrowy Polsat ma 3 mln abonentów, poinformował prezes Dominik Libicki w poniedziałek. Spółka przedstawiła plan wprowadzenia do swojej oferty usługi dostępu do internetu szerokopasmowego.

 

"Dziś rano poinformowano mnie, że Cyfrowy Polsat ma 3 mln płacących abonentów" - powiedział Libicki na konferencji prasowej. W połowie listopada spółka poinformowała, że na 30 września liczba wszystkich abonentów 2,917 mln (z czego 2,343 mln to abonenci pakietu familijnego), co oznacza wzrost o 514 tys. w stosunku do stanu sprzed roku.

 

Libicki dodał, że oprócz płacących abonentów spółka ma ok. 600 tys. użytkowników dekoderów w systemie prepaid.

 

Narastająco w I-III kw. 2009 roku Cyfrowy Polsat miał 188,88 mln zł skonsolidowanego zysku netto wobec 227,17 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 982,99 mln zł wobec 817,11 mln zł. (ISB)

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Cyfrowy ... 56315.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że mają 3 mln abonentów, jak promocje mają najgorsze z możliwych. Widocznie dużo [beep]ów jest, nabierają się podpisują umowy na prawie 3 lata, pogratulować inteligencji.

 

Z resztą dekodery FTA, które pewnie leżą w gdzieś w szafie też są wliczone do tych 3mln, to jak by C+ i N dawały dekodery na własność to by każdy miał po 3 mln abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 3 mln [beep]ów i ciągle ich przybywa. Człowieku zastanów się co piszesz. N i Cyfra też tak dane interpretują.

Tak ci żal że CP jest najliczniejszy?

Ja nie mam CP i nie zamierzam ale wynik robi wrażenie. Mimo kiepskich promocji abonentów przybywa czyli jest jednak jakiś magnes co ciągnie ludzi do CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n przyciąga kwiat polskiej inteligencji, Cyfra+ krezusów a CP biednych ciemniaków ze wsi :D

Te 3 mln. to raczej liczba umowna, płynna. Przecież równocześnie ubywa abonentów. Jeśli dobrze pamiętam to CP miał ten współczynnik dosyć wysoki. Dopiero dane na koniec roku będą bardziej obiektywne. Pewnie okaże się że tych 3 mln. nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie bez nerw,ale uwazam ze kolega cyfra_lbn ma troche racji,bo wiekszosc anten CP jest na wsi.

 

A w którym mieście liczba anten cyfry bądź n-ki przewyższa ilość tych z CP?

 

Pan prezes się "chwali" tym ilu im klientów ucieka w każdym kwartalnym sprawozdaniu finansowym. Łaski przy tym nie robi, bo to jego obowiązek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że mają 3 mln abonentów, jak promocje mają najgorsze z możliwych. Widocznie dużo [beep]ów jest, nabierają się podpisują umowy na prawie 3 lata, pogratulować inteligencji.

 

Z resztą dekodery FTA, które pewnie leżą w gdzieś w szafie też są wliczone do tych 3mln, to jak by C+ i N dawały dekodery na własność to by każdy miał po 3 mln abonentów.

Rzeczywiście z moją inteligencją jest coś nie tak skoro pod koniec grudnia zamierzam podpisać umowę z CP, z tym, że ma to być umowa na 13 miesięcy, a nie na prawie 3 lata.

 

Razem z dekoderami FTA CP ma 3,6 mln.

 

 

n przyciąga kwiat polskiej inteligencji, Cyfra+ krezusów a CP biednych ciemniaków ze wsi :D

Dziękuję za komplement.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z dekoderami FTA CP ma 3,6 mln.

 

Ja wd omu mam 2 analogi FTA i jeden cyfrowy..FTA ( nie CP) Jak tak CP będzie liczyć abonentów to im wnet 5 milionów wyjdzie lol 10

Miałem na myśli dekodery CP, które można opłacać jako pre-paid(bez umowy), a jeśli ich ktoś nie opłaca do służy jako dekoder FTA.

 

Pomyśl - skąd CP ma wiedzieć, ile Ty masz dekoderów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli dekodery CP, które można opłacać jako pre-paid(bez umowy), a jeśli ich ktoś nie opłaca do służy jako dekoder FTA.

 

Pre paid .. to chyba moduły..?? Bo nie mam CP stą m oje pytanie.. a tunerki w prywtne CP.. A CP chyba jest też tak jak skończysz umowe to zdajesz kartę CP....?? A Tuner bez karty nawet programów FTA nie bardzo chce oglądać tzreba go dopiero zrobić by oglądał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przy podpisaniu umowy z CP kupisz na własność dekoder to po wypowiedzeniu tej umowy dekoder zostaje u Ciebie. Możesz opłacać jako pre-paid albo i nie, jeśli nie to dekoder służy Ci jako FTA. Karty nie oddajesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale atak nagle na mnie się zrobił, no może trochę mnie poniosło, jeśli tak strasznie uradziłem abonentów CP to bardzo przepraszam 8)

 

A czy CP myśli o klientach i ich wygodzie? Dlaczego nie da ustawania własnej listy programów? Taki układ kanałów to jakaś porażka, chyba każdy się ze mną zgodzi, wiadomo chcą małe rentowne swoje kanały promować przez ustawanie tych kanałów jako pierwsze,ale TVN24 na 81 kanale? TV Puls na 138 kanale, może o razu dać na 456? :lol2:

Cyfra potrafi jakoś ustawić kanały, N też, a CP szaleje i nie wie co robi.

 

Abonent i tak jest w systemie jako użytkownik nawet jeśli nie włączył dekodera przez następny rok lub już dawno jest w innej platformie, więc dane są niewiarygodne, tylko idą na ilość nie jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...