Skocz do zawartości

Rosnąca liczba abonentów Polsat Box


domel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego spór o liczbę abonentów jest tak ważny; mam cyfrę+ i pakiet mini polsatu i mam gdzieś, to ilu kto ma abonentów; repertuar programowy ma znaczenie; a niektórzy wolą liczyć abonentów, proponuję liczyć gwiazdy na niebie, taki sam efekt; a może to jakaś liga abonentów czy wyścigi jakieś; tylko proszę nie pisać że im więcej abonentów tym zawartość programowa lepsza, bo to nieprawda; narobiło nam sie statystyków, biedny GUS pójdzie za chwilę na bezrobocie;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Ciekawe, ile osób teraz napisze, że w CP większość abonentów ma pakiet mini.

 

Teraz będą pisać, że ,,pierwsza mniejsza połowa" ma pakiet Mini, a ,,druga większa połowa" ma Mini Max. :D:wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówili niektórzy że Polsat jest zły, beznadziejny i pies wie jeszcze jaki to te wyniki dowodzą że CP rośnie w siłę i to nadzwyczaj dobrze:

 

Cyfrowy Polsat na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej przedstawił wyniki finansowe za trzeci kwartał bieżącego roku. Najważniejszą informacją z punktu widzenia branży satelitarnej to oczywiście liczba abonentów. Po 3 kwartale wynosi ona już aż 2.402.524 klientów (dane do 30 września 2008) i stanowi to wzrost o 41,7 %, czyli 707 tysięcy w porównaniu do stanu z września 2007.

 

całość:

https://satkurier.pl/news/43983/zyski-cy ... -2008.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie podali liczby abonentów nieaktywnych. Chyba że są wliczenie w te 2 mln. 400 tys.? :D

Tego się nie dowiesz. :?

Jednak o ile dekodery Polsatu są bez abonamentu całkiem na nic, o tyle po Cyfrze+ to chodliwy towar.

Dlatego bardziej by mnie interesowała liczba nieaktywnych abo. Cyfry jak Polsatu.

Ja sam mam na składzie takie dwa a ojciec jeden, nabyte kiedyś jak najbardziej legalnie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za porównanie TNK do Cyfrowego Polsatu. TNK jest najgorszą ofertą ile tam jest kanałów 15-20? A ile jest w polsacie : 74:-) i kto ma więcej. Więc wejście TNK nie zagrozi potędze polsatu . do końca roku bedzie blisko 3mln abonentów. Dlatego że Cyfrowy Polsat ma najlepszą ofertę w najlepszej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niechce tu nikogo obrazac ale moge smialo powiedziec ze mamy spotykamy ludzi tu na forum lekko ograniczonych ktorzy nie umieja czytac bo w dalszej czesci newsa pisze

Liczba abonentów pakietu Familijnego to w tej chwili 2.066.387 (+36,8%), a Mini - 336.137 (+81,4%). W przeciągu roku przybyło 556 tys. abonentów oferty Familijnej i Relax Mix oraz 151 tys. klientów, którzy wybrali najmniejszą dostępną opcję - Mini.

niewiem co to za filozofia ale jak maja ten pakiet to sa aktywni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niechce tu nikogo obrazac ale moge smialo powiedziec ze mamy spotykamy ludzi tu na forum lekko ograniczonych ktorzy nie umieja czytac bo w dalszej czesci newsa pisze ....

Rozumiem że to aluzja do mnie :D Uspokoiłeś mnie tym lekko ograniczony :D

niewiem co to za filozofia ale jak maja ten pakiet to sa aktywni

A mnie interesuje ile jest tych nieaktywnych. Takich jak mój ojciec. Wziął jakiś czas temu tuner Echostar 606 za coś około 500 zł i przez rok mógł oglądać CP. Dekoder ma, nową kartę przysłali. Więc jest abonentem czy nie jest? Jest wliczany w tę liczbę 2 mln. 400 tys.? @domel jak myślisz, jest wliczony czy nie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...