Skocz do zawartości

Rosnąca liczba abonentów Polsat Box


domel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no niestety, ale porównując pakiet za 37,90 w CP i podobny w C+ wiele roznic sie nie zauwazy. w ogole patrzac po kanalach odnosi sie sluszne wrazenie, ze 90% kanalow jest dublowanych, 50% z nich to kanaly strasznie niszowe. nikt mi nie powie, ze jest zadowolony z dodania przez cp E!, Weddinga, tvn gra, mango24, tele5, pulsu, polonii 1.

jest tez pewna w miare sluszna dywersyfikacja klientow obu platform. CP ze swoją "rodzinną" reklamą marketingowo nastawiona jest na ofertę dla rodziny. C+ ze swoimi cenami i takim odczuciem "nowatorstwa" stawia na klientow zamoznych, ktorzy chcą miec jak najwiecej premium. okazuje sie potem, ze czesc z C+ odchodzi do CP, gdyz za 100zl nie ogladaja nic ciekawego, a w CP rowniez ludzie rezygnują bo czuja ze mogą miec wiecej i lepiej. niestety bierze tez górę konsumpcyjnosc polakow. chcac miec jak najwiecej, jak najlepiej i jak najtaniej, a zadna z polskich platform nie spelni wszystkich 3 warunkow. nie ogladam prawie wcale tv, bo nie mam w niej nic dla siebie. cos pode mnie leci raz na jakis czas, discovery lubię ale ile riplejów mozna olglądać? i tak jest na kazdej stacji. czuc monotonię programową, brak konsekwencji w doborze programow itp. Trzeba czekac na kogos kto zaoferuje dowolny wybor programow, a nie pakiety, w ktorych polowa to tylko zapchajdziury. liczba abonentow nie znaczy nic. nikt nikomu nie udowodni w jaki sposob wyliczane są te dane, a poza tym jesli wezmie sie pod uwagę to, ze oferta w wiekszosci jest podobna, to skad sie wziela ta roznica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Tv Puls, Tele 5 ,TVN gra, Polinia 1, ITV, 4 Fun, Viva Polska, to kanały FTA :D .Wiec co robi czesc z nich w Familijnym??? :D

Czemu jak ktos chce ogladac wymienione wyzej programy bierze CP, to nie taniej bedzie kupic dekoder FTA i mozemy je ogladac.

 

A ze abonentow liczba rosnie, powod najtanszy abonament na rynku full 87,80 w N 130 zl w Cyfrze 145 zl. A i oferta programowa niezla :D

I co z tego, niezgodze sie ofrety full dla C+ lub N sa o niebo lepsze niz oferta CP. W C+ masz Canal+ i HBO, W N klekcje filmowe + VOD, jakosc programowa i techniczna o niebo lepsze niz w CP (dlatego drozsze).

Chyba ze ktos porownuje ilosc kanalow, no to CP The Best!

 

Zrobmy zestawienie wyrzucajac kanaly FTA z ofert patform, zostawmy dostepne w platformach i wowczas wyjdzie jaka jest lepsza. Chociaz porownanie takie nic moze nie dac bo gore przy wyborze platform biora gusta, a z tymi sie nie dyskutuje.

 

Tez Mozna inaczej, porownac koszty ofert promocyjnych przez czas ich utrzymania, np dzisiejsza oferta karanwalaowa n z nbox na 12 lub 15 miesiecy w kosztach jest podobna cenowo do oplacania przez ten okres w CP familijnego + muzyki dla umowy na czas nieokreslony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze na tym forum nie mozna dolaczac zalacznikow.

Porownalem oferte CP i C+ : famil / podstawowy oraz komfortowy / famil + RM. Oferty te w cenie roznia sie groszowo.

No niestety :roll: CP oferuje po 3 kanaly wiecej w kazdej z porownywanych ofert w kategorii ilosciowej, Jezeli idzie o oferte programowa i jakosciowa to ja jestem za C+.

Jak ktos poda gdzie moge umiesic pdf na sieci, to go zamieszcze (ciekawe porównanie), a tutaj zapodam link do niego.

 

Oczywiscie porownywalem tylko kanaly ktore nie sa FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Taka mała dygresja odnośnie tej ogrmnej liczby abonentów CP. Skoro dekoder po umowie w celu korzystania z FTA musi być nadal zarejestrowany w CP i to CP musi go ewentualnie odblokować to czy nie rodzi to podejrzeń, że użytkownicy dekoderów FTA pochodzących z CP nadal są liczeni jako klienci CP? No bo abonenci to już raczej nie... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrze z tego co pamiętam dekoder jeśli masz na własność to on później nie jest rejestrowany, nie musi być rejestrowany, więc Cyfry ten problem nie dotyczy, a n-ka nie daje nBox'ów na własność.

 

Weszli na giełdę, więc informacje powinno podawać prawdziwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i podają prawdziwe, ludzi nie potrafią uwierzyć w to że taka platforma jak Polsat która kilka lat temu była spisana na śmierć jest teraz najlepsza...

 

A na jakiej podstawie twierdzisz od razu, że najlepsza? Na podstawie jednego kryterium jakim jest liczba abonentów? Trochę to mało do tak ogólnych stwierdzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytałem nie wierze ze Cyfrowy Polsat to najlepsza platforma , pod jakim względem??

Wiadomo ze Cyfrowy Polsat będzie transmitować mecze, to nie wystarcza, ale brak programów nowoczesnych i nadawanych w nowych standardach. :D

Poinformuje tez ze polsat na dzień dzisiejszy cały pakiet można oglądać bez płacenia abonamentu, wystarcza dopisać klucze, aby oglądać więcej do póki nie zmieni na nowy system a to ma nastąpić już w czerwcu, poczekamy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Każda platforma ma swoje plusy i minusy. Nie wszystkich przecież interesuje tylko sport i najnowszy film. Większość ludzi i tak ogląda programy ogólnodostępne, a te jakby nie patrzeć CP ma wszystkie. Dlatego takim powodzeniem cieszy się przede wszystkim Pakiet Mini i Familijny. Ja osobiście wybrałem CP między innymi ze względu na możliwości oprogramowania Echostarów. Chodzi mi tutaj o rozbudowaną edycję programów, transponderów i satelit, jak również możliwość tworzenia swoich ulubionych list.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP 3 Wawa jest na astrze i bez problemu działa na echostarze 616 i teraz na Samsungu HD

 

A paczka kanałów BBC na głowę bije Discovery nie pamiętam kiedy ostatnio coś oglądałem tam.

 

a własna lista kanałów z rozdzielonymi TCM od CN też nie była bez znaczenia przy podpisywaniu kolejnej umowy!

 

szkoda tylko że nie dogadują sie o tvp sport bo już "siódme niebo" ale miejmy nadzieje ze chociaż olimpiadę popatrzymy w HD bo mam nadzieje ze pojawi sie eurosport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duza liczba ludzi bierze platforme ze wzgledu na cene nie majac pojecia co oferuje konkurencja dlatego polsat ma najwiecej klientow bo jest najtanszy, na marginesie dodam ze za zeszly rok cyfra mimo ze ma polowe mniej abonentow i tak wypracowala dwa razy wiekszy zysk niz polsat, nie mowiac juz o n-ce ktora caly czas przynosi straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przygniotła mnie beznadziejna zawartość, i nie przekonają mnie argumenty że II liga piłki nożnej albo jakaś ligowa piłka ręczna ma swoich zwolenników, to nie jest powód by nazywać kanał który to pokazuje "siódmym niebem"; za publiczne pieniądze stworzono kanał który mało że nie jest ogólnie dostępny, to jeszcze w swojej zawartości jest do bani, no bo przecież lepiej wydać te miliony dla Lisów i Kraśki niż kupić Euro; przepraszam, odbiegam od tematu, ale krew mnie zalewa jak ktoś próbuje bronić tych którzy tak znają się na zarządzaniu mediami jak świnia na pomarańczach; stworzyć kanał sportowy a potem żałować pieniędzy na jedną z najbardziej medialnych imprez, to tak jak kupić mercedesa i nie mieć na paliwo; nie było moim zamierzeniem urazić kibiców piłki ręcznej ani II ligi piłkarskiej; a jeśli chodzi o rosnącą liczbę abonentów CP to gratuluje polsatowi, byłem z nim 6 lat i wystarczy, stracili LM i Bundesligę i wiedziałem że mi z nimi nie po drodze;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...