Skocz do zawartości

Rosnąca liczba abonentów Polsat Box


domel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi sie działanie C+ w stosunku do obecnych Abo zawsze proponują jakąś promocje na Abonament .

Niestety w CP tego nie ma, a szkoda

@koleś Z tego co tu na tym forum czytam to C+ daje promocje dla obecnych abonentów, ale dopiero jak wyślą wypowiedzenie :roll:

 

Też mi wysiłek :D. Napisałem jedno zdanie i mam podstawowy za 18 lub komfortowy za 38. Lub prestiż za 95;) Co przy Polsacie full za 87 to superatrakcyjna oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o to, że to jakiś wysiłek napisać to wypowiedzenie, tylko o to, że trzeba wysyłać, żeby dostać promocje. Również dobrze mogliby oferować je bez takich działań ze strony abonentów, napewno nie straciliby przez to abonentów :D dobra koniec off topu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większośc ale na pakiet mini po to byla obnizka ceny bo sie nie sprzedawał i nie ma co się czarować obsuga jest beznadziejna nie mówiąc i jakości sprzętu sam miałem doczynienia z wyłączaniem sygnału raz w miesiącu mimo opłaconego abonamentu za cały rok nie wspomnie o słynnych echostarach ale to już historia własnie się moje drogi kończą z końcem stycznia i nawet hbo mnie nie przyciągnie bo jakośc jest coraz bardziej do czterech liter podobna ,naszczęście jestem wtej sytuacji ze mam dwie platformy i mam porównanie co do jakości i oferty CP wychodzi najgorzej i nie ma co się czarować ale daleko im z jakoscią i logistyką do C+ jak nawali ci sprzet to masz kłopot jak masz szczeście i dostaniesz sprzet zastępczy to masz farta i do tego zszarpane nerwy jak co 20 minut masz stop klatke podczas oglądania a niestety jest to normalne :? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do ew. straty praw do OE przez C+ to może będzie taka sytuacja jak była w Niemczech gdy Premiere straciło prawa do Bundesligi i odeszło od nich z tego co pamiętam 30% abonentów, to jest bardzo dużo, ciekawe ile by Cyfrze ubyło... Na ofertę HBO w CP myślę, że wiele osób się skusi o ile cena w n-ce nie będzie niższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena w N tylko dla niektorych robi roznice bo z tych 2mln wiekszosc ma tylko CP. Ogolnie widac ze platforma sie rozwija jest wprowadzane wiele nowosci tylko na chwile obecna musza tez myslec o jakosci kanalow a nie ich stalym dodawaniu. jakosc przekazu i jakosc ramowki Tv bedzie decydowala o zaufaniu widza do danej stacji Tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MZKS1929- "Cena w N tylko dla niektorych robi roznice bo z tych 2mln wiekszosc ma tylko CP" :shock:

 

Wiem :wink: znów chciałeś udowadniać że CP to przede wszystkim "Mini" , ale zbyt dobrze Ci to nie wyszło :lol::lol::lol:

 

Ja bym to ujął tak - Znakomita większość abonentów platform cyfrowych to klienci Cyfrowego Polsatu, którzy stanowią dziś około 70% ogółu klientów platform działających na Polskim rynku. :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...