Skocz do zawartości

Rosnąca liczba abonentów Polsat Box


domel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Jest też przysłowie, że chytry dwa razy traci, czego efektem jest brak Elevenów w CP, bo przecież jak wspomniałeś, Solorz chce najtaniej.

 

Mylisz się, Solorz ma najlepszą strategię i czeka aż cena spadnie , a nie akceptuje wszystkiego od razu jak NC+. Można mieć to samo w dużo niższej cenie i o to chodzi. Gdyby zainteresowanie było duże to już dawno byly by te kanały w CP, a praktyczne zainteresowanie jest niestety niezbyt duże, nadal Eleveny to marka nieznana, musieli dołączyć szybko do NC+ bo był ukłąd ze prawa częściowo odpłynęły z Canal+ więc można było więcej zarobić na dodatkowej paczce kanałów.

Edytowane przez pietrek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy uciekli do Polsatu, niektórzy wrócili do dvb-t lub kablówek. Ja ucieklem z kilkoma umowami do Polsatu i z evobox po ostatniej aktualizacji jestem zadowolony bo sprzet dobry a cena super niska za Premium w smartdom, dla mnie smieszna ze zaplacilem z góry.

 

Caly czas znajomi przechodzą z nc do Polsatu, zobacz ze oferta laczona smartdom jest nie do przebicia, a staty nc zobaczysz jakie będą slabe w następnym kwartale...

Edytowane przez pietrek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że w CP pakiet Premium jest tylko z nazwy, aby to ładnie na ulotkach wyglądało. @pietrek1, najpierw trzeba mieć jakąś usługę w Plusie lub CP, aby móc skorzystać ze Smart Domu. Dobieranie usług na siłę, aby z tego skorzystać jest bez sensu. Tak, bo masz tylu znajomych, którzy przechodząc do CP na pewno strasznie ogołocą bazę abonentów

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411 i inni - dokładnie, nie każdy ma jakąś usługę z Plusa (która jak każdy interesujący wie, że jest słaba) by móc skorzystać z smartdom. Wogóle pisanie o pakiecie CP Premium w cenie 45PLN jest bez sensu. Kosztuje to 90PLN a jak dokupisz coś jeszcze za pełną cenę to dopiero możesz to mieć za wspominane 45PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sens znalazło juz 1 mln umów smartdom, ja przeniosłem jeden telefon do plusa i za niecałe 100 zl mam telefon i no limit do wszystkich oraz pakiet Premium z ipla, vod, evobox, hbo, cinemax , filmbox przez cala umowę i jak dodasz 6 miesiecy gratis na telefon i 6 miesięcy gratis na tv to masz odpowiednik comfort z c+ po rabacie dla stalych (duk) i nie masz telefonu i nie masz nolimit ,wiec prosta matematyka, 90% kanałów jest wspólnych.

Edytowane przez pietrek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dla każdego głównym kryterium wyboru jest cena.

Gdy pożądane kanały pokrywają się w 100%, to zawsze głównym kryterium będzie cena. No bo jak inaczej? Jak ktoś chce się lansować, to zawsze może wywiesić talerz z logo nc+.

Tym bardziej, że CP ma teraz najlepszy dekoder wśród polskich platform sat, więc jakie mogłoby inne kryterium?

 

A przede wszystkim NC+ ma fatalny marketing szeptany. Tak samo jak T-Mobile. Nikt nie wie jaka jest oferta, ale jak się kogoś spytasz to na pewno powie, że drogo.

Żeby to odkręcić to musieliby długookresowo obniżyć ceny poniżej Polsatu i zrobić re-pakietyzację korzystną dla ludzi, a nie dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...90% kanałów jest wspólnych.

Tylko, że te 10% robi różnicę.

 

Co mi z tego, że tanio, jak nie będę miał LM, NBA, Ekstraklasy, F1, La Ligi, Premier League, filmów z Universalu, Foxa, Motolithu itd?

Już pisałem, nie wszyscy kierują się ceną przy wyborze operatora. Po co takie udowadnianie na siłę, że w CP jest taniej?

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ktoś, kto chce mieć tanio i nie potrzebuje sportu i filmów, a do szczęścia wystarczą mu kanały ogólnopolskie i kilka tematycznych typu National Geograhic, Discovery, to wybierze CP. Ktoś, kto szuka sportu i filmów i wyznacznikiem nie jest dla niego cena, wybierze nc+. Proste?. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta matematyka:

telefon w Plusie 49 zł (nolimit do wszystkich) i masz np. Samsunga o wartości 600 zł, przy tej ofercie czekasz 2 miesiące aby być stałym Klientem Plusa i możesz podpisać umowę na SmartDom

abonament Premium z Cyfrowym Polsacie z opcjami maksymalnymi czyli HBO GO, pakiet Cinemax i wszystkie Filmbox, IPLA MIX, VOD przez całą umowę za połowę ceny czyli 49

dodajesz obie kwoty co daje sumę niższa niż 100 zł za całość i teraz najlepsze:

 

dodajesz 6 miesiecy gratis za tv, a jak przenosisz numer to 6 miesiecy gratis za telefon co dają średnią cenę całości 74 zł

jezeli sprzedasz telefon to daje średnią 32 zł za całość i nadal masz karte sim z nolimit + premium telewizje :) czyli w praktyce wychodzi pakiet premium za 3 zł jezeli odejmiesz średnią nolimita telefonicznego za 29 zł, tego nikt nie przebije....

 

Zwrobiłem tak z jedną umową i mam za średnią 32 zł miesiecznie nolimit + premium więc śmiech na sali bo zapłaciłem z góry śmieciowe opłaty i przez 2 lata mam spokój z telefonem i tv...

 

Co bedziesz mial w NC+ czy UPC w tej cenie sam sobie poczytaj i policz....

 

Canal+ był dobry 10 lat temu, ja sportu nie ogladam wiec prosta decyzja, filmów w HBO GO, Cinemax i pakiecie Filmbox oraz zwykłe kanały jest nie do przerobienia i dobre...

Edytowane przez pietrek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrek1, jesteś jak ojciec Rydzyk, który chce wszystkich "na siłę" do swoich racji przekonać. Dla Ciebie wyznacznikiem przede wszystkim jest cena. Zrozum jednak, że nie dla wszystkich i nie każdy myśli tymi kategoriami co Ty. Są ludzie, których stać, aby zapłacić za abonament 100 zł czy więcej. Jak kogoś nie stać lub nie potrzebuje, to bierze CP. I przestań tutaj wklejać te swoje wyliczenia. Poza tym teraz każdy operator telefonii komórkowej oferuje już w niższych abonamentach połączenia, smsy/mmsy no limit.


No w porządku, ale co Ty chcesz udowodnić?

 

 

Chyba to, że zrobił interes życia, bo ma 6 miesięcy abonamentu gratis i że płaci mniej dzięki ofercie Smart Dom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym robi różnicę, innym nie robi.

LM, NBA itd. - jeśli chcę sportu, schodzę do sali treningowej w piwnicy lub wsiadam na rower. "Sport telewizyjny" dla mnie nie istnieje, nawet nie wciągnąłem kanałów sportowych na listę w swoim dekoderze (bo w deku CP mogę sam układać listę :>).

Filmy z Universalu i Foxa widuję na swoim telewizorze, mimo że jedyny podłączony do niego dekoder ma logo CP. Czary.

Motolith - nie znam takiej wytwórni, Google łączy się ze mną w niewiedzy :>

Dzięki uprzejmości kumpla mam dostęp na iPadzie do kanałów "exclusive" (nc+ GO) i cudów żadnych nie ma - czasem puszczą dobry film względnie niedługo po premierze kinowej, a czasem puszczą szmirę; problem wiecznych powtórek występuje tak samo, jak na innych kanałach. OK, oferta kanałowa nc+ jest nieco szersza, ale różnica ceny nijak jej dla mnie nie uzasadnia, poza tym i tak nie nadążam z oglądaniem wszystkich filmów, które bym chciał.

Po co takie udowadnianie na siłę, że w nc+ jest lepiej? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90% kanałów jest wspólnych wiec porównania samochodu za 100 tys do 10 tys mysle nie ma sensu.... Prawie 90% kanałów jest wspólnych co daje bardzo mala roznice, a jak odejmie sie sport (niektórzy nie oglądają lub oglądają w necie) to różnica jest mikro a dodatkowo sa ciekawe viasaty...

 

To tak samo jak z dekoderami ze Polsat mial diadowskie ale wyprodukował prawie 7 mln sztuk i sporo ludzi je używa, a najnowszy evobox bije sprzet nc+ i mogą go dać bez czynszu... :)

Edytowane przez pietrek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co takie udowadnianie na siłę, że w nc+ jest lepiej?

To nie udowadnianie, że w nc+ jest lepiej, tylko, że każdy lubi co innego i nie każdy kieruje się ceną.

 

 

@piertek1, Ty jesteś niezmordowany :D

Gratuluje Ci, że płacisz mało, ale co to kogo obchodzi? Dla Ciebie głównym kryterium była cena, dla innego będzie zawartość sportu.

 

Ja Ci piszę, że dla mnie najważniejsze są sport i film, a Ty mi odpowiadasz, że odejmując sport nic nie ma, no gratuluje poczucia humoru :D

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że ogromnym kryterium jest cena. 

Biorąc pod uwagę ofertę programową, to zapewne dla większości klientów nc+ ma ją dużo atrakcyjniejszą (piłka nożna cieszy się większym zainteresowaniem niż inne sporty, typu siatkówka). Dodatkowo dochodzą naprawdę fajne kanały własne. 
Miałem przez długi czas nc+ i płaciłem nie małe pieniądze, ok. 100 zł miesięcznie. Oczywiście weekendy obłożone sportowymi wydarzeniami były jak najbardziej ok, dodatkowo LM w tygodniu. 
Ale zacząłem się zastanawiać ile z tej oferty omija mnie przez choćby nawet brak czasu, czy inne zajęcia. 
Dlatego ja zdecydowałem się na ten moment na CP. Płacę miesięcznie średnio 59 zł za ich pakiet "premium". Nie zawsze mam czas żeby oglądać coś na żywo, ale nagram sobie film na HBO, czy obejrzę kilka programów przyrodniczo-naukowych. 
 

Po prostu zdałem sobie sprawę z tego, że może nie warto jest dopłacać za kilka meczów w ciągu miesiąca 40 zł. Mam Bundesligę na Eurosporcie, holenderską na Polsacie Sport, 2 (z reguły słabe) mecze ekstraklasy, 1 mecz ligi mistrzów na ZDF. 

Dla mnie wystarczająco. 
Może ktoś inny nie wyobraża sobie weekendu bez Ligi angielskiej, a dla drugiej osoby nie jest to konieczność.
Dlatego każdy indywidualnie dobiera swój pakiet biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ktoś, kto chce mieć tanio i nie potrzebuje sportu i filmów, a do szczęścia wystarczą mu kanały ogólnopolskie i kilka tematycznych typu National Geograhic, Discovery, to wybierze CP. Ktoś, kto szuka sportu i filmów i wyznacznikiem nie jest dla niego cena, wybierze nc+. Proste?. Proste.

Ty tak poważnie czy jaja sobie robisz :?: To dla Ciebie sport to nieustanna kopanina :?: która zajmuje co najmniej 90% ramówki :!: 

talod serca informuję Cię że nie na samej kopaninie sport się kończy a dowodem na to jest oferta Polsatu Sport,który ma znacznie szersze horyzonty a i piłki kopanej też nie brakuje :wink:

 

Ps.tak już całkiem złośliwie-a będziesz oglądał ME we Francji :?:  zapewne :!:  i to jeszcze pewnie na Canal+ sport :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen::rofl: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fezuj, a czy ja gdzieś napisałem, że jestem fanem sportu?. Nie, więc spasuj. Ja nc+ mam dla filmów, sport mnie totalnie nie interesuje (także nie będę oglądać ME we Francji), co nie zmienia faktu, że jakby nie patrzyć nc+ ma bogatszą ofertę sportową od CP.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość filolog

Popatrz- to jest nas już dwóch. Ja też mam gdzieś oglądanie sportu czy też jakichś mistrzostw Europy. Ludziom się chyba takie rzeczy w głowie nie mieszczą. :crazy:

Jak można żyć bez sportu???? Jak żyć ???

 

N O R M A L N I E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No można za c+ i 11 płacić 90 zeta lub więcej (chociaż oferty są coraz lepsze - sam miałem propozycję z 8c+ za 64,9) i być wybrańcem posiadającym to prawdziwe premium, ale jak kogoś nie interesuje kopana, żużel czy obecnie f1, to nie ma sensu płacić tak wiele i CP jest idealną opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co masz na myśli mówiąc bogatsza, jeżeli cena praw to tak, a bogatosc czyli różnorodność to CP.

W CP masz wszystko po trochu, w nc piłka piłka piłka, kosz, żużel i tyle. Bo regaty i jeździectwo na bank każdy ogląda. Po drugie każdy ma możliwość w Ipli obejrzeć legalnie w normalnej cenie jakieś wydarzenie sportowe i trochę osób z pakietu sport korzysta i hajs się zgadza. Natomiast dzięki nc+ serwisy typu w..b.pl mają się dobrze, bo nie ma ZADNEJ taniej możliwości obejrzenia danego wydarzenia. Co za tym idzie hajs idzie do w..b.tv, a nie do nc+. Pomijając strony typu, zacina się wyślij SMS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...